30 czerwca 2018, 18:15
15
Tomaszewski: "Benzema to jeden z najlepszych zawodników na świecie " XDDDD
30 czerwca 2018, 17:41
0
Czyli z moich drużyn , którym na tym mundialu kibicowałem zostaje Francja
30 czerwca 2018, 17:38
Jakie szambo trzeba mieć w głowie , żeby wprowadzić Meze?
30 czerwca 2018, 17:32
2
Meza XDDDDD
30 czerwca 2018, 17:29
Dla mnie jeśli z kimś mieli odpaść to właśnie z Francją
30 czerwca 2018, 17:16
6
Nie mam pytań :O
30 czerwca 2018, 17:14
5
Co tu Szpaku miał do bramkarza?
30 czerwca 2018, 17:08
14
Argentyna nawet jak awansuje , to tam nie będzie miał kto grać :D
30 czerwca 2018, 16:58
1
Ponieważ na meczach reprezentacji grają tylko przygrywkę, która jest dość długa :D
30 czerwca 2018, 16:57
3
Bo Francja gra tylko lagę na Mbappe
30 czerwca 2018, 16:55
11
Ja to już nie mogę się doczekać Mezy , Acuny i Bigli w drugiej połowie
30 czerwca 2018, 16:34
No i ulewa i wywaliło mi obraz...
30 czerwca 2018, 16:33
Może dlatego , że ma kontuzje ?
30 czerwca 2018, 16:20
Do 4 wygranych jak w NBA
30 czerwca 2018, 16:13
Może gdyby nie to popchniecie w polu karnym
30 czerwca 2018, 16:11
Dziecko jak z dziećmi...
30 czerwca 2018, 16:03
Argentyny ma. Nie wprowadzaj w błąd
30 czerwca 2018, 16:00
Hymn Argentyny ma tekst , ale tutaj jest puszczania tylko przygrywka ;)
30 czerwca 2018, 15:55
No i dwie reprezentacje , którym poza Polską kibicowalem na tych MŚ, wiec kto nie wygra będę w miarę zadowolony
30 czerwca 2018, 15:28
Ale, że tłumaczenie czy wymowa? Bo oba można na translatorze Google sprawdzić
30 czerwca 2018, 15:14
A czy ja tak napisałem? Po prostu stwierdzenie , że tam absolutnie nic nie widać jest błędne
30 czerwca 2018, 15:12
Panie , byłem na 4 meczach Ekstraklasy. 2 z nich to Łęczna - Podbeskidzie :D
30 czerwca 2018, 15:08
20
Absolutnie nic? To polecam okulary
30 czerwca 2018, 09:31
No i po opt-oucie LeBrona zostają tylko 3 drużyny, do których może trafić - Cavs, 76ers, Lakers. Houston w tym momencie odpadło, bo musieliby zrobić sign-and-trade z Cavs, żeby zdobyć LeBrona. Jak dla mnie James podpiszę kontrakt z Lakers
30 czerwca 2018, 08:52
https://www.instagram.com/p/BknqyXanZ4C/?hl=pl&taken-by=fcbarcelona Dwayne Wade wczoraj wpadł z wizytą! ;)
30 czerwca 2018, 08:07
Jego konferencja prasowa
29 czerwca 2018, 22:48
Siedzą na pewno. Jest tu kilka osób urodzonych w latach 60/70, tylko czy wtedy się aż tak piłką klubową europejską interesowali?
29 czerwca 2018, 21:54
LeBron wie , że nie ma szans z Cavs wygrać mistrzostwa, wiec jak dla mnie LA
29 czerwca 2018, 21:50
Małe szanse. Kasy nie mają
29 czerwca 2018, 19:11
Mobilna i tak będzie zmieniana , albo chyba nawet usuwana z nową wersją strony , więc nie opłacało się tam już im zmieniać
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
15
Tomaszewski: "Benzema to jeden z najlepszych zawodników na świecie " XDDDD
0
Czyli z moich drużyn , którym na tym mundialu kibicowałem zostaje Francja
0
Jakie szambo trzeba mieć w głowie , żeby wprowadzić Meze?
2
Meza XDDDDD
0
Dla mnie jeśli z kimś mieli odpaść to właśnie z Francją
6
Nie mam pytań :O
5
Co tu Szpaku miał do bramkarza?
14
Argentyna nawet jak awansuje , to tam nie będzie miał kto grać :D
1
Ponieważ na meczach reprezentacji grają tylko przygrywkę, która jest dość długa :D
3
Bo Francja gra tylko lagę na Mbappe
11
Ja to już nie mogę się doczekać Mezy , Acuny i Bigli w drugiej połowie
0
No i ulewa i wywaliło mi obraz...
0
Może dlatego , że ma kontuzje ?
0
Do 4 wygranych jak w NBA
0
Może gdyby nie to popchniecie w polu karnym
1
Dziecko jak z dziećmi...
0
Argentyny ma. Nie wprowadzaj w błąd
0
Hymn Argentyny ma tekst , ale tutaj jest puszczania tylko przygrywka ;)
3
No i dwie reprezentacje , którym poza Polską kibicowalem na tych MŚ, wiec kto nie wygra będę w miarę zadowolony
0
Ale, że tłumaczenie czy wymowa? Bo oba można na translatorze Google sprawdzić
0
A czy ja tak napisałem? Po prostu stwierdzenie , że tam absolutnie nic nie widać jest błędne
6
Panie , byłem na 4 meczach Ekstraklasy. 2 z nich to Łęczna - Podbeskidzie :D
20
Absolutnie nic? To polecam okulary
0
No i po opt-oucie LeBrona zostają tylko 3 drużyny, do których może trafić - Cavs, 76ers, Lakers. Houston w tym momencie odpadło, bo musieliby zrobić sign-and-trade z Cavs, żeby zdobyć LeBrona. Jak dla mnie James podpiszę kontrakt z Lakers
0
https://www.instagram.com/p/BknqyXanZ4C/?hl=pl&taken-by=fcbarcelona
Dwayne Wade wczoraj wpadł z wizytą! ;)
0
Jego konferencja prasowa
0
Siedzą na pewno. Jest tu kilka osób urodzonych w latach 60/70, tylko czy wtedy się aż tak piłką klubową europejską interesowali?
0
LeBron wie , że nie ma szans z Cavs wygrać mistrzostwa, wiec jak dla mnie LA
0
Małe szanse. Kasy nie mają
1
Mobilna i tak będzie zmieniana , albo chyba nawet usuwana z nową wersją strony , więc nie opłacało się tam już im zmieniać