0

Jakby grał dawniej to może, ale w tych czasach 3x All-Star z MVP, najprawdopodobniej nie wystarczy

0

No szkoda chłopa. Zostanie zapewne jedynym MVP, który nie trafi do Hall Of Fame

0

Ja

1

Nie chodziło mi o godzinę, tylko bardziej dzień tygodnia. Mecze są o 19,22 i 2.30, ale NFL rozgrywa swoje mecze w niedzielę ;)

0

Osobiście wolę sobotę o 20.45, bo nie koliguje z NFL, ale nie będę narzekał

0

Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony polskim komentarzem NFL na Eleven :)

1

Właśnie zaczyna się pierwszy z 3 meczów NFL w Dzień Dziękczynienia. Lions podejmują Vikings, transmisja z polskim komentarzem na Eleven Sports

0

Dziś Święto Dziękczynienia, czyli również dawka NFL. Pierwszy z 3 meczów o 18.30, Lions podejmują Vikings, transmisja z polskim komentarzem (!) w Eleven Sports!

0

Umtiti to w tym momencie najlepszy obrońca na świecie

18

Wg Szpaka , Semedo to Brazylijczyk

1

Ależ Juve ma przepiękny hymn !

2

Tak

1

Decyzja trenera, potwierdzone przez klub

0

Szczerze mówiąc nie boję się kompletnie tego, że z grupy nie awansujemy, szczególnie, że Sporting jeszcze musi dziś wygrać z Olympiakosem, a w dodatku wygraliśmy 1. mecz z Sportingiem

1

To może z Murcią niech też zagra Messi, bo możemy odpaść z PK?

0

A jak dla mnie bardzo zrozumiała, i tak obawiam się Valencii bardziej od Juve

2

Miejmy nadzieje

1

Bez Messiego. O proszę

7

Nie, tamten to był Jacek Laskowski. Dzisiaj komentuje Szpaku i Juskowiak

0

Mnie bardzo cieszy, że nie gra on w pierwszym składzie. Od 1. minuty zbyt dobrze się nie spisuje, za to rola jokera wychodzi mu świetnie :)

4

Podobna sytuacja jak w tamtym sezonie z Andre Gomesem. Villareal, Atletico, PSG

1

Od kiedy Ćwiąkała jest za Realem? Przecież zawsze mówił, że bliżej mu do Barcelony

2

Szczególnie, że jest kontuzjowany...

1

Suarez prawie Hat-Trick po dobitkach :D

0

Vidal tragedia...

0

Mam nadzieję, że się odwołają od tej kartki

0

Umtiti :O

0

Ponad 2 godziny różnicy w zachodzie słońca między Madrytem i Warszawą

1

No, bo Hiszpania jest tak jakby od nas troszkę na zachód

0

Błąd z rozpoczęcia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?