Dziś Święto Dziękczynienia, czyli również dawka NFL. Pierwszy z 3 meczów o 18.30, Lions podejmują Vikings, transmisja z polskim komentarzem (!) w Eleven Sports!
Szczerze mówiąc nie boję się kompletnie tego, że z grupy nie awansujemy, szczególnie, że Sporting jeszcze musi dziś wygrać z Olympiakosem, a w dodatku wygraliśmy 1. mecz z Sportingiem
0
Jakby grał dawniej to może, ale w tych czasach 3x All-Star z MVP, najprawdopodobniej nie wystarczy
0
No szkoda chłopa. Zostanie zapewne jedynym MVP, który nie trafi do Hall Of Fame
0
Ja
1
Nie chodziło mi o godzinę, tylko bardziej dzień tygodnia. Mecze są o 19,22 i 2.30, ale NFL rozgrywa swoje mecze w niedzielę ;)
0
Osobiście wolę sobotę o 20.45, bo nie koliguje z NFL, ale nie będę narzekał
0
Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony polskim komentarzem NFL na Eleven :)
1
Właśnie zaczyna się pierwszy z 3 meczów NFL w Dzień Dziękczynienia. Lions podejmują Vikings, transmisja z polskim komentarzem na Eleven Sports
0
Dziś Święto Dziękczynienia, czyli również dawka NFL. Pierwszy z 3 meczów o 18.30, Lions podejmują Vikings, transmisja z polskim komentarzem (!) w Eleven Sports!
0
Umtiti to w tym momencie najlepszy obrońca na świecie
18
Wg Szpaka , Semedo to Brazylijczyk
1
Ależ Juve ma przepiękny hymn !
2
Tak
1
Decyzja trenera, potwierdzone przez klub
0
Szczerze mówiąc nie boję się kompletnie tego, że z grupy nie awansujemy, szczególnie, że Sporting jeszcze musi dziś wygrać z Olympiakosem, a w dodatku wygraliśmy 1. mecz z Sportingiem
1
To może z Murcią niech też zagra Messi, bo możemy odpaść z PK?
0
A jak dla mnie bardzo zrozumiała, i tak obawiam się Valencii bardziej od Juve
2
Miejmy nadzieje
1
Bez Messiego. O proszę
7
Nie, tamten to był Jacek Laskowski. Dzisiaj komentuje Szpaku i Juskowiak
0
Mnie bardzo cieszy, że nie gra on w pierwszym składzie. Od 1. minuty zbyt dobrze się nie spisuje, za to rola jokera wychodzi mu świetnie :)
4
Podobna sytuacja jak w tamtym sezonie z Andre Gomesem. Villareal, Atletico, PSG
1
Od kiedy Ćwiąkała jest za Realem? Przecież zawsze mówił, że bliżej mu do Barcelony
2
Szczególnie, że jest kontuzjowany...
1
Suarez prawie Hat-Trick po dobitkach :D
0
Vidal tragedia...
0
Mam nadzieję, że się odwołają od tej kartki
0
Umtiti :O
0
Ponad 2 godziny różnicy w zachodzie słońca między Madrytem i Warszawą
1
No, bo Hiszpania jest tak jakby od nas troszkę na zachód
0
Błąd z rozpoczęcia :D