Wiesz co w listopadzie jest ciężko obstawiać mecze. Kontuzje , odpoczynki. Nigdy nie wiadomo, np. wczoraj Warriors przegrali z jedną z najgorszych drużyn w lidze , czyli z Kings.
Ja w ogóle zauważyłem jaki jest ból dupy o nas. Tutaj bardzo rzadko pojawia się jakiś artykuł o Realu, a tam właściwie nie ma tygodnia bez przynajmniej 3 artykułach o Barcelonie
Jak dla mnie w tym jest problem, że my na prawej stronie rozgrywamy spokojniej akcje, bo tam jest Messi, po prostu, u nas lewa strona jest do tych szybszych akcji, myślę , że jak wróci Dembele to Semedo będzie się o wiele lepiej prezentował
Jeśli Valverde zaufa Costasowi to może nie będzie potrzebny transfer ŚO w lecie (poza Miną oczywiście) i nasza 4 stoperów na przyszły sezon będzie wyglądała : Umtiti, Pique, Mina, Costas :)
1
Raczej 7 lat, niż rok :D
0
Busquets może jeszcze rok pograć w rezerwach, ale Alena, Arnaiz i Palencia do 1. składu obowiązkowo
1
Ale Roberto to jest zawodnik :O
1
Oriol dziś naprawdę pozytywnie :)
1
Aleix chyba
0
Deulofeu nawet jak coś dobrze zrobi, to i tak to spierdzieli
3
Z Aleni i Busquets'a naprawdę coś może być w przyszłości
0
Wiesz co w listopadzie jest ciężko obstawiać mecze. Kontuzje , odpoczynki. Nigdy nie wiadomo, np. wczoraj Warriors przegrali z jedną z najgorszych drużyn w lidze , czyli z Kings.
38
Wszystkiego najlepszego kochany klubie najdroższy!
1
Właśnie o to chodzi, u nas nie ma artykułów o i innych drużynach, za to na fioletowej jest o Barcelonie mnóstwo
8
Ja w ogóle zauważyłem jaki jest ból dupy o nas. Tutaj bardzo rzadko pojawia się jakiś artykuł o Realu, a tam właściwie nie ma tygodnia bez przynajmniej 3 artykułach o Barcelonie
2
Jak dla mnie w tym jest problem, że my na prawej stronie rozgrywamy spokojniej akcje, bo tam jest Messi, po prostu, u nas lewa strona jest do tych szybszych akcji, myślę , że jak wróci Dembele to Semedo będzie się o wiele lepiej prezentował
4
Tylko Alba ma przynajmniej Iniestę do poklepania, a Semedo co najwyżej Rakiticia
29
Myślę, że brakuje mu partnera na skrzydle. Często jest osamotniony
2
Głównie Rakitić, ale również Semedo, a do środkowych obrońców nie mam zbytnich zarzutów
0
Ja akurat nie jestem z tych co zwalają na Rakiticia, ale powinien w tej akcji przejąć krycie
1
Bramka to wina Rakiticia, nie Semedo
0
Roberto wrzucił, Pique nie
1
RIP kupony
0
Jak dla mnie naciągany
4
Ależ Palencia jest genialny! Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie z Semedo tworzył duet prawych obrońców :)
2
W 55 minucie Barca B wychodzi na prowadzenie! Dośrodkowanie Palencii wykorzystał Choco Lozano :)
2
Alena... Oby nic poważnego
EDIT: Na szczęście wrócił na boisko
3
Może NFL? Rams przeciwko Saints wygląda smacznie
0
Jeśli ktoś chce linka do Barcy B to zapraszam na priv ;)
8
Preferuję skład Marci. Wolę, aby Paulinho zaczął na ławce
1
Może NFL? Rams - Saints, Saints bez swoich 2 topowych defensorów, kurs na Rams 1,70, albo tak jak Oleka wyżej w NBA - Boston
0
W takim razie liczę na występ kilku z nich w meczu z Sportingiem ;)
0
Wie ktoś jacy zawodnicy Barcy B są zgłoszeni do LM?
2
Jeśli Valverde zaufa Costasowi to może nie będzie potrzebny transfer ŚO w lecie (poza Miną oczywiście) i nasza 4 stoperów na przyszły sezon będzie wyglądała : Umtiti, Pique, Mina, Costas :)