101

Wyobraźcie sobie Pickforda w reklamie Forda: "I pick Ford, and you?" heh

1

Skubany dobry jest :D

0

Tylko po co wypożyczać Cucu, skoro za rok Miranda zostanie włączony do 1. drużyny? Już lepiej go sprzedać

2

Bye Bye Roger!

0

Czy zawieszenie Roberto nie jest wliczane w SPH?

0


Polecam materiał o finale MŚ z 2010 ;)

1

Nie. Ja tylko highlightsy. Na żywo staram się tylko duże PPV

1

są ;)

9

Najbardziej wychwalają tego Griezmanna, a taka miernota z niego , że szok

1

Ousmane Dembele! Ousmane Dembele! Allez, Allez, ooo Dembele! Ousmane Dembele!

18

Jeszcze niech Giroud poprowadzi Francję do finału i Socjopata chyba nigdy nie wytrzeźwieje (o ile kiedykolwiek był trzeźwy) :D

0

Sapporo odpada jak dla mnie. 2018, 2020, 2022. Wszystko w Azji

1

Elegancko :)
Mój ulubiony angielski klub :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A ja dziś za Francją, ale czuje, że wygra Belgia

0

O nie. Boje sie #TeamFrancja

8

No tak rzeczywiście; Pique, Alba, Fabregas. Strasznie nierozsądne transfery...

0

Troszkę się machnąłeś. Belgia drugi, Francja szósty,

1

A ja powiem nietuzinkowo, bo mecz, w którym nie strzelił ani jednej bramki - La Manita z Realem ;)

0

Ooooo Fulham, proszę. Mój ulubiony angielski klub < 3

3

Arthur Fichado!

4

Puig!

0

Czemu patola? Bardzo dobrze, że jeden mecz, a jeśli chodzi o Maroko. Podróż i tak nie będzie długa. O wiele krótsza niż chociażby do Las Palmas

3

A czwarte miejsce dla zawodnika spoza UE samo się zrobi?

0

A czemu niby nie będziesz już mógł? XD

0

A co mieli zostać bez bramkarzy?

24

Ludzie tu juz tak histeryzują, a ja jestem nadal przekonany , że Chińczycy i tak nie później jak do następnego sezonu wpłaca te 50 mln

0

Chińskie prawo jest popieprzone. Może dlatego

0

zmienili z 3 razy XD

0

Denis!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?