4 lutego 2017, 18:09
0
Ja już na szczęście przyzwyczajony jestem
4 lutego 2017, 18:06
Tego nie wiem, bo oglądam na necie, ale wydaje mi się, że Eleven puszcza mecze o 22 i 2
4 lutego 2017, 18:03
Jeśli Patriots grają o 19 albo 22 to oglądam na żywo, a w prime-timie tylko ich mecze w play-offach
4 lutego 2017, 17:59
No niestety trzeba się przystosować, ale nie będą dla Europejczyków transmisji przystosowywać i tak są na tyle "uczynni", że chyba 4 mecze w UK dają
4 lutego 2017, 17:53
W pierwszych dwóch kolejkach nie grał, a kontuzji pleców nabawił się w 12. kolejce. Do tamtego momentu oczywiście niszczył
4 lutego 2017, 17:46
No. Kiedy jest na boisku niszczy, niestety jednak często kontuzjowany, iale dzięki tej kontuzji inni mogli się pokazać
4 lutego 2017, 17:42
W środku sezonu kontuzja dysku, nie zdążył na Super Bowl
4 lutego 2017, 17:39
0.30 z niedzieli na poniedziałek
4 lutego 2017, 17:38
Oj Pique. Jutro tylko Patriots!!!
4 lutego 2017, 16:49
1
Mirosławski drugi raz Matsa pochwalił!!!
29 stycznia 2017, 23:18
Zwycięstwo Balora nie miałoby sensu. Ma przecież jeszcze rewanż o pas
29 stycznia 2017, 12:38
3
Eoren to pani :)
29 stycznia 2017, 12:27
Nadal przełamuje Federera w 1. gemie 5. seta!!!
29 stycznia 2017, 12:20
Naprawdę? Pomyśl zanim coś napiszeszTu nie chodziło o to, że dostał w nogę, tylko że źle stanął
29 stycznia 2017, 12:15
6:3 dla Nadala i mamy 5. seta!
29 stycznia 2017, 12:01
4
Jak Nadal to trafił?
29 stycznia 2017, 11:55
Wiem, że Nadal jeśli wygra będzie 4, jak przegra będzie 6. Federer jak wygra będzie 10, jak przegra - 14
29 stycznia 2017, 11:52
I jest przełamanie!
29 stycznia 2017, 10:24
I Nadal przełamuje Federera!
28 stycznia 2017, 17:56
2
Zawał
28 stycznia 2017, 16:34
No i podium chyba już znamy. :D Raczej nikt już nie dogoni Polaków, Niemców i Austriaków
23 stycznia 2017, 10:30
2 razy w ciągu ostatnich 4 lat , ale to głównie z powodu ,że Peyton Manning do nich przeszedł. Teraz gdy skończył juz karierę ich ofensywa jest tragiczna , a ich świetna defensywa również straciła wielu kluczowych zawodników
23 stycznia 2017, 03:44
5
Patriots zniszczyli Steelers w AFC Championship Game 36 - 17!!! Patriots vs Falcons w Super Bowl LI!
23 stycznia 2017, 00:30
No i mamy pierwszego uczestnika Super Bowl LI! Atlanta Falcons pokonali Green Bay Packers 44-21 w NFC Championship Game!
22 stycznia 2017, 23:27
A tymczasem w finale konferencji NFC Falcons na razie niszczą Packers 37-7!
22 stycznia 2017, 21:48
Jeśli tak, to chyba najlepsza informacja
22 stycznia 2017, 20:59
Nie, ponieważ to inna stacja
22 stycznia 2017, 20:18
Skąd taka pewność, że Vidal to świetny PO? W Sevilli na tej pozycji rozegrał kilka spotkań, a tutaj zagrał 1 bardzo dobry mecz z średniakiem.
21 stycznia 2017, 12:33
No to chyba to stwierdzenie mało trafne
21 stycznia 2017, 12:25
Jak można nazwać kretynem osobę, która dorobiła się miliardów dolarów?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ja już na szczęście przyzwyczajony jestem
0
Tego nie wiem, bo oglądam na necie, ale wydaje mi się, że Eleven puszcza mecze o 22 i 2
0
Jeśli Patriots grają o 19 albo 22 to oglądam na żywo, a w prime-timie tylko ich mecze w play-offach
0
No niestety trzeba się przystosować, ale nie będą dla Europejczyków transmisji przystosowywać i tak są na tyle "uczynni", że chyba 4 mecze w UK dają
0
W pierwszych dwóch kolejkach nie grał, a kontuzji pleców nabawił się w 12. kolejce. Do tamtego momentu oczywiście niszczył
0
No. Kiedy jest na boisku niszczy, niestety jednak często kontuzjowany, iale dzięki tej kontuzji inni mogli się pokazać
0
W środku sezonu kontuzja dysku, nie zdążył na Super Bowl
0
0.30 z niedzieli na poniedziałek
0
Oj Pique. Jutro tylko Patriots!!!
1
Mirosławski drugi raz Matsa pochwalił!!!
0
Zwycięstwo Balora nie miałoby sensu. Ma przecież jeszcze rewanż o pas
3
Eoren to pani :)
1
Nadal przełamuje Federera w 1. gemie 5. seta!!!
1
Naprawdę? Pomyśl zanim coś napiszesz
Tu nie chodziło o to, że dostał w nogę, tylko że źle stanął
0
6:3 dla Nadala i mamy 5. seta!
4
Jak Nadal to trafił?
1
Wiem, że Nadal jeśli wygra będzie 4, jak przegra będzie 6.
Federer jak wygra będzie 10, jak przegra - 14
1
I jest przełamanie!
0
I Nadal przełamuje Federera!
2
Zawał
1
No i podium chyba już znamy. :D
Raczej nikt już nie dogoni Polaków, Niemców i Austriaków
0
2 razy w ciągu ostatnich 4 lat , ale to głównie z powodu ,że Peyton Manning do nich przeszedł. Teraz gdy skończył juz karierę ich ofensywa jest tragiczna , a ich świetna defensywa również straciła wielu kluczowych zawodników
5
Patriots zniszczyli Steelers w AFC Championship Game 36 - 17!!!
Patriots vs Falcons w Super Bowl LI!
1
No i mamy pierwszego uczestnika Super Bowl LI! Atlanta Falcons pokonali Green Bay Packers 44-21 w NFC Championship Game!
1
A tymczasem w finale konferencji NFC Falcons na razie niszczą Packers 37-7!
0
Jeśli tak, to chyba najlepsza informacja
2
Nie, ponieważ to inna stacja
1
Skąd taka pewność, że Vidal to świetny PO? W Sevilli na tej pozycji rozegrał kilka spotkań, a tutaj zagrał 1 bardzo dobry mecz z średniakiem.
2
No to chyba to stwierdzenie mało trafne
5
Jak można nazwać kretynem osobę, która dorobiła się miliardów dolarów?