Jak bardzo lubię kolarstwo, szczególnie jak są podjazdy to pierwszych 3/4 godzin nie opłaca się oglądać. Powinni na TVP 2 włączyć narazie jakąś inną konkurencję
Przecież nie będę się specjalnie do nas dostosowywać. Gdyby IO były w Europie raczej nie rozgrywalibysmy konkurencji w nocy , żeby na innych kontynentach było wygodnie oglądać
0
Oczywiście. Tylko, że zostało jeszcze 230km i myślę , że mogą pokazać inna konkurencję
0
Szkoda, tez na nią liczyłem
0
Wiem dlatego ja oglądam
0
Awansował Polak do ćwierćfinału w jedynkach
PS Wioslarstwo nie kajakarstwo
2
Jak bardzo lubię kolarstwo, szczególnie jak są podjazdy to pierwszych 3/4 godzin nie opłaca się oglądać. Powinni na TVP 2 włączyć narazie jakąś inną konkurencję
5
Dodam, że jutro Kasia Niewiadoma również ma szansę na medal
0
Już kilka razy było dziś o tym na La Ramblii
0
Na TVP Sport jest podwójny głos
2
Są i nasi :)
2
Jak dla mnie super jest zobaczyć tych wszystkich sportowców z jednego kraju razem, tradycyjnie ubranych, a szczególnie tych z malutkich krajów
0
Uwielbiam wejścia reprezentacji
1
Gisele
1
No niestety. Na szczęście początkowy terminarz Barcy jest idealny i mecze wypadają wieczorem
0
Bo to La Liga. Tego nie zrozumiesz
1
Przecież nie będę się specjalnie do nas dostosowywać. Gdyby IO były w Europie raczej nie rozgrywalibysmy konkurencji w nocy , żeby na innych kontynentach było wygodnie oglądać
1
Ja na IO oglądam wszystko. Nawet takie nudy jak jeździectwo czy inne tam łucznictwo staje się dla mnie interesujące
1
Trzeba będzie przestawić zegar biologiczny na wstawanie o 12 , a pójście spać o 5
5
+ chyba łatwiej jest dostać się z Oceanii niż z Europy
0
Dźwięk wyprzedza obraz :c(
0
Lahoz sedziuje :D
0
I'm forever blowing bubbles!!!
0
Jak dla mnie to najlepszy film w historii
0
tak
108
http://static.fangol.pl/content/c/f/e/cfede763991ce84b7ccad6d3124f7f48-554.jpg
XDD
0
Legia w 4. rundzie!!!
1
Cały czas trwa 100-lecie klubu
0
Kucharczyk to poziom max. 3 ligi
1
Super!!! Od 3 dni tylko o tym piszesz
1
Przecież Rostov prawie wygrał ligę. Zajął drugie miejsce, bo przegrał z ostatnią drużyną w lidze
0
No i teraz oficjalnie jeśli Legia wygra, będzie rozstawiona!!!