22 czerwca 2018, 18:07
3
Tak jest! Jechać z autobusem!
22 czerwca 2018, 17:04
0
Dziękuję za wyjaśnienie ;*
22 czerwca 2018, 17:02
12
Chyba jedna z najgorszych. Fajna historia na Euro , ale mi np. juz się przejedli
22 czerwca 2018, 15:35
Jesteś pewien? :D
21 czerwca 2018, 21:14
1
Nie wiem który łysy gorszy. Ten na bramce czy na ławce...
21 czerwca 2018, 20:45
2
Ten sędzia to pomyłka...
21 czerwca 2018, 19:56
Jak zagrał Bembuś przez te 15 minut?
21 czerwca 2018, 15:39
Ten Irvine bez brody wyglądałby zupełnie jak baba
21 czerwca 2018, 14:44
Tylko nadal należy pamiętać , że sędziowie są i tak oceniani na podstawie swoich pierwotnych decyzji, ale oczywiście z VARu tez trzeba umieć korzystać
21 czerwca 2018, 14:37
10
Lahoz użył VARU! :O
21 czerwca 2018, 12:06
Obejrzeliście wszystkie mecze MŚ? Ja dzisiaj niestety ominę swój pierwszy mecz - Francja vs Peru
20 czerwca 2018, 22:38
Już wolę losowanie, niż Ranking FIFA szczerze
20 czerwca 2018, 21:54
XDDDDDDDDDDDDD
20 czerwca 2018, 21:42
Czemu Carvajal nie asekurował?
20 czerwca 2018, 21:21
4
Jaki troll XD
20 czerwca 2018, 21:13
No i znowu nasz Own Goal!Edit: Jednak Costa goni Maszynę!
20 czerwca 2018, 20:00
Zapewne po losowaniu , które jest zazwyczaj w lipcu
20 czerwca 2018, 15:58
Przecież Iran ma 3
20 czerwca 2018, 15:55
Nie ma. Hiszpania wygra, ma 4 pkt, remis Iran ma 4, Iran wygra ma 6
20 czerwca 2018, 15:43
5
VAR? XD co on kartkę chce dostać?
20 czerwca 2018, 15:05
Myślę , że CR bo miałby więcej bramek
20 czerwca 2018, 14:10
14
Nie umniejszając nic Ronaldo , to jednak jego przeciwnicy na tym turnieju grają otwartą piłkę
20 czerwca 2018, 14:04
No i wylądował...
20 czerwca 2018, 11:07
Jeszcze słabiej :D
20 czerwca 2018, 09:52
Mimo słabego pierwszego meczu, dzisiaj reprezentuję nasze barwy narodowe! Mam na sobie koszulkę Argentyny :D
20 czerwca 2018, 09:36
36
A najgorsze jest to, że Senegal był wczoraj bardzo słaby. Jedyny ich strzał celny, to ta druga bramka...
20 czerwca 2018, 08:08
A no chyba, że tak :)
20 czerwca 2018, 08:06
Właśnie prowadzimy w rankingu Fair Play
20 czerwca 2018, 08:04
Jakby ktoś był zainteresowany, to ranking Fair Play w naszej grupie wygląda tak: Polska: -1 Japonia: -1 Senegal: -2 Kolumbia: -6
20 czerwca 2018, 08:00
Za to skąd wy wzięliście ten Ranking FIFA?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Tak jest! Jechać z autobusem!
0
Dziękuję za wyjaśnienie ;*
12
Chyba jedna z najgorszych. Fajna historia na Euro , ale mi np. juz się przejedli
3
Jesteś pewien? :D
1
Nie wiem który łysy gorszy. Ten na bramce czy na ławce...
2
Ten sędzia to pomyłka...
0
Jak zagrał Bembuś przez te 15 minut?
0
Ten Irvine bez brody wyglądałby zupełnie jak baba
0
Tylko nadal należy pamiętać , że sędziowie są i tak oceniani na podstawie swoich pierwotnych decyzji, ale oczywiście z VARu tez trzeba umieć korzystać
10
Lahoz użył VARU! :O
0
Obejrzeliście wszystkie mecze MŚ? Ja dzisiaj niestety ominę swój pierwszy mecz - Francja vs Peru
0
Już wolę losowanie, niż Ranking FIFA szczerze
1
XDDDDDDDDDDDDD
0
Czemu Carvajal nie asekurował?
4
Jaki troll XD
4
No i znowu nasz Own Goal!
Edit: Jednak Costa goni Maszynę!
0
Zapewne po losowaniu , które jest zazwyczaj w lipcu
0
Przecież Iran ma 3
0
Nie ma. Hiszpania wygra, ma 4 pkt, remis Iran ma 4, Iran wygra ma 6
5
VAR? XD
co on kartkę chce dostać?
0
Myślę , że CR bo miałby więcej bramek
14
Nie umniejszając nic Ronaldo , to jednak jego przeciwnicy na tym turnieju grają otwartą piłkę
0
No i wylądował...
0
Jeszcze słabiej :D
5
Mimo słabego pierwszego meczu, dzisiaj reprezentuję nasze barwy narodowe!
Mam na sobie koszulkę Argentyny :D
36
A najgorsze jest to, że Senegal był wczoraj bardzo słaby. Jedyny ich strzał celny, to ta druga bramka...
0
A no chyba, że tak :)
0
Właśnie prowadzimy w rankingu Fair Play
2
Jakby ktoś był zainteresowany, to ranking Fair Play w naszej grupie wygląda tak:
Polska: -1
Japonia: -1
Senegal: -2
Kolumbia: -6
0
Za to skąd wy wzięliście ten Ranking FIFA?