1

Największy hejter Legii- sewerynVeB :D

2

Wesołych Świąt wszystkim!

0

BF1

2

Juan Carlos Unzue

0

Masche normalnie jest

2

Nie chcę cię smucić ale już przegraliśmy z Umtitim w składzie

0

No może tak. :D
A tak na serio to dostał pozwolenie od swojego klubu

0

Bo Al-Ahli to jest klub z ZEA :D

0

Ale nur

0

Roberto za Cillessena :D

0

Teraz na pewno Messi :D

0

Korea

25

Ardy przesadzona? 3 bramki i asysta to jak dla mnie automatyczne 10. Messi gdyby tak zrobił to od użytkowników by bez wahania 10 dostał

0

Słyszałem, że to znany troll :)

12

Chciałbym pozdrowić niektórych użytkowników, którzy od lata biadolili jak to Legia z Dundalkiem odpadnie, jak to się skompromitują w LM, jak to im Krisztjanu nastrzela. Jak widać w sporcie nie można nikogo skreślić

4

A mieli tylko wstyd przynieść :D

8

Widziałem gościa co 300 postawił :D

0

25

4

w 3. razem z Barceloną B

0

Akurat miałem takie nieszczęćie, że jak byłem na klasyku to nie było akurat mozaiki, a tak się na nią nastawiałem. Ta wygląda przyzwoicie :)

0

a ja jestem ciekaw, co się stanie jeśli w tym roku osoba chodząca do 1. kalsy gimnazjum nie zda?

1

Chyba chodzi o Castelle, czyli o wieże z ludzi budowane na festynach w Katalonii

1


Mozaika na Real

0

Ale te spalone Suareza denerwują

0

Pozdrawiam Maćka :)

0

Pozdrowienia dla Maćka :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba Lyonu, nie Marsylii

0

Rafa na pozycji Iniesty nie bardzo mi pasuję, on powinien grać bardziej na pozycji Rakitića, a najlepiej na skrzydle (tylko tam jest Messi)

0

1. Skazani na Shawshank
2. Zielona Mila
3. Przełęcz Ocalonych
4. 12 Gniewnych Ludzi
5. Forrest Gump

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?