11 lipca 2018, 21:14
101
Wyobraźcie sobie Pickforda w reklamie Forda: "I pick Ford, and you?" heh
11 lipca 2018, 19:53
1
Skubany dobry jest :D
11 lipca 2018, 19:33
0
Tylko po co wypożyczać Cucu, skoro za rok Miranda zostanie włączony do 1. drużyny? Już lepiej go sprzedać
11 lipca 2018, 18:27
2
Bye Bye Roger!
11 lipca 2018, 17:19
Czy zawieszenie Roberto nie jest wliczane w SPH?
11 lipca 2018, 12:06
11 lipca 2018, 08:51
Nie. Ja tylko highlightsy. Na żywo staram się tylko duże PPV
11 lipca 2018, 00:30
są ;)
10 lipca 2018, 20:38
9
Najbardziej wychwalają tego Griezmanna, a taka miernota z niego , że szok
10 lipca 2018, 19:57
Ousmane Dembele! Ousmane Dembele! Allez, Allez, ooo Dembele! Ousmane Dembele!
10 lipca 2018, 18:48
18
Jeszcze niech Giroud poprowadzi Francję do finału i Socjopata chyba nigdy nie wytrzeźwieje (o ile kiedykolwiek był trzeźwy) :D
10 lipca 2018, 15:55
Sapporo odpada jak dla mnie. 2018, 2020, 2022. Wszystko w Azji
10 lipca 2018, 14:39
Elegancko :) Mój ulubiony angielski klub :D
10 lipca 2018, 14:08
Komentarz usunięty przez użytkownika
10 lipca 2018, 13:49
A ja dziś za Francją, ale czuje, że wygra Belgia
10 lipca 2018, 13:18
O nie. Boje sie #TeamFrancja
10 lipca 2018, 11:58
8
No tak rzeczywiście; Pique, Alba, Fabregas. Strasznie nierozsądne transfery...
10 lipca 2018, 11:47
Troszkę się machnąłeś. Belgia drugi, Francja szósty,
9 lipca 2018, 23:14
A ja powiem nietuzinkowo, bo mecz, w którym nie strzelił ani jednej bramki - La Manita z Realem ;)
9 lipca 2018, 23:08
Ooooo Fulham, proszę. Mój ulubiony angielski klub < 3
9 lipca 2018, 21:52
3
Arthur Fichado!
9 lipca 2018, 17:17
4
Puig!
9 lipca 2018, 14:15
Czemu patola? Bardzo dobrze, że jeden mecz, a jeśli chodzi o Maroko. Podróż i tak nie będzie długa. O wiele krótsza niż chociażby do Las Palmas
9 lipca 2018, 11:52
A czwarte miejsce dla zawodnika spoza UE samo się zrobi?
9 lipca 2018, 11:27
A czemu niby nie będziesz już mógł? XD
9 lipca 2018, 11:17
A co mieli zostać bez bramkarzy?
9 lipca 2018, 07:47
24
Ludzie tu juz tak histeryzują, a ja jestem nadal przekonany , że Chińczycy i tak nie później jak do następnego sezonu wpłaca te 50 mln
9 lipca 2018, 07:43
Chińskie prawo jest popieprzone. Może dlatego
8 lipca 2018, 23:54
zmienili z 3 razy XD
8 lipca 2018, 22:34
Denis!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
101
Wyobraźcie sobie Pickforda w reklamie Forda: "I pick Ford, and you?" heh
1
Skubany dobry jest :D
0
Tylko po co wypożyczać Cucu, skoro za rok Miranda zostanie włączony do 1. drużyny? Już lepiej go sprzedać
2
Bye Bye Roger!
0
Czy zawieszenie Roberto nie jest wliczane w SPH?
0
Polecam materiał o finale MŚ z 2010 ;)
1
Nie. Ja tylko highlightsy. Na żywo staram się tylko duże PPV
1
są ;)
9
Najbardziej wychwalają tego Griezmanna, a taka miernota z niego , że szok
1
Ousmane Dembele! Ousmane Dembele! Allez, Allez, ooo Dembele! Ousmane Dembele!
18
Jeszcze niech Giroud poprowadzi Francję do finału i Socjopata chyba nigdy nie wytrzeźwieje (o ile kiedykolwiek był trzeźwy) :D
0
Sapporo odpada jak dla mnie. 2018, 2020, 2022. Wszystko w Azji
1
Elegancko :)
Mój ulubiony angielski klub :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A ja dziś za Francją, ale czuje, że wygra Belgia
0
O nie. Boje sie #TeamFrancja
8
No tak rzeczywiście; Pique, Alba, Fabregas. Strasznie nierozsądne transfery...
0
Troszkę się machnąłeś. Belgia drugi, Francja szósty,
1
A ja powiem nietuzinkowo, bo mecz, w którym nie strzelił ani jednej bramki - La Manita z Realem ;)
0
Ooooo Fulham, proszę. Mój ulubiony angielski klub < 3
3
Arthur Fichado!
4
Puig!
0
Czemu patola? Bardzo dobrze, że jeden mecz, a jeśli chodzi o Maroko. Podróż i tak nie będzie długa. O wiele krótsza niż chociażby do Las Palmas
3
A czwarte miejsce dla zawodnika spoza UE samo się zrobi?
0
A czemu niby nie będziesz już mógł? XD
0
A co mieli zostać bez bramkarzy?
24
Ludzie tu juz tak histeryzują, a ja jestem nadal przekonany , że Chińczycy i tak nie później jak do następnego sezonu wpłaca te 50 mln
0
Chińskie prawo jest popieprzone. Może dlatego
0
zmienili z 3 razy XD
0
Denis!