Mnie bardzo ciekawi. Ja dzisiaj za Fulham. W dodatku taka ciekawostka. Mój pierwszy profesjonalny mecz, na którym byłem to właśnie Fulham vs Aston Villa :)
Lebron nigdy w życiu nie przejdzie do Chicago. Zostało mu jakieś 4-5 lat kariery i na pewno nie pójdzie do drużyny , która się rebulduję. Ja obstawiam , że pójdzie do Houston
No to jeśli Denis ma odgrywać marginalną rolę w zespole , a w dodatku blokować rozwój Puiga to ja dziękuję bardzo. Właściwie to i tak już powinien pakować walizki. To nie jest piłkarz na poziomie Barcelony
0
Na mnie też Morey duże wrażenie zrobił. Dlatego jak dla mnie nie powinniśmy kupować prawego obrońcy tylko za rok albo dwa wprowadzić Moreya
11
W finale zagrał kaszanę to musi jakoś na siebie uwagę zwrócić
11
Nie wytrzymie. Na Polsacie chłop się za babę przebrał :D
10
Uwielbiam ten klimat na meczach siatkówki! :)
0
Może wszedł od razu na La Ramblę
5
Tak jest! Fulham wraca do Premier League!
0
Mnie bardzo ciekawi. Ja dzisiaj za Fulham. W dodatku taka ciekawostka. Mój pierwszy profesjonalny mecz, na którym byłem to właśnie Fulham vs Aston Villa :)
0
Pod artykułami wszystkie odpowiedzi są do użytkownika Pawlak1992 ;)
No i nie da się odróżnić zwykłego komentarza od odpowiedzi :(
No i przynajmniej ja, nie mogę polubić komentarza
3
Lebron i GSW 48 minut od wyeliminowania :O
11
11 tweetów, 9k obserwujących, info sprzed 2 dni. Wystarczy
0
Na ten moment komplet. Cou, Mina, Paulinho
0
Lebron nigdy w życiu nie przejdzie do Chicago. Zostało mu jakieś 4-5 lat kariery i na pewno nie pójdzie do drużyny , która się rebulduję. Ja obstawiam , że pójdzie do Houston
0
Nie będzie żadnego trade. Lebronowi się kończy kontrakt
2
Wszędzie tą cholerną poprawność muszą wcisnąć, mimo że nie ma żadnego związku z realiami historycznymi
4
W Battlefield V nie będzie Premium!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ileż razy się to panie już pojawiało. Inni piszą, że odchodzi, inni że zostaje. Trzeba czekać
2
I znowu to płakanie o minuty Denisa i Gomesa, kiedy obaj rozegrali praktycznie ich tyle samo
28
No to jeśli Denis ma odgrywać marginalną rolę w zespole , a w dodatku blokować rozwój Puiga to ja dziękuję bardzo. Właściwie to i tak już powinien pakować walizki. To nie jest piłkarz na poziomie Barcelony
1
Był tylko przez jeden sezon. Potem na szczęście wrócili do starego
0
Nowy Battlefield:
II Wojna Światowa!!! :)
5
"Bohemian Rhapsody" < 3
19
Bartuś muzyczkę Prima Sort dobrał :D
5
Młoda Nelsona wywija :D
4
Ten realizator to tragedia...
0
Przecież nowy puchar był tylko przez 1 sezon. Potem wrócili do starego
0
Roberto nie chciał zmiany numeru, Chce tworzyć historię z 20
0
No rzeczywiście gwizdy, że ohoho
1
Za co niby??? XDD
0
Koleś w błękicie to pomyłka...