Jeśli wygra grupę to w 1/8 najprawdopodobniej Peru/Danię, a w 1/4 Hiszpanię/Portugalię, a jak zajmą drugie to w 1/8 najprawdopodobniej Francja, a w 1/4 Urugwaj/Hiszpania/Portugalia
Akurat jeśli Argentyna , Hiszpania i Francja wygrają swoje grupy , to Argentyna grałaby z Hiszpanią ew. w ćwierćfinale, a z Francją dopiero w finale ;)
4
Czyżbym ujrzał środkowy palec? :D
0
No i elegancko, krótko i ładnie :)
1
Laskowski < 3
1
Nie. Mówił o sytuacji przed zatrudnieniem Engela
2
Taka ciekawostka : Mój trener za czasów młodzieżówki ZSRR mieszkał w pokoju z Stanisławem Czerzesowem :)
0
Ja żem w podstawówce dostał ostrym lodem 0.5 cm pod okiem. Za młodu ludzie mają takie odpały
6
Jest tydzień do zakończenia roku szkolnego. Po prostu nie idź do szkoły
0
Jeśli wygra grupę to w 1/8 najprawdopodobniej Peru/Danię, a w 1/4 Hiszpanię/Portugalię, a jak zajmą drugie to w 1/8 najprawdopodobniej Francja, a w 1/4 Urugwaj/Hiszpania/Portugalia
0
No wiesz, Wrestling i filmy też bywają nieprzewidywalne
0
Tylko, że 95% oglądających dobrze wie, że wrestling jest reżyserowany
0
Uwielbiam takie komentarze :)
0
1. Undertaker
2. Jeff Hardy
3. AJ Styles
4. Shawn Michaels
5. The MIz
Nie lubię
1. Roman Reigns
i tyle wystarczy XD
5
Trener Czesław Mourinho XD
5
Supron jak z tyłu szaleje XD
0
Z tych co wymieniłeś to w WWE aktywnie walczy tylko Kingston, a Cena pojawia się na kilka tygodni parę razy w roku
0
Szczególnie po tym jak ostatnio wspomnieli o nich co do pojedynku z New Day na E3 to raczej nieuniknione
1
Bylo pytanie kto otworzył muzeum Ronaldo na Maderze : On sam czy mieszkańcy miasta.
No i oczywiście, że on :D
18
Pogembę XD
1
Obsada zazwyczaj jest stała. Jak jest test o muzyce to tez są muzycy , a jak o polityce to i ludzie z polityki się znajdą
0
Uwielbiam Pana Andrzeja Suprona :)
1
TVP 1 Test o Mundialu
8
Oczywiście pytanie o Ronaldo do Iwańskiego XD
14
Sam Ronaldo XD
0
108, ale miałem taki komentarz po jakimś remisie w tym sezonie, że w 3 minuty miałem ponad 60 lajków, ale usunęli :D
0
Niekoniecznie. Niektóre na pewno, ale myślę, że większość od 18 do północy
2
Zespół Niespokojnych Nóg, Duże Ptaki Odlotowe Chłopaki, Poranne Wzdęcie Sołtysa
2
Patrząc na to, że turniej będzie miał 48 drużyn, to Maroko raczej zbytnich szans nie miało
1
Jakoś NFL tak oglądam , to i dla MŚ się poświęce
2
Akurat jeśli Argentyna , Hiszpania i Francja wygrają swoje grupy , to Argentyna grałaby z Hiszpanią ew. w ćwierćfinale, a z Francją dopiero w finale ;)
0
Kiedy był takowy pierwszy?