8 maja 2018, 19:28
0
O ile dobrze pamiętam, to żadne poważne źródło tego pierwokupu Malonasa nie potwierdziło
8 maja 2018, 19:24
A mi się wydaję, że żadnego prawa pierwokupu nie było i nie ma
7 maja 2018, 15:20
Oby Fulham trochę grosza za niego dostało
6 maja 2018, 23:13
Nie bardzo było kogo wprowadzić. Wprowadzisz Denisa/Dembele gorzej z obroną, za to jak wprowadzisz jakiegoś Vermealena, to przy ew. straconej bramce lipa
6 maja 2018, 23:10
9
Dawno mnie tak remis nie ucieszył :D
6 maja 2018, 21:49
2
Nie no akurat fizyczna zaczepka była
6 maja 2018, 20:41
3
Nie, zupełnie nie tak
6 maja 2018, 19:17
Usunąłeś, ale odpowiedziałem zanim to zrobiłeś ;)
6 maja 2018, 19:09
Mecz jest 20.45 , składy są zazwyczaj o 19.30
5 maja 2018, 21:41
Ja oczywiście za Fulham! COYW
5 maja 2018, 18:19
6
Bo niektórzy powinni ;)
5 maja 2018, 18:01
5
Przecież na razie są na miejscu barażowym
5 maja 2018, 17:58
Podłączam się
5 maja 2018, 12:26
1
Tak szczerze to jest taki jeden młody, który całkiem nieźle sędziował w tym sezonie mecz Barcy - chyba Javier Alberola Rojas
5 maja 2018, 10:19
Wg mnie tak ;)
4 maja 2018, 20:33
4 maja 2018, 16:06
Właśnie miałem się o tę dwójkę pytać. Bardzo dobra wiadomość :)
4 maja 2018, 11:39
Obok rozprawki był ten oto utwór do interpretacji: https://literatura.wywrota.pl/wiersz-klasyka/37246-ernest-bryll-badzmy-dla-siebie-bliscy-bo-nas-rozdziel.htmlChoć ten też śmieszy: https://pbs.twimg.com/media/DcV9r43W0AAZJbj.jpg
4 maja 2018, 10:37
4
Podobno temat rozprawki brzmiał : "Tęsknota - siła niszcząca czy budująca ludzkie życie? Trzeba było się odwołać do "Lalki" ;)
4 maja 2018, 08:12
11
May the 4th be with you! ;)
3 maja 2018, 21:30
No tak, a dla Dudka za 3 mecze szpaler zrobić to nie ma problemu
3 maja 2018, 21:18
No to chyba znamy parę środkowych obrońców Francji na Mundial
3 maja 2018, 20:31
Brazylia ;)
3 maja 2018, 14:37
Co lepsze? Młode ziemniaczki z koperkiem, czy ziemniaki z grilla/ogniska?
O sekstet będzie ciężko, bo za ew. KMŚ już raczej mu medal nie będzie przysługiwał
2 maja 2018, 22:02
Ale Mane dziś kręci Nainggolanem
2 maja 2018, 21:59
A gdyby w pierwszym nie strzelili dwóch bramek to do awansu by brakowało im 6 bramek ;)
2 maja 2018, 21:55
Oj Dzeko chyba na lekkim spalonym
2 maja 2018, 21:31
7
Pellegriniemu się Ronaldo włączył :D
2 maja 2018, 21:27
14
Skomina to jest świetny sędzia !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
O ile dobrze pamiętam, to żadne poważne źródło tego pierwokupu Malonasa nie potwierdziło
0
A mi się wydaję, że żadnego prawa pierwokupu nie było i nie ma
0
Oby Fulham trochę grosza za niego dostało
0
Nie bardzo było kogo wprowadzić. Wprowadzisz Denisa/Dembele gorzej z obroną, za to jak wprowadzisz jakiegoś Vermealena, to przy ew. straconej bramce lipa
9
Dawno mnie tak remis nie ucieszył :D
2
Nie no akurat fizyczna zaczepka była
3
Nie, zupełnie nie tak
0
Usunąłeś, ale odpowiedziałem zanim to zrobiłeś ;)
0
Mecz jest 20.45 , składy są zazwyczaj o 19.30
0
Ja oczywiście za Fulham! COYW
6
Bo niektórzy powinni ;)
5
Przecież na razie są na miejscu barażowym
0
Podłączam się
1
Tak szczerze to jest taki jeden młody, który całkiem nieźle sędziował w tym sezonie mecz Barcy - chyba Javier Alberola Rojas
0
Wg mnie tak ;)
3
czasami w proponowanych na YT dziwne filmy ci się pokazują :D
0
Właśnie miałem się o tę dwójkę pytać. Bardzo dobra wiadomość :)
6
Obok rozprawki był ten oto utwór do interpretacji: https://literatura.wywrota.pl/wiersz-klasyka/37246-ernest-bryll-badzmy-dla-siebie-bliscy-bo-nas-rozdziel.html
Choć ten też śmieszy: https://pbs.twimg.com/media/DcV9r43W0AAZJbj.jpg
4
Podobno temat rozprawki brzmiał : "Tęsknota - siła niszcząca czy budująca ludzkie życie? Trzeba było się odwołać do "Lalki" ;)
11
May the 4th be with you! ;)
2
No tak, a dla Dudka za 3 mecze szpaler zrobić to nie ma problemu
0
No to chyba znamy parę środkowych obrońców Francji na Mundial
0
Brazylia ;)
0
Co lepsze? Młode ziemniaczki z koperkiem, czy ziemniaki z grilla/ogniska?
0
O sekstet będzie ciężko, bo za ew. KMŚ już raczej mu medal nie będzie przysługiwał
3
Ale Mane dziś kręci Nainggolanem
0
A gdyby w pierwszym nie strzelili dwóch bramek to do awansu by brakowało im 6 bramek ;)
0
Oj Dzeko chyba na lekkim spalonym
7
Pellegriniemu się Ronaldo włączył :D
14
Skomina to jest świetny sędzia !