Oczywiście , że nie grają przez przypadek , ale jednak Panama to kilka półek niżej. No i co mają wyniki innych faworytów do meczy Belgii? To że inni faworyci zawiedli , nie oznacza , że Panama może sobie tworzyć takie okazje przeciwko Belgii
Ale to szukanie na sile Messiego jest irytujące. Messi kryty przez 3 to i tak mu podają, a były sytuacje gdy Messi akurat był niekryty, to mu nie podawali...
17
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35648757_248844992538231_3035252331521245184_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeFV13mNF3gphthLhLb5bQXutgxWj8COdi7igUvmjh9h5WxZGzNbQtKGMK4PpIH55wYOoX-7NxxMvm20lC0jZnEYmGzISsY73M8dC2bhJK-6aw&oh=bba8d3d7d5efde72c64818521dadc57b&oe=5BB36C22
Śmiechłem mocno XD
0
Może być nawet układ 9-2-2-2 ;)
6
Cionek Cionkiem, ale co robi Piszczek?
1
Niemcy/Brazylia (jesli wygrają grupy )
7
Zawias mózgu zawodnika Tunezji. Po co się kiwa przy własnym polu karnym?
0
Jo ; )
8
Nie no myślę , że Samu nikt nie przebije :D
0
Co??? Messi uderzył blisko środka na idealnej wysokości dla bramkarza. Tunezyjczyk bliżej słupka i zdecydowanie niżej
6
No zawalił mu z łokcia w łeb
0
Tom Brady, Joe Montana, Barry Bonds
0
Oczywiście , że nie grają przez przypadek , ale jednak Panama to kilka półek niżej. No i co mają wyniki innych faworytów do meczy Belgii? To że inni faworyci zawiedli , nie oznacza , że Panama może sobie tworzyć takie okazje przeciwko Belgii
0
Słuchałbym, ale niemożliwe. Obaj to color komentatorzy
0
Sytuacja strzałowa XD
0
Duet Laskowski-Strejlau to byłoby coś
0
W internecie znajdziesz mecze 2. Ligi Kuwejtu, a ty się pytasz czy mecz MŚ zobaczysz...
1
Może w Fifie? XD
Jakby to porównać do wrestlingu , to jakby JR komentował razem z Cole'm. Każdy z nich jednak potrzebuje Lawrera czy Graves'a :D
0
Nie ma bata. Obaj to play-by-play komentatorzy
0
Vamos Szwecja! Nałożyć presję na Niemców!
0
Bałwan dostał kartkę! :O
21
Raz mu przewrotka wyszła i juz "jak Ronaldo "
5
De Gea by się nie rzucił :D
0
Meksyk jak Algieria w 2014. Przeważają, mają sytuacje , a i tak pewnie przegrają
4
Co to było? XD
20
Zauważyliście , że na tych MŚ jest sporo minut doliczanych? Prawie w każdym meczu 2 minuty w pierwszej i co najmniej 5 minut w drugiej połowie
1
Kiedy sobie przypominasz , że Tomasz Jasina komentował twój mecz i był to chyba jego najlepiej skomentowany mecz w życiu :D
3
No nie wiem
0
Koleś zrobił identyczny rozbieg jak Neymar
2
Ale to szukanie na sile Messiego jest irytujące. Messi kryty przez 3 to i tak mu podają, a były sytuacje gdy Messi akurat był niekryty, to mu nie podawali...
0
O ty mendo!
1
Uderzył najgorzej jak mógł