27 czerwca 2018, 17:17
0
A przypadkiem czerwo Boatenga nie Spycha Niemców na 3. Miejsce?
27 czerwca 2018, 17:14
Tak mi się wydaję
Co ty gadasz? Najpierw bramki
27 czerwca 2018, 17:13
1
A nie Szwecja i Meksyk ?
27 czerwca 2018, 17:11
Kto wychodzi przy wynikach 1-0 dla Szwecji i 1-0 dla Niemców?
27 czerwca 2018, 17:01
Ja to polecam TVP Sport i transmisję łączoną ;)
27 czerwca 2018, 16:49
Kwiatkowski i Podoliński
27 czerwca 2018, 16:20
Jak kolega wyżej. Jeśli wygrają grupę to mogą spokojnie osiągnąć półfinał , a może nawet finał
27 czerwca 2018, 12:02
A może kogoś doświadczonego, a za 2 lata Morey, który według mnie ma ogromny potencjał
27 czerwca 2018, 11:46
8
Barcelona to jest marka sama w sobie, nie ważne kto poleci
27 czerwca 2018, 11:41
4
Jeśli przejdą Hiszpanię w 1/4, to spokojnie mogą awansować do finału, patrząc na to, że w ew. półfinale mogą trafić na Meksyk czy Anglię
27 czerwca 2018, 11:39
Jak nic prawdziwe. To nie jest żadna sesja charytatywna, tylko coroczna naga sesja ESPN, więc to są na pewno prawdziwe tatuaże
27 czerwca 2018, 11:38
No jednym z gorszych na pewno nie jest, bo inaczej by się nie łapał do pierwszych drużyn, ale jest dość przeciętnym zawodnikiem
27 czerwca 2018, 10:48
69
Kiedy spokojnie prowadzisz program o rynku finansowym, a tu nagle Rojo ładuje na 2-1:
¿Qué pasó, @julianguarino @BallesterDani? #SomosArgentina #VamosArgentina 🇦🇷 https://t.co/muM9r1wDVz">pic.twitter.com/muM9r1wDVz— C5N (@C5N) June 26, 2018
¿Qué pasó, @julianguarino @BallesterDani? #SomosArgentina #VamosArgentina 🇦🇷 https://t.co/muM9r1wDVz">pic.twitter.com/muM9r1wDVz
27 czerwca 2018, 10:23
26
To, że Diego ćpa to jest jednak znany fakt
27 czerwca 2018, 10:12
2
Jakby ktoś się zastanawiał, to tak, Ibra ma tatuaże na pośladkach ;) https://www.instagram.com/p/Bkgrn2KnwWx/?taken-by=erinsvalstad
27 czerwca 2018, 09:07
Z tego co słyszę to DJ chce przenosin do Dallas
27 czerwca 2018, 08:20
Marcin Gortat przenosi się do LA Clippers! :)
27 czerwca 2018, 00:02
Greatest Of All Time
26 czerwca 2018, 23:58
El Jarek ;)
26 czerwca 2018, 23:46
Oburzony, że Messi dostał MVP spotkania, wypomina, że Masche z Umtitim sprokurowali 2 karne na tym turnieju, a w La Lidze żadnego, no i nadal ma ból dupy, że nie ma nagrania z tunelu z El Clasico :D
26 czerwca 2018, 23:42
Bardzo nie polecam Twittera redaktora Jarosława, nie działa to dobrze dla zdrowia człowieka
26 czerwca 2018, 23:32
Cakir, mimo że ja bym tego karnego nie podyktował, to jak dla mnie bardzo dobre zawody
26 czerwca 2018, 21:39
Akurat Pavon nie jest zły
26 czerwca 2018, 21:38
Siedzę z kolegą sędzią. Twierdzi tak samo jak Cakir
26 czerwca 2018, 20:28
Nie można było takiego składu od początku?
26 czerwca 2018, 16:36
Przecież jak zawsze
25 czerwca 2018, 23:05
Mowie jak to na ten moment wygląda, zawsze można zamienić Senegal z Japonią lub Kolumbią ;)
25 czerwca 2018, 23:01
Bardzo możliwe , że jedna z drużyn: Anglia, Meksyk, Dania, Senegal będzie w półfinale
25 czerwca 2018, 22:53
Nie wiemy, spytaj się go
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
A przypadkiem czerwo Boatenga nie Spycha Niemców na 3. Miejsce?
0
Tak mi się wydaję
0
Co ty gadasz? Najpierw bramki
1
A nie Szwecja i Meksyk ?
0
Kto wychodzi przy wynikach 1-0 dla Szwecji i 1-0 dla Niemców?
1
Ja to polecam TVP Sport i transmisję łączoną ;)
0
Kwiatkowski i Podoliński
0
Jak kolega wyżej. Jeśli wygrają grupę to mogą spokojnie osiągnąć półfinał , a może nawet finał
1
A może kogoś doświadczonego, a za 2 lata Morey, który według mnie ma ogromny potencjał
8
Barcelona to jest marka sama w sobie, nie ważne kto poleci
4
Jeśli przejdą Hiszpanię w 1/4, to spokojnie mogą awansować do finału, patrząc na to, że w ew. półfinale mogą trafić na Meksyk czy Anglię
0
Jak nic prawdziwe. To nie jest żadna sesja charytatywna, tylko coroczna naga sesja ESPN, więc to są na pewno prawdziwe tatuaże
0
No jednym z gorszych na pewno nie jest, bo inaczej by się nie łapał do pierwszych drużyn, ale jest dość przeciętnym zawodnikiem
69
Kiedy spokojnie prowadzisz program o rynku finansowym, a tu nagle Rojo ładuje na 2-1:
26
To, że Diego ćpa to jest jednak znany fakt
2
Jakby ktoś się zastanawiał, to tak, Ibra ma tatuaże na pośladkach ;)
https://www.instagram.com/p/Bkgrn2KnwWx/?taken-by=erinsvalstad
0
Z tego co słyszę to DJ chce przenosin do Dallas
0
Marcin Gortat przenosi się do LA Clippers! :)
26
Greatest Of All Time
1
El Jarek ;)
8
Oburzony, że Messi dostał MVP spotkania, wypomina, że Masche z Umtitim sprokurowali 2 karne na tym turnieju, a w La Lidze żadnego, no i nadal ma ból dupy, że nie ma nagrania z tunelu z El Clasico :D
4
Bardzo nie polecam Twittera redaktora Jarosława, nie działa to dobrze dla zdrowia człowieka
0
Cakir, mimo że ja bym tego karnego nie podyktował, to jak dla mnie bardzo dobre zawody
0
Akurat Pavon nie jest zły
1
Siedzę z kolegą sędzią. Twierdzi tak samo jak Cakir
0
Nie można było takiego składu od początku?
4
Przecież jak zawsze
0
Mowie jak to na ten moment wygląda, zawsze można zamienić Senegal z Japonią lub Kolumbią ;)
0
Bardzo możliwe , że jedna z drużyn: Anglia, Meksyk, Dania, Senegal będzie w półfinale
0
Nie wiemy, spytaj się go