5

Czemu najgorszy pomocnik pozostał na boisku?

0

Ale indywidualnie w ogóle im nie idzie

0

No comments, bo są wystawieni po złych stronach

1

Jak zobaczę Denisa na prawej, a Rafę na lewej w 2. połowie to sobie chyba oczy wydłubię.

1

Dokładnie. Bez sensu ustawienie

7

Czemu Lucho nie zamieni Rafy i Denisa stronami?

0

Extra jest tylko na NC +

1

Czemu Rafa gra po lewej, a Denis po prawej stronie? Powinno być na odwrót

0

Chyba liczą się tylko mecze oficjalne

1

Dokładnie

1

Tebas to otwarty kibic Realu

106

Czyli nagrody La Liga przyznaje się za Ligę Mistrzów? Ciekawe

1

Nie Daniello, ale za to od razu odpisał temu gościowi i napisał, że tylko "bordowi" mogą uważać, że Messi bardziej zasłużył od CR'a

57

Ramos i Pogba. Hahahahha

0

Ale jest Ramos i Pogba

11

Znając życie to pewnie za gola w finale LM

13

Ramos i Patricio z nominacją do ZP. Hahahhahah :D

0

Chyba na odwrót :)

9

Barcelona B wygrała z CE Sabadell 2-0! Brawo!

7

Przecież to jest strzał obok bramki

0

No to kiedy mieli grać, we wtorek? LM gra w wtorki i środy, LE w czwartki, więc chyba oczywiste, że drużyny grające w LE nie będą grały w sobote

0

Nie mogliśmy zbytnio. Są aż 3 drużyny hiszpańskie w LE + Atleti grało na dalekim wyjeździe w Rosji

0

Mogło być o wiele gorzej

1

A ja chciałbym mimo wszystko pochwalić Digne. Może go i Cancelo objeżdżał, ale to on uratował nas od straty bramki na 3-1.

1

Ponieważ drużyny grające w LE muszą grać w niedziele, a Atleti grało w Rosji więc też dali im mecz w niedziele

0

Tylko, że gdyby trafił na pustą to pewnie remontada nie byłaby potrzebna

0

Stanął w miejscu, bez celebracji

1

Tak

0

No ale imię przynajmniej dobrze napisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?