1

Pewnie MATS

1

No właśnie, więc takie pisanie, że nie ma znaczenia żadnego jest błędne
Ba, nawet jeśli się wybiera do zwykłego liceum czy technikum to i tak ten egzamin jakieś znaczenie ma, bo z samymi punktami za oceny, raczej ciężko będzie się do takowej szkoły dostać

5

Żadnego znaczenia to nie miał egzamin szóstoklasisty. Ten jednak jakieś ma

1

No i dodam, że w nocy Bruins wygrali i w swojej serii play-off prowadzą 2-0 ;)

1

Brawo Boston! Red Sox i Celtics wygrywają!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Kurde Celtics i Red Sox grają o tej samej godzinie... Dobrze , że jest możliwość podziału ekranu :)

0

Pique coś się koszulki pomyliły

3

Albo Pinto, za każdym razem jak miał piłkę przy nodze to zawał :D

0

MATS - mistrz naprawiania własnych błędów :D

1

Ehhhh...

3

No i 4-4-2 ;)

5

To tylko grafika...

2

Ktoś tu chyba nie wyczuł ironii

39

Uwielbiam Valverde. Dembele należy się odpoczynek po męczących 5. minutach z Romą...

0

W takim składzie graliśmy kilka razy i zawsze Cou grał na prawej

0

Nie ma Dembele hahhaha... nieśmieszne :/

0

Juve

0

Na szczęście nie byłem w szkole :)

9

Polecę klasycznie:
Dobrze, że jutro do szkoły nie idę :D

0

Nie mogłem oglądać 1. połowy. Jak to wyglada? Bo z tego co czytam to chyba nie za ciekawie

0

Jak do nich będą ciemne spodenki to elegancja :)

0

Również ; )

0

Na pewno nie. W USA jest kilka stadionów akademickich z ponad 100 tys.

0

No nie tylko dla Ciebie ;)
Dosłownie dla wszystkich

8

Tak ;)

0

Takie coś jest idealne. Ciekaw jestem jutrzejszego Ceny na RAW

0

No powrót Bryana, ME i przede wszystkim Styles vs Nakamura!

1

Dobra, teraz powrót Bryana!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?