4

2

Nie ma to jak nie lubić Lebrona, nie lubić Lakersów, ale jednak się z tego ruchu cieszyć :D

1


Najlepsze gole Barcy w żółtych strojach ;)

4

Drugie Stroje Barcy na przyszły sezon: https://www.instagram.com/p/BkuNAxWg1xy/?taken-by=fcbarcelona

2

Ale oni ogłosili koniec reprezentacyjnej kariery przed mundialem

0

Najprawdopodobniej Kawhi Leonard przejdzie do Lakers. Jak nie w tym, to w przyszłym sezonie. (Choć Paul George niby tez miał przejść , a się skończyło jak się skończyło )

2

W NBA jak we wszystkich amerykańskich sportach kluby mają limit płac, dlatego nie ma transferów za kasę, za to zawodnicy są wymieniani za innych zawodników , bądź wybory w drafcie. Jest też coś takiego jak Free Agency, kiedy zawodnikowy skończy się kontrakt (jak np. teraz Lebronowi) może on sam wybrać, do ktorej drużyny dołączy

0

Logicznie myśląc czerwona , ale według przepisów (wg mnie bezsensownych ) żółta

1

Od razu 98% karnych powtarzajmy

4

Według przepisów sędzia słusznie dał żółtko, a to że przepis jest bez sensu to inna sytuacja

0

Jednak trochę inna sytuacja. Ja bym za oba dał czerwo, ale według przepisów obie decyzję sędziowskie poprawne

0

Napisałem do kolegi sędziego. Według przepisów jednak żółta

0

Drużyny mają dodatkową zmianę w dogrywce?

1

23 lipca chyba jest losowanie

2

No nikt nie kazał Argentynie czy Niemcom przegrywać w grupie

9

Tylko zauważ , że obrażanie w drugą stronę nigdy nie jest przez Cukierberga karane

0

O Matko! Ile podań!
Ale porażka jednak nadal

3

No to jeden finalista będzie na pewno ciekawy

0

Czy istnieją osoby, które lubią lukrecje?

0

Ooo Puziol!

0

Przecież wygrali grupę, co w tym śmiesznego?

3

Otóż to. Tak samo Messi nigdy nie wpuściłby miernoty Mezy

0

Jak dla mnie też trochę ryzykują. Jakby jeszcze Capela odszedł to czarno to widzę

1

Czyżby pierwszy w historii dwukrotny zwycięzca?

0

A ja właśnie wolałbym kogoś starszego, kto by się pogodził z rolą rezerwowego, a za 2/3 lata jak się będzie nadal dobrze rozwijał to Iñaki Peña

5

Belgijska federacja w niedawnym tweecie zamiast oznaczyć Shinjiego Kagawę, oznaczyła japońskiego wrestlera WWE Shinsuke Nakamurę :D

1

No jak młodego do kierownicy dopuścił to jeszcze gorzej...

2

Otóż to. Ludzie strasznie wypominają i pamiętają porażki w finale (Przykładami są Tom Brady czy Lebron James). Gdyby Messi odpadł na ostatnich 3 turniejach załóżmy w 1/4 to by tak nie pisali jaki to on słaby i nie umie poprowadzić reprezentacji

7

Nie mógł tej ostatniej piłki ta miernota Meza dograc dołem?

6

Aha , czyli to , że Messi motywował kolegów w tunelu , to znaczy, że prowadził odprawę za Sampaoliego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?