A czemu mam się nie cieszyć? Przecież ta osoba reprezentuje Polskę. Czyli ciebie i mnie. To tak samo mogę napisać po co oglądać La Ligę czy Ligę Mistrzów i jarania się tylko dlatego, że wygra Barca
Mogę powiedzieć jedno. Na pewno xperia jest bardziej wytrzymała. Sam ma Samsunga i wystarczy, upuszczenie z niewielkiej wysokości i juz po wyświetlaczu
1
Novak Djokovic odpada z Juanem Martinem Del Porto!!! 2-0 dla Argentyńczyka!!!
5
Powiem szczerze, ze ta gimnastyka nie jest taka nudna. Szczególnie jak jest konkurencja na poręczy
0
19
2
Wprowadziliśmy 6 zawodnika za bramkarza bo mieliśmy kare
4
Lepsze to niż jeśli głos wyprzedza obraz
1
Jak ja nie lubię tej obrony 3-2-1
0
Sport.tvp.pl
1
Ty tak na poważnie? ??
2
Ale szkoda Amerykanki. 150m przed meta pierwsza, a skończyła bez medalu
0
Ma. Spore nawet
0
Ława. Głównie wchodzi zadaniowo
0
Ale brzydkie stroje
11
Polki wygrywają z Amerykankami 2-1! Brawo!!!!
3
Ale Polki pięknie grają
6
Polska! !! Polska!!! Na trybunach
0
Piłkarzy Kataru w ręczną. 3/4 to reprezentanci innych krajów, którzy polecieli na hajs
0
Na sport.tvp.pl może będzie
1
Jeśli chodzi o nogę, to nie
4
Ale Włosi rozwalili Francuzów. Spokojne 3-0
0
Możliwe że będzie na sport.tvp.pl
0
Ciekawa zmiana w siatkówce na IO. Nie ma przerw technicznych
0
No odrabiaja Francuzi
1
8-0 XDDD
1
A na TVP Sport zaczyna się mecz Francja vs Włochy w siatkówkę
0
Świetny przegląd pola, wspaniałe zrozumienie z Messim. Na pewno jeden z najlepszych zawodników Barcy w pre-sezonie
2
A czemu mam się nie cieszyć? Przecież ta osoba reprezentuje Polskę. Czyli ciebie i mnie. To tak samo mogę napisać po co oglądać La Ligę czy Ligę Mistrzów i jarania się tylko dlatego, że wygra Barca
0
Niestety dzisiejszy start Igrzysk przedłuża się o min. 1h z powodu złej pogody
1
Ale jeśli chodzi o Samsungi to są strasznie mało wytrzymałe
2
IO są raz na 4 lata. Wymagają poświęceń.
+ w sobotę jadę na Górnik vs Legia, i ominie mnie mecz Polski w siate. Wiec mam coś innego do roboty
3
Mogę powiedzieć jedno. Na pewno xperia jest bardziej wytrzymała. Sam ma Samsunga i wystarczy, upuszczenie z niewielkiej wysokości i juz po wyświetlaczu