Valverde o Aleñi i Buquetsie: ""Sprawa Aleñi jest oczywista: będzie z nami, reszta będzie oceniana, Oriol Busquets doznał poważnej kontuzji, również myśleliśmy o nim, ale teraz będziemy musieli trochę poczekać".
Np. Akcja na 3-1 z Juventusem w finale LM. Neymar biegnie sam i nagle potyka się o piłkę i ledwo ją zagrywa do Pedro. Oczywiście akcja skończyła się golem , ale to nie zmienia faktu , że to było okropnie niechlujne
0
Bo nie został powołany ;)
0
Nie będzie mógł, bo jest zawieszony
5
Dla zainteresowanych NBA, dziś o 21.30 - Boston Celtics vs Cleveland Cavaliers :)
3
W dodatku 2. komplet ma być żółty, tak jak przy obu trypletach :)
3
Valverde powiedział , że zagra MATS
0
Dzisiaj na meczu Gremio na trybunach był najlepszy QB w historii NFL - Tom Brady! :)
https://www.instagram.com/p/BisQEflB8oR/?taken-by=tombrady
0
W La Liga bezpośrednie, wiec tam pewnie też. Czyli w najlepszym przypadku dla nas 4 pkt od awansu
0
W najlepszym wypadku 3 albo 4
0
No to tyle to wiem, ale w jakiej sytuacji?
0
Za co Galarreta dostał czerwo?
17
Dobrze, że Guardiola tak nie myślał, wprowadzając wychowanków do 1. zespołu
36
Valverde o Aleñi i Buquetsie: ""Sprawa Aleñi jest oczywista: będzie z nami, reszta będzie oceniana, Oriol Busquets doznał poważnej kontuzji, również myśleliśmy o nim, ale teraz będziemy musieli trochę poczekać".
8
Czy tylko mi strasznie strona muli?
9
Jest w rezerwach Oriol Busquets, który naprawdę dobrze się sprawował. Byle tylko kontuzja nie zahamowała jego rozwoju
7
Oficjalne nie są do momentu ogłoszenia przez klub , ale na 99% tak właśnie stroje będą się prezentować
1
Ale taka była umowa. W czasie jej zawarcia Barca i tak miała 3 zawodników spoza UE, no i sezon w Lidze Brazylijskiej kończy się w grudniu
0
Też tak często mam. Zazwyczaj po jakimś czasie przechodzi
68
Mnie się chyba memy z Małpą Polakiem nigdy nie znudzą :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32290779_932112583623859_3865787393252524032_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeFXrJKk8byu_nhHqaXAQ4MgSdizrCGib2EfPgMjvWtbPKjFyZt4AJ0GDNrh88Jn5MGsnLWH6qu2LUUL7-g6I-caJVJdOW02YhxP4JivftBjEA&oh=22a5d06fd6723ee23fc2388019e5f665&oe=5B4F3F26
0
Sorry , ale potknięcie się o piłkę , biegnąc samemu to jest niechlujność
2
Np. Akcja na 3-1 z Juventusem w finale LM. Neymar biegnie sam i nagle potyka się o piłkę i ledwo ją zagrywa do Pedro. Oczywiście akcja skończyła się golem , ale to nie zmienia faktu , że to było okropnie niechlujne
7
Brawo Celtics! Brad Stevens to geniusz!
36
Sprzedaż Denisa nie będzie w żaden sposób żałosna
2
Dziękuję Barcelono za prezencik urodzinowy i poprawę humoru! :)
0
Piękny gest! < 3
0
Panowie, proszę o poprawę humoru. Przed chwilą własny mecz przegrałem po bramce na 1:0 w 85 minucie, więc liczę na okazałe zwycięstwo :)
0
Nie, ale co ma Atletico do tego transferu?
24
No i kolejny rok życia zleciał. Miłego dnia wszystkim ;)
0
Czyli tylko La Gazzetta, a żadne hiszpańskie źródło nic nie podawało. Czyli, jak dla mnie żadnego pierwokupu nie było
0
O ile dobrze pamiętam, to żadne poważne źródło tego pierwokupu Malonasa nie potwierdziło
0
A mi się wydaję, że żadnego prawa pierwokupu nie było i nie ma