20 maja 2018, 21:28
0
Bardziej kibice, którzy go wygwizdali
20 maja 2018, 21:25
1
Znowu Mina swoich łamie :D
20 maja 2018, 21:14
Dembuś to ma te wrzutki Prima Sort :)
20 maja 2018, 20:55
A mi się podobają. Jedynie jakby troszkę ciemniejsze rękawki były, ale ogólnie jest ładnie ;)
20 maja 2018, 20:04
Alena jest zawieszony
20 maja 2018, 19:44
4
Pewnie zmieni Iniestę
20 maja 2018, 19:39
Ale jeśli sędzia nie ma wątpliwości to nie musi przecież VARu używać
20 maja 2018, 18:13
A ja myślę, że będzie to Alena
20 maja 2018, 17:30
Akurat tutaj mowię o Juniorach Młodszych ;)
20 maja 2018, 08:30
19
Dokładnie 26 lat temu FC Barcelona zdobyła swój pierwszy Puchar Europy pokonując w pamiętnym meczu na Wembley Sampdorię 1-0, po pamiętnej bramce Koemana w dogrywce! :)
19 maja 2018, 23:28
No, niby szkoda gadać, ale ostatnio od nich w papę dostaliśmy :D
19 maja 2018, 00:13
5
Podobają mi się ciemniejsze spodenki. Takie nawiązanie do strojów z końca lat 90. :)
18 maja 2018, 23:02
Jak myślicie, kto zmieni Iniestę w niedzielę? Jak dla mnie albo Messi, albo Cou ;)
18 maja 2018, 22:51
6
Proszę, dwa filmy, które pojawiły się podczas dzisiejszego pożegnania:
18 maja 2018, 22:39
17
Chyba nie tylko mi łzy popłynęły
18 maja 2018, 22:15
15
Biednemu Dembele to chyba nigdy nie odpuszczą :D
18 maja 2018, 21:50
2
Eto'o to chyba pożyczył kurtkę od Chrisa Jericho :D
18 maja 2018, 21:45
Stroje ;)
18 maja 2018, 21:34
18 maja 2018, 17:06
Gisele. Modelka i żona Toma Brady'ego ; )
18 maja 2018, 14:50
Ja najlepszy wynik miałem w 2. gimnazjum - 7.20 ;)
18 maja 2018, 07:34
Coś mi Griezmann w krótkim rękawku nie pasuje
17 maja 2018, 22:45
A niby w jakim dresie miałby być Tuchel?
17 maja 2018, 14:30
No i niestety ( a może i stety) równo 4 lata temu Barca zremisowała z Atletico na CN 1-1, co dało Atletico mistrza kraju
17 maja 2018, 09:01
Pewnie chodzi o to , że pojawiała się X razy na La Ramblii
17 maja 2018, 07:14
16 maja 2018, 21:55
Cytując klasyka : "Trochę loba, klasa światowa " :D
16 maja 2018, 21:42
3
Ale studio w TVP XD
16 maja 2018, 21:34
Godin XD
16 maja 2018, 21:31
Naszemu Griezmannowi ; )
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Bardziej kibice, którzy go wygwizdali
1
Znowu Mina swoich łamie :D
0
Dembuś to ma te wrzutki Prima Sort :)
0
A mi się podobają. Jedynie jakby troszkę ciemniejsze rękawki były, ale ogólnie jest ładnie ;)
0
Alena jest zawieszony
4
Pewnie zmieni Iniestę
0
Ale jeśli sędzia nie ma wątpliwości to nie musi przecież VARu używać
0
A ja myślę, że będzie to Alena
0
Akurat tutaj mowię o Juniorach Młodszych ;)
19
Dokładnie 26 lat temu FC Barcelona zdobyła swój pierwszy Puchar Europy pokonując w pamiętnym meczu na Wembley Sampdorię 1-0, po pamiętnej bramce Koemana w dogrywce! :)
0
No, niby szkoda gadać, ale ostatnio od nich w papę dostaliśmy :D
5
Podobają mi się ciemniejsze spodenki. Takie nawiązanie do strojów z końca lat 90. :)
0
Jak myślicie, kto zmieni Iniestę w niedzielę? Jak dla mnie albo Messi, albo Cou ;)
6
Proszę, dwa filmy, które pojawiły się podczas dzisiejszego pożegnania:
17
Chyba nie tylko mi łzy popłynęły
15
Biednemu Dembele to chyba nigdy nie odpuszczą :D
2
Eto'o to chyba pożyczył kurtkę od Chrisa Jericho :D
0
Stroje ;)
1
Pożegnanie Iniesty
1
Gisele. Modelka i żona Toma Brady'ego ; )
1
Ja najlepszy wynik miałem w 2. gimnazjum - 7.20 ;)
0
Coś mi Griezmann w krótkim rękawku nie pasuje
0
A niby w jakim dresie miałby być Tuchel?
0
No i niestety ( a może i stety) równo 4 lata temu Barca zremisowała z Atletico na CN 1-1, co dało Atletico mistrza kraju
0
Pewnie chodzi o to , że pojawiała się X razy na La Ramblii
0
Co słyszycie? Ja Yanny
0
Cytując klasyka : "Trochę loba, klasa światowa " :D
3
Ale studio w TVP XD
0
Godin XD
3
Naszemu Griezmannowi ; )