No niby tak XD
ale proces sprawdzania matur i aplikacji na studia jest jednak na wiele większą skalę, no i rok akademicki zaczyna się miesiąc później, ale niemniej jednak rozumiem te wasze rozbawienie tą sytuacją ;)
Ja zawsze negatywnie :D
Choć ludzie mi mówią, że spokojnie się dostanę
Teoretycznie będę miał ok. 170 pkt, a w tamtym roku do mojej klasy było min. 157, ale co roku jest jednak inaczej. Najgorsze jest to czekanie do 4 lipca
Hokej to chyba najbardziej nieprzewidziany sport. No i przed sezonem każda z drużyn miała zastrzec kilku zawodników , których Knights nie mogą wybrać , a reszta była wolna do wyboru. No i niektóre drużyny miały bardzo trudne decyzje do podjęcia. Czy np. Zostawić dobrego starszego zawodnika czy młodego perspektywicznego. No i tak właśnie całkiem niezłą drużynę uzbierali z "odrzutków"
Matt Ryan dostał nowy kontrakt, a że każdy nowy kontrakt dla starting QB jest coraz większy to takie chore kwoty powstają. Natomiast Pan z mojego avatara, kilka razy zmieniał umowę, aby drużyna miała większy Cap Space ;)
No tak. Tylko , żeby wygrać LM bez zwycięstwa wystarczy , że 4 mecze w grupie się ułożą i wychodzisz , a w reszcie jesteś już zależny od siebie. Za to w lidze , żeby taka sytuacja miała miejsce musi się 380 spotkań idealnie ułożyć
INP są to goście z Bein Sports, którzy mają całkiem niezłe kontakty w klubie. Pierwsi potwierdzili transfer Dembele i jako jedni z pierwszych mówili o transferze Coutinho w zimę
0
No niby tak XD
ale proces sprawdzania matur i aplikacji na studia jest jednak na wiele większą skalę, no i rok akademicki zaczyna się miesiąc później, ale niemniej jednak rozumiem te wasze rozbawienie tą sytuacją ;)
0
Ja zawsze negatywnie :D
Choć ludzie mi mówią, że spokojnie się dostanę
Teoretycznie będę miał ok. 170 pkt, a w tamtym roku do mojej klasy było min. 157, ale co roku jest jednak inaczej. Najgorsze jest to czekanie do 4 lipca
2
Złożone ;)
U mnie na pierwszy wybór 71 osób na 32 miejsca
1
Hokej to chyba najbardziej nieprzewidziany sport. No i przed sezonem każda z drużyn miała zastrzec kilku zawodników , których Knights nie mogą wybrać , a reszta była wolna do wyboru. No i niektóre drużyny miały bardzo trudne decyzje do podjęcia. Czy np. Zostawić dobrego starszego zawodnika czy młodego perspektywicznego. No i tak właśnie całkiem niezłą drużynę uzbierali z "odrzutków"
0
Może miał kustomizowaną koszulkę z własnym nazwiskiem
1
Washington Capitals zdobyli swój pierwszy Stanley Cup w historii. Pokonali on Vegas Golden Knights w finałach NHL 4-1 ;)
0
Zależy na co. Najnowsza umowa jaką sobie przypominam, to na TNF, które na początku tego roku FOX wykupiło
0
Matt Ryan dostał nowy kontrakt, a że każdy nowy kontrakt dla starting QB jest coraz większy to takie chore kwoty powstają. Natomiast Pan z mojego avatara, kilka razy zmieniał umowę, aby drużyna miała większy Cap Space ;)
0
Internetem posługiwać się umiem, a na imię mam Bartuś ;)
9
Nadal nie napisałeś skąd to wyczytałeś, Jasiu ;)
15
A są gdzieś nagrania? Kolega potrzebuje do prezentacji
1
Tactic ;)
1
Na prawej też jest perełka - Mateu Morey ;)
12
Pozdrowionka spod Wielkiej Krokwi! ;)
3
Pozdrowionka z nad Morskiego Oka ; )
4
Pozdrowionka z Dunajca! :)
2
Po tym ; )
0
Dobra , za 3 pkt juz nie wygramy , wiec można zacząć grać :D
11
Heynen wiedział co czyni z tym zakładem :D
1
Właśnie o tym artykuł wbił ;)
2
Wow, to cię zaskocze. Nie mam Polsatu, a wynik mnie interesuje
0
Polecam dubbing netflixowy
0
Na pewno nie obstawiam zwycięstwa Cavs. Jak dla mnie punkty Lebrona lub ew. Duranta, który będzie chciał się odbić po 1. meczu
1
Już się bałem, że napisał "Se queda" :D
0
Mogą ;)
2
Nie wiem czemu, ale za każdym razem jak Bembuś ma piłkę to jakoś mi się mordka cieszy :D
0
De Ligt, a nie De Light ;)
0
Westbrook to jest typowy stat-padder. Dlatego ja nie przywiązuje wagi do jego Triple-Doublów. Polecam te filmy:
0
No tak. Tylko , żeby wygrać LM bez zwycięstwa wystarczy , że 4 mecze w grupie się ułożą i wychodzisz , a w reszcie jesteś już zależny od siebie. Za to w lidze , żeby taka sytuacja miała miejsce musi się 380 spotkań idealnie ułożyć
1
INP są to goście z Bein Sports, którzy mają całkiem niezłe kontakty w klubie. Pierwsi potwierdzili transfer Dembele i jako jedni z pierwszych mówili o transferze Coutinho w zimę