1

Novak Djokovic odpada z Juanem Martinem Del Porto!!! 2-0 dla Argentyńczyka!!!

5

Powiem szczerze, ze ta gimnastyka nie jest taka nudna. Szczególnie jak jest konkurencja na poręczy

0

19

2

Wprowadziliśmy 6 zawodnika za bramkarza bo mieliśmy kare

4

Lepsze to niż jeśli głos wyprzedza obraz

1

Jak ja nie lubię tej obrony 3-2-1

0

Sport.tvp.pl

1

Ty tak na poważnie? ??

2

Ale szkoda Amerykanki. 150m przed meta pierwsza, a skończyła bez medalu

0

Ma. Spore nawet

0

Ława. Głównie wchodzi zadaniowo

0

Ale brzydkie stroje

11

Polki wygrywają z Amerykankami 2-1! Brawo!!!!

3

Ale Polki pięknie grają

6

Polska! !! Polska!!! Na trybunach

0

Piłkarzy Kataru w ręczną. 3/4 to reprezentanci innych krajów, którzy polecieli na hajs

0

Na sport.tvp.pl może będzie

1

Jeśli chodzi o nogę, to nie

4

Ale Włosi rozwalili Francuzów. Spokojne 3-0

0

Możliwe że będzie na sport.tvp.pl

0

Ciekawa zmiana w siatkówce na IO. Nie ma przerw technicznych

0

No odrabiaja Francuzi

1

8-0 XDDD

1

A na TVP Sport zaczyna się mecz Francja vs Włochy w siatkówkę

0

Świetny przegląd pola, wspaniałe zrozumienie z Messim. Na pewno jeden z najlepszych zawodników Barcy w pre-sezonie

2

A czemu mam się nie cieszyć? Przecież ta osoba reprezentuje Polskę. Czyli ciebie i mnie. To tak samo mogę napisać po co oglądać La Ligę czy Ligę Mistrzów i jarania się tylko dlatego, że wygra Barca

0

Niestety dzisiejszy start Igrzysk przedłuża się o min. 1h z powodu złej pogody

1

Ale jeśli chodzi o Samsungi to są strasznie mało wytrzymałe

2

IO są raz na 4 lata. Wymagają poświęceń.
+ w sobotę jadę na Górnik vs Legia, i ominie mnie mecz Polski w siate. Wiec mam coś innego do roboty

3

Mogę powiedzieć jedno. Na pewno xperia jest bardziej wytrzymała. Sam ma Samsunga i wystarczy, upuszczenie z niewielkiej wysokości i juz po wyświetlaczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?