1 listopada 2016, 22:19
5
Czemu najgorszy pomocnik pozostał na boisku?
29 października 2016, 21:38
0
Ale indywidualnie w ogóle im nie idzie
29 października 2016, 21:35
No comments, bo są wystawieni po złych stronach
29 października 2016, 21:32
1
Jak zobaczę Denisa na prawej, a Rafę na lewej w 2. połowie to sobie chyba oczy wydłubię.
29 października 2016, 21:25
Dokładnie. Bez sensu ustawienie
29 października 2016, 21:23
7
Czemu Lucho nie zamieni Rafy i Denisa stronami?
29 października 2016, 21:10
Extra jest tylko na NC +
29 października 2016, 21:02
Czemu Rafa gra po lewej, a Denis po prawej stronie? Powinno być na odwrót
29 października 2016, 20:21
3
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-4884118.html#comment-4884118
25 października 2016, 21:45
Chyba liczą się tylko mecze oficjalne
25 października 2016, 10:03
Dokładnie
25 października 2016, 10:01
Tebas to otwarty kibic Realu
25 października 2016, 10:00
106
Czyli nagrody La Liga przyznaje się za Ligę Mistrzów? Ciekawe
24 października 2016, 21:18
Nie Daniello, ale za to od razu odpisał temu gościowi i napisał, że tylko "bordowi" mogą uważać, że Messi bardziej zasłużył od CR'a
24 października 2016, 18:53
57
Ramos i Pogba. Hahahahha
24 października 2016, 18:51
Ale jest Ramos i Pogba
24 października 2016, 18:41
11
Znając życie to pewnie za gola w finale LM
24 października 2016, 18:35
13
Ramos i Patricio z nominacją do ZP. Hahahhahah :D
23 października 2016, 15:15
Chyba na odwrót :)
22 października 2016, 22:16
9
Barcelona B wygrała z CE Sabadell 2-0! Brawo!
22 października 2016, 20:43
Przecież to jest strzał obok bramki
22 października 2016, 18:25
No to kiedy mieli grać, we wtorek? LM gra w wtorki i środy, LE w czwartki, więc chyba oczywiste, że drużyny grające w LE nie będą grały w sobote
22 października 2016, 18:22
Nie mogliśmy zbytnio. Są aż 3 drużyny hiszpańskie w LE + Atleti grało na dalekim wyjeździe w Rosji
22 października 2016, 18:16
Mogło być o wiele gorzej
22 października 2016, 18:13
A ja chciałbym mimo wszystko pochwalić Digne. Może go i Cancelo objeżdżał, ale to on uratował nas od straty bramki na 3-1.
22 października 2016, 18:03
Ponieważ drużyny grające w LE muszą grać w niedziele, a Atleti grało w Rosji więc też dali im mecz w niedziele
22 października 2016, 17:39
Tylko, że gdyby trafił na pustą to pewnie remontada nie byłaby potrzebna
22 października 2016, 17:34
Stanął w miejscu, bez celebracji
22 października 2016, 17:26
Tak
22 października 2016, 17:10
No ale imię przynajmniej dobrze napisz
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
5
Czemu najgorszy pomocnik pozostał na boisku?
0
Ale indywidualnie w ogóle im nie idzie
0
No comments, bo są wystawieni po złych stronach
1
Jak zobaczę Denisa na prawej, a Rafę na lewej w 2. połowie to sobie chyba oczy wydłubię.
1
Dokładnie. Bez sensu ustawienie
7
Czemu Lucho nie zamieni Rafy i Denisa stronami?
0
Extra jest tylko na NC +
1
Czemu Rafa gra po lewej, a Denis po prawej stronie? Powinno być na odwrót
3
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-4884118.html#comment-4884118
0
Chyba liczą się tylko mecze oficjalne
1
Dokładnie
1
Tebas to otwarty kibic Realu
106
Czyli nagrody La Liga przyznaje się za Ligę Mistrzów? Ciekawe
1
Nie Daniello, ale za to od razu odpisał temu gościowi i napisał, że tylko "bordowi" mogą uważać, że Messi bardziej zasłużył od CR'a
57
Ramos i Pogba. Hahahahha
0
Ale jest Ramos i Pogba
11
Znając życie to pewnie za gola w finale LM
13
Ramos i Patricio z nominacją do ZP. Hahahhahah :D
0
Chyba na odwrót :)
9
Barcelona B wygrała z CE Sabadell 2-0! Brawo!
7
Przecież to jest strzał obok bramki
0
No to kiedy mieli grać, we wtorek? LM gra w wtorki i środy, LE w czwartki, więc chyba oczywiste, że drużyny grające w LE nie będą grały w sobote
0
Nie mogliśmy zbytnio. Są aż 3 drużyny hiszpańskie w LE + Atleti grało na dalekim wyjeździe w Rosji
0
Mogło być o wiele gorzej
1
A ja chciałbym mimo wszystko pochwalić Digne. Może go i Cancelo objeżdżał, ale to on uratował nas od straty bramki na 3-1.
1
Ponieważ drużyny grające w LE muszą grać w niedziele, a Atleti grało w Rosji więc też dali im mecz w niedziele
0
Tylko, że gdyby trafił na pustą to pewnie remontada nie byłaby potrzebna
0
Stanął w miejscu, bez celebracji
1
Tak
0
No ale imię przynajmniej dobrze napisz