0

Bardziej kibice, którzy go wygwizdali

1

Znowu Mina swoich łamie :D

0

Dembuś to ma te wrzutki Prima Sort :)

0

A mi się podobają. Jedynie jakby troszkę ciemniejsze rękawki były, ale ogólnie jest ładnie ;)

0

Alena jest zawieszony

4

Pewnie zmieni Iniestę

0

Ale jeśli sędzia nie ma wątpliwości to nie musi przecież VARu używać

0

A ja myślę, że będzie to Alena

0

Akurat tutaj mowię o Juniorach Młodszych ;)

19

Dokładnie 26 lat temu FC Barcelona zdobyła swój pierwszy Puchar Europy pokonując w pamiętnym meczu na Wembley Sampdorię 1-0, po pamiętnej bramce Koemana w dogrywce! :)

0

No, niby szkoda gadać, ale ostatnio od nich w papę dostaliśmy :D

5

Podobają mi się ciemniejsze spodenki. Takie nawiązanie do strojów z końca lat 90. :)

0

Jak myślicie, kto zmieni Iniestę w niedzielę? Jak dla mnie albo Messi, albo Cou ;)

6

Proszę, dwa filmy, które pojawiły się podczas dzisiejszego pożegnania:


17

Chyba nie tylko mi łzy popłynęły

15

Biednemu Dembele to chyba nigdy nie odpuszczą :D

2

Eto'o to chyba pożyczył kurtkę od Chrisa Jericho :D

0

Stroje ;)

1


Pożegnanie Iniesty

1

Gisele. Modelka i żona Toma Brady'ego ; )

1

Ja najlepszy wynik miałem w 2. gimnazjum - 7.20 ;)

0

Coś mi Griezmann w krótkim rękawku nie pasuje

0

A niby w jakim dresie miałby być Tuchel?

0

No i niestety ( a może i stety) równo 4 lata temu Barca zremisowała z Atletico na CN 1-1, co dało Atletico mistrza kraju

0

Pewnie chodzi o to , że pojawiała się X razy na La Ramblii

0


Co słyszycie? Ja Yanny

0

Cytując klasyka : "Trochę loba, klasa światowa " :D

3

Ale studio w TVP XD

0

Godin XD

3

Naszemu Griezmannowi ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?