0

Bo nie został powołany ;)

0

Nie będzie mógł, bo jest zawieszony

5

Dla zainteresowanych NBA, dziś o 21.30 - Boston Celtics vs Cleveland Cavaliers :)

3

W dodatku 2. komplet ma być żółty, tak jak przy obu trypletach :)

3

Valverde powiedział , że zagra MATS

0

Dzisiaj na meczu Gremio na trybunach był najlepszy QB w historii NFL - Tom Brady! :)
https://www.instagram.com/p/BisQEflB8oR/?taken-by=tombrady

0

W La Liga bezpośrednie, wiec tam pewnie też. Czyli w najlepszym przypadku dla nas 4 pkt od awansu

0

W najlepszym wypadku 3 albo 4

0

No to tyle to wiem, ale w jakiej sytuacji?

0

Za co Galarreta dostał czerwo?

17

Dobrze, że Guardiola tak nie myślał, wprowadzając wychowanków do 1. zespołu

36

Valverde o Aleñi i Buquetsie: ""Sprawa Aleñi jest oczywista: będzie z nami, reszta będzie oceniana, Oriol Busquets doznał poważnej kontuzji, również myśleliśmy o nim, ale teraz będziemy musieli trochę poczekać".

8

Czy tylko mi strasznie strona muli?

9

Jest w rezerwach Oriol Busquets, który naprawdę dobrze się sprawował. Byle tylko kontuzja nie zahamowała jego rozwoju

7

Oficjalne nie są do momentu ogłoszenia przez klub , ale na 99% tak właśnie stroje będą się prezentować

1

Ale taka była umowa. W czasie jej zawarcia Barca i tak miała 3 zawodników spoza UE, no i sezon w Lidze Brazylijskiej kończy się w grudniu

0

Też tak często mam. Zazwyczaj po jakimś czasie przechodzi

0

Sorry , ale potknięcie się o piłkę , biegnąc samemu to jest niechlujność

2

Np. Akcja na 3-1 z Juventusem w finale LM. Neymar biegnie sam i nagle potyka się o piłkę i ledwo ją zagrywa do Pedro. Oczywiście akcja skończyła się golem , ale to nie zmienia faktu , że to było okropnie niechlujne

7

Brawo Celtics! Brad Stevens to geniusz!

36

Sprzedaż Denisa nie będzie w żaden sposób żałosna

2

Dziękuję Barcelono za prezencik urodzinowy i poprawę humoru! :)

0

Piękny gest! < 3

0

Panowie, proszę o poprawę humoru. Przed chwilą własny mecz przegrałem po bramce na 1:0 w 85 minucie, więc liczę na okazałe zwycięstwo :)

0

Nie, ale co ma Atletico do tego transferu?

24

No i kolejny rok życia zleciał. Miłego dnia wszystkim ;)

0

Czyli tylko La Gazzetta, a żadne hiszpańskie źródło nic nie podawało. Czyli, jak dla mnie żadnego pierwokupu nie było

0

O ile dobrze pamiętam, to żadne poważne źródło tego pierwokupu Malonasa nie potwierdziło

0

A mi się wydaję, że żadnego prawa pierwokupu nie było i nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?