16

Zaraz mnie szlag jasny trafi , krew nagła zaleje z tym śniegiem...

3

Poza Barcą praktycznie piłki nie oglądam, więc jak przyjdzie oglądać naszą reprezentację, to po prostu w 90% spotkań usypiam. Różnica klas ogromna

0

Tradycyjna drzemka podczas meczów reprezentacji. Od mniej więcej 60 do 90 minuty :D

0

Człowiek idzie spać 2-0, wstaje 3-2 :D

0

Było info , ze mecz będzie 20.45

0

O ile dobrze pamiętam to miała być 20.45

4

No i Cionek profesor. Obok Glika zdecydowanie najlepszy ŚO reprezentacji

2

No i znowu Grosik dośrodkowanie na nos :)

0

Dalibóg :)

0

Póki...

0

No i z jednej strony można się cieszyć bo Laskowski, ale jednak jest też Żewłakow...

1

U Moreya popraw jeden atak na obronę ;)

2

Naprawdę Cionek znowu nie gra? :/

8

Ludzie mówią, że to Higuain miał najlepszą okazję do zdobycia bramki w finale MŚ. Jak dla mnie jednak Palacio miał może nawet lepszą szansę. Na tym filmie kilka sposobów, którymi mógł Palacio wtedy kończyć:


w ogóle ile sytuacji w tamtym spotkaniu miała Argentyna to niepojęte:

1

De Jong nie ma nic do Aleny. Zupełnie inne pozycje

5

Jeśli miałby Verma zostać jeszcze rok, to dla pewności kupiłbym De Ligta w lato i wypożyczył na rok z powrotem do Ajaxu

0

Według mnie jest, no i w dodatku jest 5 lat młodszy

0

Gorzej jak się zacznie rozwijać w jakimś MU, a po 2 latach zażądają 100+ mln

15

Kolega, kibic Realu twierdzi, że Ronaldo odepchnięty i gdyby nie to to gol by był XD

0

Podłączam się ;)

0

Przecież napisał, żebyś sprawdził inne kadry, a nie tylko U-19

1

Równiez dziś jako tłum. Pozdrowionka ; )

0

Chyba , że wódka "Kazimierz Wielki " i inne tego typu wymysły

5

Piłkarze Juvenilu A mistrzami!

2

Grają z rezerwami, nie dziwię się

17

Zauważyłem, że ostatnio w kalendarium występuje napis "W tym dniu nie wydarzyło się nic szczególnego w historii Barcelony.", mimo że bardzo często jednak się coś wydarzyło, przykładowo dzisiaj - śmierć Cruyffa

22

Ciekaw jestem jak komentatorzy mogli z tej kamery jednoznacznie ocenić czy był gol

1

Krychowiak : "Fuck off" :D

0

Dlatego jedyne mecze poza Barceloną, które oglądam to nasza Reprezentacja.

5

Zawsze jak Juskowiak komentuje, to przypominają mi się opowieści mojego trenera jak go kiedyś krył przy wrzutkach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?