0

Mowie jak to na ten moment wygląda, zawsze można zamienić Senegal z Japonią lub Kolumbią ;)

0

Bardzo możliwe , że jedna z drużyn: Anglia, Meksyk, Dania, Senegal będzie w półfinale

0

Nie wiemy, spytaj się go

5

"No, ale przecież mało bramek pada" XD
MŚ 2010- 2,27 bramki/mecz
MŚ 2014- 2,67 bramki/mecz
MŚ 2018- 2,69 bramki/mecz

2

Hiszpanii to chyba podwójnie kibicujesz? :D

7

Patrząc na drabinkę, to dla Belgii i Anglii chyba będzie jednak zająć 2. miejsce w grupie :D

1

No Hiszpania, może mieć naprawdę łatwą drogę do finału. Dlatego też jeszcze bardziej zależało mi na niezajęciu przez Portugalię 1. miejsca :D

0

Jak dla mnie jeśli sędzia twierdzi, że przypadek to nic nie daje, a jeśli z premedytacją, to nie ważne jakie skutki (przykład Roberto) - czerwo

18

26

Z Argentyną by trafił

1

Tak

1

To jest czerwo!

0

Niekoniecznie, bo jeśli Hiszpania przegra większą różnicą bramek , to oni wtedy nie wyjdą

0

No, ale jak ktoś nie chce to przecież nie musi tych rzeczy wpisywać...

0

Oczywiście przesadziłem z narożnikiem boiska , ale piłka leciała ewidentnie obok bramki , wiec słuszny samobój

0

Nie ma możliwości. Obaj to play-by-play komentatorzy

1

Przeciez napisał dokładnie kto...

0

U Cionka rykoszet? Jak ta piłka leciała gdzieś w okolice narożnika

2

Głównie właśnie Bembuś i Samu ; )

4

Francja ;)

1

Po rozbiegu bylo wiadome , że nie trafi

0

Koleś jak szybko gotowy do wejścia :D

0

No debil, kurła no debil

1

Oby to był troll

11

Jeśli ktoś uprawia sport i ma długie włosy to zazwyczaj je moczy lub związuje, bo po prostu mniej wtedy przeszkadzają

0

Co on te końcówki tak akcentuje?

0

Jak myślicie, Nawalka zostanie zwolniony czy poda się do dymisji?

3

Czyli co? Kane najlepszy w historii?

20

W grupie Polaków może być podobnie ;)

1

Oj jak USA gra na MŚ to większość kraju jednak się angażuje w oglądanie. No i w dodatku w czasie mistrzostw jedynym głównym sportem w trakcie sezonu będzie baseball , wiec ja byłbym spokojny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?