0

O ile dobrze pamiętam, to żadne poważne źródło tego pierwokupu Malonasa nie potwierdziło

0

A mi się wydaję, że żadnego prawa pierwokupu nie było i nie ma

0

Oby Fulham trochę grosza za niego dostało

0

Nie bardzo było kogo wprowadzić. Wprowadzisz Denisa/Dembele gorzej z obroną, za to jak wprowadzisz jakiegoś Vermealena, to przy ew. straconej bramce lipa

9

Dawno mnie tak remis nie ucieszył :D

2

Nie no akurat fizyczna zaczepka była

3

Nie, zupełnie nie tak

0

Usunąłeś, ale odpowiedziałem zanim to zrobiłeś ;)

0

Mecz jest 20.45 , składy są zazwyczaj o 19.30

0

Ja oczywiście za Fulham! COYW

6

Bo niektórzy powinni ;)

5

Przecież na razie są na miejscu barażowym

0

Podłączam się

1

Tak szczerze to jest taki jeden młody, który całkiem nieźle sędziował w tym sezonie mecz Barcy - chyba Javier Alberola Rojas

0

Wg mnie tak ;)

3


czasami w proponowanych na YT dziwne filmy ci się pokazują :D

0

Właśnie miałem się o tę dwójkę pytać. Bardzo dobra wiadomość :)

4

Podobno temat rozprawki brzmiał : "Tęsknota - siła niszcząca czy budująca ludzkie życie? Trzeba było się odwołać do "Lalki" ;)

11

May the 4th be with you! ;)

2

No tak, a dla Dudka za 3 mecze szpaler zrobić to nie ma problemu

0

No to chyba znamy parę środkowych obrońców Francji na Mundial

0

Brazylia ;)

0

Co lepsze? Młode ziemniaczki z koperkiem, czy ziemniaki z grilla/ogniska?

0

O sekstet będzie ciężko, bo za ew. KMŚ już raczej mu medal nie będzie przysługiwał

3

Ale Mane dziś kręci Nainggolanem

0

A gdyby w pierwszym nie strzelili dwóch bramek to do awansu by brakowało im 6 bramek ;)

0

Oj Dzeko chyba na lekkim spalonym

7

Pellegriniemu się Ronaldo włączył :D

14

Skomina to jest świetny sędzia !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?