0

Oczywiście. Tylko, że zostało jeszcze 230km i myślę , że mogą pokazać inna konkurencję

0

Szkoda, tez na nią liczyłem

0

Wiem dlatego ja oglądam

0

Awansował Polak do ćwierćfinału w jedynkach
PS Wioslarstwo nie kajakarstwo

2

Jak bardzo lubię kolarstwo, szczególnie jak są podjazdy to pierwszych 3/4 godzin nie opłaca się oglądać. Powinni na TVP 2 włączyć narazie jakąś inną konkurencję

5

Dodam, że jutro Kasia Niewiadoma również ma szansę na medal

0

Już kilka razy było dziś o tym na La Ramblii

0

Na TVP Sport jest podwójny głos

2

Są i nasi :)

2

Jak dla mnie super jest zobaczyć tych wszystkich sportowców z jednego kraju razem, tradycyjnie ubranych, a szczególnie tych z malutkich krajów

0

Uwielbiam wejścia reprezentacji

1

Gisele

1

No niestety. Na szczęście początkowy terminarz Barcy jest idealny i mecze wypadają wieczorem

0

Bo to La Liga. Tego nie zrozumiesz

1

Przecież nie będę się specjalnie do nas dostosowywać. Gdyby IO były w Europie raczej nie rozgrywalibysmy konkurencji w nocy , żeby na innych kontynentach było wygodnie oglądać

1

Ja na IO oglądam wszystko. Nawet takie nudy jak jeździectwo czy inne tam łucznictwo staje się dla mnie interesujące

1

Trzeba będzie przestawić zegar biologiczny na wstawanie o 12 , a pójście spać o 5

5

+ chyba łatwiej jest dostać się z Oceanii niż z Europy

0

Dźwięk wyprzedza obraz :c(

0

Lahoz sedziuje :D

0

I'm forever blowing bubbles!!!

0

Jak dla mnie to najlepszy film w historii

0

tak

0

Legia w 4. rundzie!!!

1

Cały czas trwa 100-lecie klubu

0

Kucharczyk to poziom max. 3 ligi

1

Super!!! Od 3 dni tylko o tym piszesz

1

Przecież Rostov prawie wygrał ligę. Zajął drugie miejsce, bo przegrał z ostatnią drużyną w lidze

0

No i teraz oficjalnie jeśli Legia wygra, będzie rozstawiona!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?