10 czerwca 2018, 17:44
0
Coś jak u nas Dembele. Lewonożny, ale stałe fragmenty kopie z prawej
10 czerwca 2018, 17:28
1
Jedną z rzeczy , które najbardziej podziwiam u Nadala to fakt, że jest praworęczny, ale jednak gra ręką lewą
10 czerwca 2018, 16:36
Obiektywnie Francja i Neymar Subiektywnie Argentyna i Messi
10 czerwca 2018, 09:01
2
De Jong to nie obrońca ;) Co prawda grywał na ŚO, ale to jednak pomocnik
9 czerwca 2018, 21:46
Abel Ruiz ;)
9 czerwca 2018, 21:30
Najlepsza raczej nie, ale TOP 3 możliwe. Jednak bramki Cole'a i Maxiego Rodrigueza jak dla mnie lepsze
9 czerwca 2018, 21:25
Skoro oficjalna strona Lyonu wydaje komunikat, to raczej upadł ;)
9 czerwca 2018, 21:23
Jakiś link, źródło?
9 czerwca 2018, 21:20
Jaki wczorajszy wywiad?
9 czerwca 2018, 19:06
Snickers. Mars strasznie zamula
9 czerwca 2018, 18:08
Z wszystkim poza ROY się zgadzam ;) Znaczy jak dla mnie wygra Simmons, ale ja bym przyznał ją Mitchellowi ;)
9 czerwca 2018, 17:47
To się akurat okaże w czwartek Choć też tak uważam ;)
9 czerwca 2018, 16:51
4
Drugi
9 czerwca 2018, 13:38
Jak dla mnie to jednak typowy stat-padder, który swoimi decyzjami często jednak przeszkadza drużynie. Polecam te filmiki:
9 czerwca 2018, 13:34
Szczerze po wcześniejszych wynikach nie spodziewałem się zwycięstwa Omegi, ale WOW!
9 czerwca 2018, 13:22
1. Lebron2. Durant3. Davis4. Curry5. HardenA Westbrooka to nie wiem czy bym nawet dał do mojej Top 10
9 czerwca 2018, 09:17
Jakby jednak nie patrzeć Durant miał więcej punktów, zbiórek, asyst i lepszy % rzutów. Curry zaprzepaścił sobie MVP przez game 3
9 czerwca 2018, 09:07
Patrząc jaką sobie poprzeczkę panowie ustawili, to five star będzie rozczarowaniem :D
9 czerwca 2018, 08:46
Dla zainteresowanych: za 15 minut rozpoczyna się NJPW Dominion!
9 czerwca 2018, 00:15
Mało? To jest nierealne. Lebron to jest cudotwórca, ale nie aż taki
9 czerwca 2018, 00:12
Jak się GSW zepną to wygrają, ale się nie zdziwię gdy będzie tak jak pisze kolega wyżej
8 czerwca 2018, 22:50
No i oczywiście ;) https://i.ytimg.com/vi/KlwvEiG61iY/hqdefault.jpg
8 czerwca 2018, 22:29
Schodząc z boiska :D
8 czerwca 2018, 22:27
33
Cytując Rybusa : "Ja pie*dolę, kur*a mać " XD
8 czerwca 2018, 22:20
Teo piłeczka prima sort :)
8 czerwca 2018, 21:54
Nam trener karze rozgrywać od tyłu , ale ja dysponuję techniką gorszą od Pazdana i jednak zawsze wolę starą , sprawdzoną lagę na chaos :D
8 czerwca 2018, 21:50
Czyli przechodzimy na 3-4-1-2
8 czerwca 2018, 21:32
Myślę , że tu chodzi też o akcje wcześniej , kiedy dostał zawiasu mózgu w polu karnym
8 czerwca 2018, 18:39
Tak teraz patrze to pomoc Barcelony B w przyszłym sezonie może wyglądać naprawde obiecująco. Oriol - Collado - Puig. W zapasie jeszcze Monchu. Ładnie to wygląda :)
8 czerwca 2018, 17:57
Jest artykuł ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Coś jak u nas Dembele. Lewonożny, ale stałe fragmenty kopie z prawej
1
Jedną z rzeczy , które najbardziej podziwiam u Nadala to fakt, że jest praworęczny, ale jednak gra ręką lewą
0
Obiektywnie Francja i Neymar
Subiektywnie Argentyna i Messi
2
De Jong to nie obrońca ;)
Co prawda grywał na ŚO, ale to jednak pomocnik
1
Abel Ruiz ;)
0
Najlepsza raczej nie, ale TOP 3 możliwe. Jednak bramki Cole'a i Maxiego Rodrigueza jak dla mnie lepsze
0
Skoro oficjalna strona Lyonu wydaje komunikat, to raczej upadł ;)
0
Jakiś link, źródło?
1
Jaki wczorajszy wywiad?
2
Snickers. Mars strasznie zamula
0
Z wszystkim poza ROY się zgadzam ;)
Znaczy jak dla mnie wygra Simmons, ale ja bym przyznał ją Mitchellowi ;)
0
To się akurat okaże w czwartek
Choć też tak uważam ;)
4
Drugi
0
Jak dla mnie to jednak typowy stat-padder, który swoimi decyzjami często jednak przeszkadza drużynie. Polecam te filmiki:
2
Szczerze po wcześniejszych wynikach nie spodziewałem się zwycięstwa Omegi, ale WOW!
1
1. Lebron
2. Durant
3. Davis
4. Curry
5. Harden
A Westbrooka to nie wiem czy bym nawet dał do mojej Top 10
0
Jakby jednak nie patrzeć Durant miał więcej punktów, zbiórek, asyst i lepszy % rzutów. Curry zaprzepaścił sobie MVP przez game 3
1
Patrząc jaką sobie poprzeczkę panowie ustawili, to five star będzie rozczarowaniem :D
4
Dla zainteresowanych: za 15 minut rozpoczyna się NJPW Dominion!
0
Mało? To jest nierealne. Lebron to jest cudotwórca, ale nie aż taki
0
Jak się GSW zepną to wygrają, ale się nie zdziwię gdy będzie tak jak pisze kolega wyżej
2
No i oczywiście ;)
https://i.ytimg.com/vi/KlwvEiG61iY/hqdefault.jpg
0
Schodząc z boiska :D
33
Cytując Rybusa : "Ja pie*dolę, kur*a mać " XD
2
Teo piłeczka prima sort :)
0
Nam trener karze rozgrywać od tyłu , ale ja dysponuję techniką gorszą od Pazdana i jednak zawsze wolę starą , sprawdzoną lagę na chaos :D
0
Czyli przechodzimy na 3-4-1-2
1
Myślę , że tu chodzi też o akcje wcześniej , kiedy dostał zawiasu mózgu w polu karnym
1
Tak teraz patrze to pomoc Barcelony B w przyszłym sezonie może wyglądać naprawde obiecująco. Oriol - Collado - Puig. W zapasie jeszcze Monchu. Ładnie to wygląda :)
1
Jest artykuł ;)