Najprawdopodobniej Kawhi Leonard przejdzie do Lakers. Jak nie w tym, to w przyszłym sezonie. (Choć Paul George niby tez miał przejść , a się skończyło jak się skończyło )
W NBA jak we wszystkich amerykańskich sportach kluby mają limit płac, dlatego nie ma transferów za kasę, za to zawodnicy są wymieniani za innych zawodników , bądź wybory w drafcie. Jest też coś takiego jak Free Agency, kiedy zawodnikowy skończy się kontrakt (jak np. teraz Lebronowi) może on sam wybrać, do ktorej drużyny dołączy
Otóż to. Ludzie strasznie wypominają i pamiętają porażki w finale (Przykładami są Tom Brady czy Lebron James). Gdyby Messi odpadł na ostatnich 3 turniejach załóżmy w 1/4 to by tak nie pisali jaki to on słaby i nie umie poprowadzić reprezentacji
4
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=110046
GTA VI w 2019 roku?!
2
Nie ma to jak nie lubić Lebrona, nie lubić Lakersów, ale jednak się z tego ruchu cieszyć :D
1
Najlepsze gole Barcy w żółtych strojach ;)
4
Drugie Stroje Barcy na przyszły sezon: https://www.instagram.com/p/BkuNAxWg1xy/?taken-by=fcbarcelona
2
Ale oni ogłosili koniec reprezentacyjnej kariery przed mundialem
0
Najprawdopodobniej Kawhi Leonard przejdzie do Lakers. Jak nie w tym, to w przyszłym sezonie. (Choć Paul George niby tez miał przejść , a się skończyło jak się skończyło )
2
W NBA jak we wszystkich amerykańskich sportach kluby mają limit płac, dlatego nie ma transferów za kasę, za to zawodnicy są wymieniani za innych zawodników , bądź wybory w drafcie. Jest też coś takiego jak Free Agency, kiedy zawodnikowy skończy się kontrakt (jak np. teraz Lebronowi) może on sam wybrać, do ktorej drużyny dołączy
0
Logicznie myśląc czerwona , ale według przepisów (wg mnie bezsensownych ) żółta
1
Od razu 98% karnych powtarzajmy
4
Według przepisów sędzia słusznie dał żółtko, a to że przepis jest bez sensu to inna sytuacja
0
Jednak trochę inna sytuacja. Ja bym za oba dał czerwo, ale według przepisów obie decyzję sędziowskie poprawne
0
Napisałem do kolegi sędziego. Według przepisów jednak żółta
0
Drużyny mają dodatkową zmianę w dogrywce?
1
23 lipca chyba jest losowanie
2
No nikt nie kazał Argentynie czy Niemcom przegrywać w grupie
9
Tylko zauważ , że obrażanie w drugą stronę nigdy nie jest przez Cukierberga karane
0
O Matko! Ile podań!
Ale porażka jednak nadal
3
No to jeden finalista będzie na pewno ciekawy
0
Czy istnieją osoby, które lubią lukrecje?
0
Ooo Puziol!
0
Przecież wygrali grupę, co w tym śmiesznego?
3
Otóż to. Tak samo Messi nigdy nie wpuściłby miernoty Mezy
0
Jak dla mnie też trochę ryzykują. Jakby jeszcze Capela odszedł to czarno to widzę
1
Czyżby pierwszy w historii dwukrotny zwycięzca?
0
A ja właśnie wolałbym kogoś starszego, kto by się pogodził z rolą rezerwowego, a za 2/3 lata jak się będzie nadal dobrze rozwijał to Iñaki Peña
5
Belgijska federacja w niedawnym tweecie zamiast oznaczyć Shinjiego Kagawę, oznaczyła japońskiego wrestlera WWE Shinsuke Nakamurę :D
1
No jak młodego do kierownicy dopuścił to jeszcze gorzej...
2
Otóż to. Ludzie strasznie wypominają i pamiętają porażki w finale (Przykładami są Tom Brady czy Lebron James). Gdyby Messi odpadł na ostatnich 3 turniejach załóżmy w 1/4 to by tak nie pisali jaki to on słaby i nie umie poprowadzić reprezentacji
7
Nie mógł tej ostatniej piłki ta miernota Meza dograc dołem?
6
Aha , czyli to , że Messi motywował kolegów w tunelu , to znaczy, że prowadził odprawę za Sampaoliego