25 grudnia 2016, 22:18
1
Największy hejter Legii- sewerynVeB :D
24 grudnia 2016, 11:07
2
Wesołych Świąt wszystkim!
22 grudnia 2016, 20:20
0
BF1
21 grudnia 2016, 22:03
Juan Carlos Unzue
21 grudnia 2016, 21:59
Masche normalnie jest
13 grudnia 2016, 18:52
Nie chcę cię smucić ale już przegraliśmy z Umtitim w składzie
13 grudnia 2016, 18:41
No może tak. :D A tak na serio to dostał pozwolenie od swojego klubu
13 grudnia 2016, 18:33
Bo Al-Ahli to jest klub z ZEA :D
13 grudnia 2016, 18:18
Ale nur
13 grudnia 2016, 18:12
Roberto za Cillessena :D
13 grudnia 2016, 17:17
Teraz na pewno Messi :D
10 grudnia 2016, 12:53
Korea
8 grudnia 2016, 23:31
25
Ardy przesadzona? 3 bramki i asysta to jak dla mnie automatyczne 10. Messi gdyby tak zrobił to od użytkowników by bez wahania 10 dostał
8 grudnia 2016, 18:35
Słyszałem, że to znany troll :)
7 grudnia 2016, 22:53
12
Chciałbym pozdrowić niektórych użytkowników, którzy od lata biadolili jak to Legia z Dundalkiem odpadnie, jak to się skompromitują w LM, jak to im Krisztjanu nastrzela. Jak widać w sporcie nie można nikogo skreślić
7 grudnia 2016, 22:40
4
A mieli tylko wstyd przynieść :D
7 grudnia 2016, 22:35
8
Widziałem gościa co 300 postawił :D
6 grudnia 2016, 18:16
30 listopada 2016, 22:28
w 3. razem z Barceloną B
30 listopada 2016, 19:47
Akurat miałem takie nieszczęćie, że jak byłem na klasyku to nie było akurat mozaiki, a tak się na nią nastawiałem. Ta wygląda przyzwoicie :)
30 listopada 2016, 17:21
a ja jestem ciekaw, co się stanie jeśli w tym roku osoba chodząca do 1. kalsy gimnazjum nie zda?
30 listopada 2016, 17:08
Chyba chodzi o Castelle, czyli o wieże z ludzi budowane na festynach w Katalonii
30 listopada 2016, 16:37
27 listopada 2016, 22:17
Ale te spalone Suareza denerwują
27 listopada 2016, 21:41
Pozdrawiam Maćka :)
27 listopada 2016, 21:15
Pozdrowienia dla Maćka :)
27 listopada 2016, 20:47
Komentarz usunięty przez użytkownika
27 listopada 2016, 20:21
Chyba Lyonu, nie Marsylii
27 listopada 2016, 17:03
Rafa na pozycji Iniesty nie bardzo mi pasuję, on powinien grać bardziej na pozycji Rakitića, a najlepiej na skrzydle (tylko tam jest Messi)
26 listopada 2016, 07:49
1. Skazani na Shawshank 2. Zielona Mila 3. Przełęcz Ocalonych 4. 12 Gniewnych Ludzi 5. Forrest Gump
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Największy hejter Legii- sewerynVeB :D
2
Wesołych Świąt wszystkim!
0
BF1
2
Juan Carlos Unzue
0
Masche normalnie jest
2
Nie chcę cię smucić ale już przegraliśmy z Umtitim w składzie
0
No może tak. :D
A tak na serio to dostał pozwolenie od swojego klubu
0
Bo Al-Ahli to jest klub z ZEA :D
0
Ale nur
0
Roberto za Cillessena :D
0
Teraz na pewno Messi :D
0
Korea
25
Ardy przesadzona? 3 bramki i asysta to jak dla mnie automatyczne 10. Messi gdyby tak zrobił to od użytkowników by bez wahania 10 dostał
0
Słyszałem, że to znany troll :)
12
Chciałbym pozdrowić niektórych użytkowników, którzy od lata biadolili jak to Legia z Dundalkiem odpadnie, jak to się skompromitują w LM, jak to im Krisztjanu nastrzela. Jak widać w sporcie nie można nikogo skreślić
4
A mieli tylko wstyd przynieść :D
8
Widziałem gościa co 300 postawił :D
0
25
4
w 3. razem z Barceloną B
0
Akurat miałem takie nieszczęćie, że jak byłem na klasyku to nie było akurat mozaiki, a tak się na nią nastawiałem. Ta wygląda przyzwoicie :)
0
a ja jestem ciekaw, co się stanie jeśli w tym roku osoba chodząca do 1. kalsy gimnazjum nie zda?
1
Chyba chodzi o Castelle, czyli o wieże z ludzi budowane na festynach w Katalonii
1
Mozaika na Real
0
Ale te spalone Suareza denerwują
0
Pozdrawiam Maćka :)
0
Pozdrowienia dla Maćka :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba Lyonu, nie Marsylii
0
Rafa na pozycji Iniesty nie bardzo mi pasuję, on powinien grać bardziej na pozycji Rakitića, a najlepiej na skrzydle (tylko tam jest Messi)
0
1. Skazani na Shawshank
2. Zielona Mila
3. Przełęcz Ocalonych
4. 12 Gniewnych Ludzi
5. Forrest Gump