Oprócz Lucho, największa wina naszych środkowych obrońców. Masche przy obu golach zawinił, a Mathieu mógł uspokoić mecz strzelając na 2-1, ale postanowił nie trafić z 2 metrów w bramkę
No i szczerze mówiąc lekka niespodzianka. Denver Broncos pokonują Carolina Panthers 21 - 20, mimo braku klasowego rozgrywającego. Myślałem, że Carolina zrewanżuje się za Super Bowl 50, a jednak defensywa Denver była za mocna
Już w nocy zaczyna się nowy sezon NFL!!! A zacznie się tak samo, jak skończył się ostatni, czyli powtórką Super Bowl 50, Carolina Panthers @ Denver Broncos. Liczę na niesamowity sezon i mam nadzieję, że 5 Lombardi Trophy powędruje w ręce Patriots!
0
i Mathieu, za setke na 2-1
3
Oprócz Lucho, największa wina naszych środkowych obrońców. Masche przy obu golach zawinił, a Mathieu mógł uspokoić mecz strzelając na 2-1, ale postanowił nie trafić z 2 metrów w bramkę
0
3 minuty????????
0
2 bramki Masche. Mathieu miał całą bramkę z 2 metrów
0
Rudy by trafił, byłby spokój
2
Jeśli ten sezon ma się skończyć jak tamten, to nie mam nic przeciwko
17
Puyol powinien być bezdyskusyjnie w Top 5
1
Niżej Neymara
Zdecydowanie wyżej Puyola, Cruyffa i Rivaldo
0
a ja Matusiaka XD
0
Mi tam nie szkoda
0
Łęczna i Watford dzisiaj comebacki. To może Osasuna się postara? :D
1
Górnik Łęczna z 0-3 na 3-3. Gol na remis w 96 minucie!!!
1
Już 2-0. Ronaldo i Danilo
0
PL*
0
Albo to, albo po prostu tak się wydaje, ponieważ dobudowane są trybuny
1
I pomyśleć, że niedawno na żywo na CN oglądałem pojedynek Pepa i Mou w Hiszpanii, a teraz obaj mierzą się ze sobą w Anglii. Ale ten czas leci
0
Ten sam stadion, tylko przebudowywany
1
No i szczerze mówiąc lekka niespodzianka. Denver Broncos pokonują Carolina Panthers 21 - 20, mimo braku klasowego rozgrywającego. Myślałem, że Carolina zrewanżuje się za Super Bowl 50, a jednak defensywa Denver była za mocna
14
Już była
0
Już w nocy zaczyna się nowy sezon NFL!!! A zacznie się tak samo, jak skończył się ostatni, czyli powtórką Super Bowl 50, Carolina Panthers @ Denver Broncos. Liczę na niesamowity sezon i mam nadzieję, że 5 Lombardi Trophy powędruje w ręce Patriots!
1
Jest to komża
0
chyba w styczniu 2015 :)
0
Suareza spytaj :D
0
Kompany? Brak Ronaldo?
0
Nietykalni
0
O eliminacje mu chodziło
0
Tak samo
1. Skazani na Shawshank
2. Zielona Mila
3. Forrest Gump / Dwunastu Gniewnych Ludzi
1
Partizan potwierdził
0
Najbardziej w tych przeróbkach rozwala, że w tytule jest "Meksyk śmieje się", a tak naprawdę to jest Hiszpania
26
1.On nie robi żadnej afery, tylko cię poprawia
2. Możesz się pomylić, ale tutaj cały twój komentarz jest błędny i sam robisz aferę