1

Raczej 7 lat, niż rok :D

0

Busquets może jeszcze rok pograć w rezerwach, ale Alena, Arnaiz i Palencia do 1. składu obowiązkowo

1

Ale Roberto to jest zawodnik :O

1

Oriol dziś naprawdę pozytywnie :)

1

Aleix chyba

0

Deulofeu nawet jak coś dobrze zrobi, to i tak to spierdzieli

3

Z Aleni i Busquets'a naprawdę coś może być w przyszłości

0

Wiesz co w listopadzie jest ciężko obstawiać mecze. Kontuzje , odpoczynki. Nigdy nie wiadomo, np. wczoraj Warriors przegrali z jedną z najgorszych drużyn w lidze , czyli z Kings.

38

Wszystkiego najlepszego kochany klubie najdroższy!

1

Właśnie o to chodzi, u nas nie ma artykułów o i innych drużynach, za to na fioletowej jest o Barcelonie mnóstwo

8

Ja w ogóle zauważyłem jaki jest ból dupy o nas. Tutaj bardzo rzadko pojawia się jakiś artykuł o Realu, a tam właściwie nie ma tygodnia bez przynajmniej 3 artykułach o Barcelonie

2

Jak dla mnie w tym jest problem, że my na prawej stronie rozgrywamy spokojniej akcje, bo tam jest Messi, po prostu, u nas lewa strona jest do tych szybszych akcji, myślę , że jak wróci Dembele to Semedo będzie się o wiele lepiej prezentował

4

Tylko Alba ma przynajmniej Iniestę do poklepania, a Semedo co najwyżej Rakiticia

29

Myślę, że brakuje mu partnera na skrzydle. Często jest osamotniony

2

Głównie Rakitić, ale również Semedo, a do środkowych obrońców nie mam zbytnich zarzutów

0

Ja akurat nie jestem z tych co zwalają na Rakiticia, ale powinien w tej akcji przejąć krycie

1

Bramka to wina Rakiticia, nie Semedo

0

Roberto wrzucił, Pique nie

1

RIP kupony

0

Jak dla mnie naciągany

4

Ależ Palencia jest genialny! Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie z Semedo tworzył duet prawych obrońców :)

2

W 55 minucie Barca B wychodzi na prowadzenie! Dośrodkowanie Palencii wykorzystał Choco Lozano :)

2

Alena... Oby nic poważnego
EDIT: Na szczęście wrócił na boisko

3

Może NFL? Rams przeciwko Saints wygląda smacznie

0

Jeśli ktoś chce linka do Barcy B to zapraszam na priv ;)

8

Preferuję skład Marci. Wolę, aby Paulinho zaczął na ławce

1

Może NFL? Rams - Saints, Saints bez swoich 2 topowych defensorów, kurs na Rams 1,70, albo tak jak Oleka wyżej w NBA - Boston

0

W takim razie liczę na występ kilku z nich w meczu z Sportingiem ;)

0

Wie ktoś jacy zawodnicy Barcy B są zgłoszeni do LM?

2

Jeśli Valverde zaufa Costasowi to może nie będzie potrzebny transfer ŚO w lecie (poza Miną oczywiście) i nasza 4 stoperów na przyszły sezon będzie wyglądała : Umtiti, Pique, Mina, Costas :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?