0

Ale to jest normalne wyrażenie w sloganie sportowym.

2

Chyba z Wandą jest taki problem , że w czasie finału Atletico gra mecz u siebie

8



Tutaj masz równo w 22 minucie ;)

33

Ale o co ci chodzi? On po prostu poprosił o link do reakcji Valverde po dośrodkowaniu Gomesa

3

Czemu w kalendarium nie jest napisane o urodzinach naszego Mistera?

0

Proste działanie : 4!/(2!*2!)

0

6

0

No tak. Trzymać kontuzjowanego Pique na boisku...

0

Komentatorzy na Bein pomylili Cou z Messim. Nie dziwię się ;D

1

Mam nadzieję, że w drugiej Cou za Gomesa i 4-3-3, w starym dobrym składzie, z Brazylijczykiem na LS ;)

5

Co w tym takiego XD? Przecież to normalne zdanie

0

3, stadion Barcy jest prawie dwa razy większy od Mestalla

1

To jest rewanż. Na CN na rewanżu z Espanyolem też była dobra frekwencja

3

Ja Keite zawsze lubiłem. Szczególnie jego specyficzne proszenie o piłkę :D

0

Chlebek , albo bułeczka z maselkiem. Choć ostatnio całą paczkę na sucho zjadłem :D

3

Skoro są narzekania, to ja się nie martwię o wynik :D

0

Mam nadzieję, że jeśli Barca będzie prowadziła np. 2 bramkami, to Mina zadebiutuje

4

I to jeszcze nie w filmiku, tylko na oddzielnym zdjęciu. Coś może być na rzeczy

0

Mieszka blisko, podobno znajomy rodziny to poczęstuję :D

1

Nic specjalnego. Nawet nie miałem smalcu ze skwarkami, to oddzielnie posmarowałem smalec i na to skwarki :D
A zapraszam na Kraśnicką ;)

18

Jak tłusty czwartek to tłusty. Na kolację kanapki z smalcem ze skwarkami i ogórkiem :)

0

Jak dla mnie ani Fryer ani IT nie zostaną w LA. Zapomniałem dodać, że jeszcze Cavs oddali swój wybór w 1 rundzie draftu i tu widzę szansę dla Lakers. Jeśli udałoby się im ten pick i Denga wytradeować, wtedy mieliby sporo miejsce na przynajmniej do porządnych FA

5

Channing Frye i Isaiah Thomas do Lakers, a Jordan Clarkson i Larry Nance Jr w Cavs!

0

Dalibóg, świetna informacja

0

Taki trochę NFL-owski wynik :D

1

Ja tez wczoraj wieczorem u nas w piekarni kupiłem ;)

0

A żebyś wiedział , kiedyś człowiek po 10 pączków wpierdzielał , ale to już nie te lata ;)

0

Ja to z roku na rok coraz mniej jem nie wiem dlaczego. W tym roku na razie 4 paczki , 2 drozdzowki, 2 rogale i żurek :)

0

Oglądacie cules juz IO na Eurosporcie?

3

Szczególnie De Jonga i Kluiverta bym z chęcią u nas widział :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?