Jak dla mnie ani Fryer ani IT nie zostaną w LA. Zapomniałem dodać, że jeszcze Cavs oddali swój wybór w 1 rundzie draftu i tu widzę szansę dla Lakers. Jeśli udałoby się im ten pick i Denga wytradeować, wtedy mieliby sporo miejsce na przynajmniej do porządnych FA
0
Ale to jest normalne wyrażenie w sloganie sportowym.
2
Chyba z Wandą jest taki problem , że w czasie finału Atletico gra mecz u siebie
8
Tutaj masz równo w 22 minucie ;)
33
Ale o co ci chodzi? On po prostu poprosił o link do reakcji Valverde po dośrodkowaniu Gomesa
3
Czemu w kalendarium nie jest napisane o urodzinach naszego Mistera?
0
Proste działanie : 4!/(2!*2!)
0
6
0
No tak. Trzymać kontuzjowanego Pique na boisku...
0
Komentatorzy na Bein pomylili Cou z Messim. Nie dziwię się ;D
1
Mam nadzieję, że w drugiej Cou za Gomesa i 4-3-3, w starym dobrym składzie, z Brazylijczykiem na LS ;)
5
Co w tym takiego XD? Przecież to normalne zdanie
0
3, stadion Barcy jest prawie dwa razy większy od Mestalla
1
To jest rewanż. Na CN na rewanżu z Espanyolem też była dobra frekwencja
3
Ja Keite zawsze lubiłem. Szczególnie jego specyficzne proszenie o piłkę :D
0
Chlebek , albo bułeczka z maselkiem. Choć ostatnio całą paczkę na sucho zjadłem :D
3
Skoro są narzekania, to ja się nie martwię o wynik :D
0
Mam nadzieję, że jeśli Barca będzie prowadziła np. 2 bramkami, to Mina zadebiutuje
4
I to jeszcze nie w filmiku, tylko na oddzielnym zdjęciu. Coś może być na rzeczy
0
Mieszka blisko, podobno znajomy rodziny to poczęstuję :D
1
Nic specjalnego. Nawet nie miałem smalcu ze skwarkami, to oddzielnie posmarowałem smalec i na to skwarki :D
A zapraszam na Kraśnicką ;)
18
Jak tłusty czwartek to tłusty. Na kolację kanapki z smalcem ze skwarkami i ogórkiem :)
0
Jak dla mnie ani Fryer ani IT nie zostaną w LA. Zapomniałem dodać, że jeszcze Cavs oddali swój wybór w 1 rundzie draftu i tu widzę szansę dla Lakers. Jeśli udałoby się im ten pick i Denga wytradeować, wtedy mieliby sporo miejsce na przynajmniej do porządnych FA
5
Channing Frye i Isaiah Thomas do Lakers, a Jordan Clarkson i Larry Nance Jr w Cavs!
0
Dalibóg, świetna informacja
0
Taki trochę NFL-owski wynik :D
1
Ja tez wczoraj wieczorem u nas w piekarni kupiłem ;)
0
A żebyś wiedział , kiedyś człowiek po 10 pączków wpierdzielał , ale to już nie te lata ;)
0
Ja to z roku na rok coraz mniej jem nie wiem dlaczego. W tym roku na razie 4 paczki , 2 drozdzowki, 2 rogale i żurek :)
0
Oglądacie cules juz IO na Eurosporcie?
3
Szczególnie De Jonga i Kluiverta bym z chęcią u nas widział :)