Nie , po prostu to , że byli tak blisko zwycięstwa. Sędziowie , JR , Hill i jego FT. Po takim meczu naprawdę trudno jest się podnieść. Juz chyba na ich miejscu wolałbym dostać łomot
Szczerze nie wiem co myśleć. Niby szkoda, bo Zizou jakimś wybitnym trenerem z pomysłem na drużynę nie jest, ale jednak jest jakimś Szamanem, więc właściwie może dobrze, że odchodzi.
Ale wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon. GSW identyczny praktycznie skład, a Cavs bez Irvinga. W dodatku Love to już nie ten sam zawodnik. To nie jest brak pokory, tylko realistyczne spojrzenie. Ok, Cavs mają najlepszego zawodnika na świecie, ale GSW mają 4 zawodników, którzy są spokojnie w TOP 20. W dodatku mają o wiele mocniejszą ławkę. Rzeczywiście nie są już tacy mocni, jak chociażby w zeszłym sezonie, ale obiektywnie to Cavs nie mają prawie żadnych szans
Tylko pamiętaj , że Boston nie miał swoich 2 najlepszych zawodników i wcale nie miał im pokazać gdzie ich miejsce , iż Celtics we wszystkich rundach byli przez większość skreślani. W GSW wszyscy są zdrowi , wiec widzę tu max. 5 spotkań
4
Oprócz tego co koledzy wyżej napisali, to jak dla mnie Eriksen to zawodnik bardziej na pozycji Iniesty/Coutinho, a nam potrzeba rozgrywającego.
0
Nie , po prostu to , że byli tak blisko zwycięstwa. Sędziowie , JR , Hill i jego FT. Po takim meczu naprawdę trudno jest się podnieść. Juz chyba na ich miejscu wolałbym dostać łomot
0
Mowie oczywiście o meczu czyli 90 minut + dogrywka. Karnych nie wliczam
0
Gdyby Cavs ten mecz wygrali, to widziałbym szansę na ich zwycięstwo w serii, ale po tym co się tutaj wydarzyło... Tym bardziej im szans nie daje
21
Teoretycznie LM można spokojnie wygrać nie wygrywając żadnego meczu. W lidze takich cudów nie uczynisz
1
Ewidentnie jest to piłka do futbolu. Ba, jest nawet na niej napis NFL
0
To jest ewidentnie piłka do futbolu ;)
0
To była piłka do futbolu a nie do rugby...
2
Szczerze nie wiem co myśleć. Niby szkoda, bo Zizou jakimś wybitnym trenerem z pomysłem na drużynę nie jest, ale jednak jest jakimś Szamanem, więc właściwie może dobrze, że odchodzi.
0
Możliwe, że Conte będzie
0
To są najlepsze komentarze z artykułów , nie licząc La Ramblii
1
No ba ;)
Tylko oczywiście mówiąc o mieście miałem na myśli Lublin, nie Kraśnik :D
2
Mieszkam na wsi, 20 km od miasta. Nie zamieniłbym na miasto ;)
0
Austrii nie ma na MŚ
6
MATS - Walker - Umtiti - Godin - Marcelo - Busquets - Eriksen - De Bruyne - Salah - Mane - Messi
5
Czyli, żeby mieć opinię na jakiś temat trzeba skończyć 35 lat?
2
Akurat byłem na tym meczu :)
0
Ja za to nie wszędzie. Ogólnie nie mam zastrzeżeń, ale są takie miejscowości gdzie nie mam zasięgu
0
Ale wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon. GSW identyczny praktycznie skład, a Cavs bez Irvinga. W dodatku Love to już nie ten sam zawodnik. To nie jest brak pokory, tylko realistyczne spojrzenie. Ok, Cavs mają najlepszego zawodnika na świecie, ale GSW mają 4 zawodników, którzy są spokojnie w TOP 20. W dodatku mają o wiele mocniejszą ławkę. Rzeczywiście nie są już tacy mocni, jak chociażby w zeszłym sezonie, ale obiektywnie to Cavs nie mają prawie żadnych szans
0
No wiesz, gdyby Celtics nie rzucali takich cegieł w Game 7, to Cavs nie byłoby wcale w finale
0
Tylko pamiętaj , że Boston nie miał swoich 2 najlepszych zawodników i wcale nie miał im pokazać gdzie ich miejsce , iż Celtics we wszystkich rundach byli przez większość skreślani. W GSW wszyscy są zdrowi , wiec widzę tu max. 5 spotkań
1
Nie widzę takiej możliwości. GSW się po nich przejadą
4
Jak dla mnie gładkie 4-0 lub 4-1 dla GSW
0
Paul nie wiadomo czy wystąpi, więc obstawiam GSW, a potem w finale gładkie 4-0 lub 4-1
3
Ekipa? Jak tam Lebron żadnej ekipy nie ma
1
Poranne wzdęcie Sołtysa
Duze Ptaki Odlotowe Chłopaki ;)
0
Wielka szkoda, ale jedno trzeba przyznać. Tatum to jest gość!
0
Potwierdzone, będzie członkiem 1. drużyny
0
Na mnie też Morey duże wrażenie zrobił. Dlatego jak dla mnie nie powinniśmy kupować prawego obrońcy tylko za rok albo dwa wprowadzić Moreya
11
W finale zagrał kaszanę to musi jakoś na siebie uwagę zwrócić