3

Tak jest! Jechać z autobusem!

0

Dziękuję za wyjaśnienie ;*

12

Chyba jedna z najgorszych. Fajna historia na Euro , ale mi np. juz się przejedli

3

Jesteś pewien? :D

1

Nie wiem który łysy gorszy. Ten na bramce czy na ławce...

2

Ten sędzia to pomyłka...

0

Jak zagrał Bembuś przez te 15 minut?

0

Ten Irvine bez brody wyglądałby zupełnie jak baba

0

Tylko nadal należy pamiętać , że sędziowie są i tak oceniani na podstawie swoich pierwotnych decyzji, ale oczywiście z VARu tez trzeba umieć korzystać

10

Lahoz użył VARU! :O

0

Obejrzeliście wszystkie mecze MŚ? Ja dzisiaj niestety ominę swój pierwszy mecz - Francja vs Peru

0

Już wolę losowanie, niż Ranking FIFA szczerze

1

XDDDDDDDDDDDDD

0

Czemu Carvajal nie asekurował?

4

Jaki troll XD

4

No i znowu nasz Own Goal!
Edit: Jednak Costa goni Maszynę!

0

Zapewne po losowaniu , które jest zazwyczaj w lipcu

0

Przecież Iran ma 3

0

Nie ma. Hiszpania wygra, ma 4 pkt, remis Iran ma 4, Iran wygra ma 6

5

VAR? XD
co on kartkę chce dostać?

0

Myślę , że CR bo miałby więcej bramek

14

Nie umniejszając nic Ronaldo , to jednak jego przeciwnicy na tym turnieju grają otwartą piłkę

0

No i wylądował...

0

Jeszcze słabiej :D

5

Mimo słabego pierwszego meczu, dzisiaj reprezentuję nasze barwy narodowe!
Mam na sobie koszulkę Argentyny :D

36

A najgorsze jest to, że Senegal był wczoraj bardzo słaby. Jedyny ich strzał celny, to ta druga bramka...

0

A no chyba, że tak :)

0

Właśnie prowadzimy w rankingu Fair Play

2

Jakby ktoś był zainteresowany, to ranking Fair Play w naszej grupie wygląda tak:
Polska: -1
Japonia: -1
Senegal: -2
Kolumbia: -6

0

Za to skąd wy wzięliście ten Ranking FIFA?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?