15 czerwca 2018, 14:02
1
Jednak środek dnia w piątek
15 czerwca 2018, 09:23
0
No ale też nie ma co chłopaka dręczyć. Jest u mnie osoba , która pisze poprawki i kilka których przeszło dzięki jednak uchylności nauczycieli
15 czerwca 2018, 09:12
20 pkt jest możliwych za każdy z 5 egzaminów (razem 100 pkt), a reszta 100 pkt możliwych za oceny, osiągnięcia itp.
15 czerwca 2018, 09:09
No tak, jest 7 pkt za pasek, ale przy średniej 3,70 to zbytniego znaczenia nie ma
15 czerwca 2018, 09:05
100 pkt w egzaminach i 200 ogólnie do rekrutacji
15 czerwca 2018, 09:04
Średnia nie ma prawie żadnego znaczenia, bo i tak liczą się wyniki egzaminów i oceny z 4 przedmiotów
15 czerwca 2018, 08:56
88.8, mogło być lepiej :/A razem 171.8 pkt ;)
14 czerwca 2018, 22:02
No bo po co info o filmie, skoro się już skończył? Jest artykuł o jego decyzji
14 czerwca 2018, 19:31
?
14 czerwca 2018, 19:29
20
Dzisiaj swoje 72. Urodziny obchodzi Donald Trump!
14 czerwca 2018, 18:55
10
Mina Putina bezcenna :D
14 czerwca 2018, 18:54
A niektórzy zapewniali, żeby stawiać na Arabię :D
14 czerwca 2018, 18:52
4
No i tradycyjnie piękna bramka w meczu otwarcia :)
14 czerwca 2018, 18:49
Ale Ci chłopie widzę ten mecz przeszkadza. To go nie oglądaj , bo tylko narzekasz
14 czerwca 2018, 18:45
Odbierzcie mu już dzisiaj dostęp do internetu
14 czerwca 2018, 18:25
No zazwyczaj na parę godzin przed jednak te spekulacje się sprawdzają
14 czerwca 2018, 18:18
To że wczoraj kazał puścić film , to nie znaczy , że wczoraj podjął decyzję
14 czerwca 2018, 18:15
Ta sytuacja z Griezmannem rzeczywiście przypomina akcje Lebrona przed przejściem do Heat :D
14 czerwca 2018, 17:48
2
Bo siedzi i obserwuje
14 czerwca 2018, 17:43
43 lata to nie taki stary
14 czerwca 2018, 17:39
To mecz reprezentacji, wiec logiczne , że nie będzie zorganizowanego dopingu , a tak to przynajmniej nie jest cicho
14 czerwca 2018, 17:34
Czemu? Pisaliby, co i tak pewnie robią , po numerach
14 czerwca 2018, 17:16
7
Jeśli narzekasz na Laskowskiego to naprawdę...
14 czerwca 2018, 17:15
Sam się wywalił
14 czerwca 2018, 16:43
Czyżbym ujrzał środkowy palec? :D
14 czerwca 2018, 16:41
No i elegancko, krótko i ładnie :)
14 czerwca 2018, 16:34
Laskowski < 3
14 czerwca 2018, 15:36
Nie. Mówił o sytuacji przed zatrudnieniem Engela
14 czerwca 2018, 15:16
Taka ciekawostka : Mój trener za czasów młodzieżówki ZSRR mieszkał w pokoju z Stanisławem Czerzesowem :)
14 czerwca 2018, 15:13
Ja żem w podstawówce dostał ostrym lodem 0.5 cm pod okiem. Za młodu ludzie mają takie odpały
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Jednak środek dnia w piątek
0
No ale też nie ma co chłopaka dręczyć. Jest u mnie osoba , która pisze poprawki i kilka których przeszło dzięki jednak uchylności nauczycieli
0
20 pkt jest możliwych za każdy z 5 egzaminów (razem 100 pkt), a reszta 100 pkt możliwych za oceny, osiągnięcia itp.
0
No tak, jest 7 pkt za pasek, ale przy średniej 3,70 to zbytniego znaczenia nie ma
0
100 pkt w egzaminach i 200 ogólnie do rekrutacji
1
Średnia nie ma prawie żadnego znaczenia, bo i tak liczą się wyniki egzaminów i oceny z 4 przedmiotów
0
88.8, mogło być lepiej :/
A razem 171.8 pkt ;)
0
No bo po co info o filmie, skoro się już skończył? Jest artykuł o jego decyzji
0
?
20
Dzisiaj swoje 72. Urodziny obchodzi Donald Trump!
10
Mina Putina bezcenna :D
0
A niektórzy zapewniali, żeby stawiać na Arabię :D
4
No i tradycyjnie piękna bramka w meczu otwarcia :)
4
Ale Ci chłopie widzę ten mecz przeszkadza. To go nie oglądaj , bo tylko narzekasz
4
Odbierzcie mu już dzisiaj dostęp do internetu
0
No zazwyczaj na parę godzin przed jednak te spekulacje się sprawdzają
0
To że wczoraj kazał puścić film , to nie znaczy , że wczoraj podjął decyzję
4
Ta sytuacja z Griezmannem rzeczywiście przypomina akcje Lebrona przed przejściem do Heat :D
2
Bo siedzi i obserwuje
1
43 lata to nie taki stary
0
To mecz reprezentacji, wiec logiczne , że nie będzie zorganizowanego dopingu , a tak to przynajmniej nie jest cicho
0
Czemu? Pisaliby, co i tak pewnie robią , po numerach
7
Jeśli narzekasz na Laskowskiego to naprawdę...
1
Sam się wywalił
4
Czyżbym ujrzał środkowy palec? :D
0
No i elegancko, krótko i ładnie :)
1
Laskowski < 3
1
Nie. Mówił o sytuacji przed zatrudnieniem Engela
2
Taka ciekawostka : Mój trener za czasów młodzieżówki ZSRR mieszkał w pokoju z Stanisławem Czerzesowem :)
0
Ja żem w podstawówce dostał ostrym lodem 0.5 cm pod okiem. Za młodu ludzie mają takie odpały