Ludzie mówią, że to Higuain miał najlepszą okazję do zdobycia bramki w finale MŚ. Jak dla mnie jednak Palacio miał może nawet lepszą szansę. Na tym filmie kilka sposobów, którymi mógł Palacio wtedy kończyć:
w ogóle ile sytuacji w tamtym spotkaniu miała Argentyna to niepojęte:
Zauważyłem, że ostatnio w kalendarium występuje napis "W tym dniu nie wydarzyło się nic szczególnego w historii Barcelony.", mimo że bardzo często jednak się coś wydarzyło, przykładowo dzisiaj - śmierć Cruyffa
16
Zaraz mnie szlag jasny trafi , krew nagła zaleje z tym śniegiem...
3
Poza Barcą praktycznie piłki nie oglądam, więc jak przyjdzie oglądać naszą reprezentację, to po prostu w 90% spotkań usypiam. Różnica klas ogromna
0
Tradycyjna drzemka podczas meczów reprezentacji. Od mniej więcej 60 do 90 minuty :D
0
Człowiek idzie spać 2-0, wstaje 3-2 :D
0
Było info , ze mecz będzie 20.45
0
O ile dobrze pamiętam to miała być 20.45
4
No i Cionek profesor. Obok Glika zdecydowanie najlepszy ŚO reprezentacji
2
No i znowu Grosik dośrodkowanie na nos :)
0
Dalibóg :)
0
Póki...
0
No i z jednej strony można się cieszyć bo Laskowski, ale jednak jest też Żewłakow...
1
U Moreya popraw jeden atak na obronę ;)
2
Naprawdę Cionek znowu nie gra? :/
8
Ludzie mówią, że to Higuain miał najlepszą okazję do zdobycia bramki w finale MŚ. Jak dla mnie jednak Palacio miał może nawet lepszą szansę. Na tym filmie kilka sposobów, którymi mógł Palacio wtedy kończyć:
w ogóle ile sytuacji w tamtym spotkaniu miała Argentyna to niepojęte:
1
De Jong nie ma nic do Aleny. Zupełnie inne pozycje
5
Jeśli miałby Verma zostać jeszcze rok, to dla pewności kupiłbym De Ligta w lato i wypożyczył na rok z powrotem do Ajaxu
0
Według mnie jest, no i w dodatku jest 5 lat młodszy
0
Gorzej jak się zacznie rozwijać w jakimś MU, a po 2 latach zażądają 100+ mln
15
Kolega, kibic Realu twierdzi, że Ronaldo odepchnięty i gdyby nie to to gol by był XD
0
Podłączam się ;)
0
Przecież napisał, żebyś sprawdził inne kadry, a nie tylko U-19
1
Równiez dziś jako tłum. Pozdrowionka ; )
0
Chyba , że wódka "Kazimierz Wielki " i inne tego typu wymysły
5
Piłkarze Juvenilu A mistrzami!
2
Grają z rezerwami, nie dziwię się
17
Zauważyłem, że ostatnio w kalendarium występuje napis "W tym dniu nie wydarzyło się nic szczególnego w historii Barcelony.", mimo że bardzo często jednak się coś wydarzyło, przykładowo dzisiaj - śmierć Cruyffa
22
Ciekaw jestem jak komentatorzy mogli z tej kamery jednoznacznie ocenić czy był gol
1
Krychowiak : "Fuck off" :D
0
Dlatego jedyne mecze poza Barceloną, które oglądam to nasza Reprezentacja.
5
Zawsze jak Juskowiak komentuje, to przypominają mi się opowieści mojego trenera jak go kiedyś krył przy wrzutkach :D