15

Tomaszewski: "Benzema to jeden z najlepszych zawodników na świecie " XDDDD

0

Czyli z moich drużyn , którym na tym mundialu kibicowałem zostaje Francja

0

Jakie szambo trzeba mieć w głowie , żeby wprowadzić Meze?

2

Meza XDDDDD

0

Dla mnie jeśli z kimś mieli odpaść to właśnie z Francją

6

Nie mam pytań :O

5

Co tu Szpaku miał do bramkarza?

14

Argentyna nawet jak awansuje , to tam nie będzie miał kto grać :D

1

Ponieważ na meczach reprezentacji grają tylko przygrywkę, która jest dość długa :D

3

Bo Francja gra tylko lagę na Mbappe

11

Ja to już nie mogę się doczekać Mezy , Acuny i Bigli w drugiej połowie

0

No i ulewa i wywaliło mi obraz...

0

Może dlatego , że ma kontuzje ?

0

Do 4 wygranych jak w NBA

0

Może gdyby nie to popchniecie w polu karnym

1

Dziecko jak z dziećmi...

0

Argentyny ma. Nie wprowadzaj w błąd

0

Hymn Argentyny ma tekst , ale tutaj jest puszczania tylko przygrywka ;)

3

No i dwie reprezentacje , którym poza Polską kibicowalem na tych MŚ, wiec kto nie wygra będę w miarę zadowolony

0

Ale, że tłumaczenie czy wymowa? Bo oba można na translatorze Google sprawdzić

0

A czy ja tak napisałem? Po prostu stwierdzenie , że tam absolutnie nic nie widać jest błędne

6

Panie , byłem na 4 meczach Ekstraklasy. 2 z nich to Łęczna - Podbeskidzie :D

20

Absolutnie nic? To polecam okulary

0

No i po opt-oucie LeBrona zostają tylko 3 drużyny, do których może trafić - Cavs, 76ers, Lakers. Houston w tym momencie odpadło, bo musieliby zrobić sign-and-trade z Cavs, żeby zdobyć LeBrona. Jak dla mnie James podpiszę kontrakt z Lakers

0

0

Jego konferencja prasowa

0

Siedzą na pewno. Jest tu kilka osób urodzonych w latach 60/70, tylko czy wtedy się aż tak piłką klubową europejską interesowali?

0

LeBron wie , że nie ma szans z Cavs wygrać mistrzostwa, wiec jak dla mnie LA

0

Małe szanse. Kasy nie mają

1

Mobilna i tak będzie zmieniana , albo chyba nawet usuwana z nową wersją strony , więc nie opłacało się tam już im zmieniać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?