20 lipca 2018, 13:42
3
Socjopata jest kibicem Realu , wiec masz to co chciałeś
20 lipca 2018, 13:01
70
Kalinić nie przyjął medalu. Troszkę honoru jednak zachował
20 lipca 2018, 12:20
2
A 2014 był lepszy bo był lepszy i ju?
20 lipca 2018, 11:48
0
20 lipca 2018, 11:15
Coś w rodzaju Riki Pudź ;)
20 lipca 2018, 11:14
37
Ale o co ci chodzi? Raczej większość fanów jest jednak zadowolona z transferu Arthura
20 lipca 2018, 11:08
1
20 lipca 2018, 10:42
Jeśli oglądam film po angielsku to bez różnicy czy lektor czy napisy, jeśli po innemu (np. hiszpański) to wolę lektora
20 lipca 2018, 10:30
Digne wypożyczony? Przy Mirandzie i Cucu w zanadrzu? No proszę Cię...
20 lipca 2018, 10:26
Nieoficjalnie 101 tys., ale prawdziwa liczba wynosiła ok. 94 tys. ;)
20 lipca 2018, 10:23
4
Proszę bardzo ;)https://pbs.twimg.com/media/CxZK5o2WgAAPg2M.jpgA tu jeszcze Levi's Stadium podczas Wrestlemanii ;)https://pbs.twimg.com/media/CS-oYEmVAAA1QpU.jpg
20 lipca 2018, 10:20
Zresztą Levi's też ;)
20 lipca 2018, 10:12
Jakby ktoś się zastanawiał to Barca grała już na tym stadionie w 2011 roku ;)
20 lipca 2018, 09:56
38
Uwielbiam amerykańskie stadiony. Każdy jest inny, unikatowy. Na tych stadionach Barca będzie rozgrywała swoje mecze podczas tournée: - Rose Bowl w Pasadenie ( na co dzień stadion uniwersytecki UCLA) https://pbs.twimg.com/media/DiUxwvQUEAAdRnn.jpg - AT&T Stadium w Arlington ( na co dzień stadion Dallas Cowboys) https://pbs.twimg.com/media/DiG5yfmW4AAWsHW.jpg - Levi's Stadium w Santa Clara ( na co dzień stadion San Francisco 49ers) https://pbs.twimg.com/media/Cb5W6C_VAAAN-Zg.jpg
20 lipca 2018, 09:28
Mina
20 lipca 2018, 09:06
7
Dokładnie 3 lata temu Tomek Hajto wymienił zwycięski skład Kaiserslautern z sezonu 97/98 :D
20 lipca 2018, 08:01
Ech. Liczyłem, że jak wstanę rano to zobaczę już zupełnie nowy wygląd strony, a tu chyba bez zmian :/
19 lipca 2018, 22:17
Myślę, że większość kibiców też liczy, że Denis dołączy do Betisu* ;)
19 lipca 2018, 21:54
Czasami jak widzę sparing drużyny z Okręgówki i z B-Klasy to kończy się pogromem, a drużyny Ekstraklasowe często się męczą, a nawet odpadają w Pucharze Polski z drużynami na poziomie II LIgi
19 lipca 2018, 21:46
Dokładnie. Jak dla mnie między Ekstraklasą a III Ligą jest mniejsza różnica niż między IV Ligą i B-Klasą
19 lipca 2018, 17:35
11
Najlepszym przykładem są Cowboys. 1. miejsce w rankingu , a 0 sukcesów od ponad 20 lat
19 lipca 2018, 17:31
Moje 2 ulubione zespoły w TOP 6 :)
19 lipca 2018, 16:11
Jesteś pewien? Spojrzałem na skład Barcy B, gdy grał tam Messi i było tam całkiem sporo zawodników w wieku 23-24 lat ;)
19 lipca 2018, 15:48
https://www.instagram.com/p/BlYzLueFx68/?taken-by=o.dembele7 Nieźle się chłopaki bawili :D
19 lipca 2018, 15:43
Co nie znaczy, że nie trzeba w drużynie doświadczonych graczy. Samymi 18-latkami, to w lidze z rosłymi chłopami nic nie zdziałasz
19 lipca 2018, 15:32
Ja zawsze bardziej cenię Ligę , ale dla ogółu ważniejsza jest LM
19 lipca 2018, 13:13
Tylko kiedy ostatnio Messi grał na skrzydle?
19 lipca 2018, 12:45
5
Abel Ruiz!
19 lipca 2018, 10:45
23
Ale po co aż tylu? A potem brak miejsca dla Oriola, Aleñi, Puiga, Collado
19 lipca 2018, 10:13
Tak jest. To i tak dobra godzina, bo gramy na zachodnim wybrzeżu
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Socjopata jest kibicem Realu , wiec masz to co chciałeś
70
Kalinić nie przyjął medalu. Troszkę honoru jednak zachował
2
A 2014 był lepszy bo był lepszy i ju?
0
Filmik promujący amerykańskie tournée
0
Coś w rodzaju Riki Pudź ;)
37
Ale o co ci chodzi? Raczej większość fanów jest jednak zadowolona z transferu Arthura
1
Wywiad z Arthurem :)
0
Jeśli oglądam film po angielsku to bez różnicy czy lektor czy napisy, jeśli po innemu (np. hiszpański) to wolę lektora
0
Digne wypożyczony? Przy Mirandzie i Cucu w zanadrzu? No proszę Cię...
3
Nieoficjalnie 101 tys., ale prawdziwa liczba wynosiła ok. 94 tys. ;)
4
Proszę bardzo ;)
https://pbs.twimg.com/media/CxZK5o2WgAAPg2M.jpg
A tu jeszcze Levi's Stadium podczas Wrestlemanii ;)
https://pbs.twimg.com/media/CS-oYEmVAAA1QpU.jpg
1
Zresztą Levi's też ;)
1
Jakby ktoś się zastanawiał to Barca grała już na tym stadionie w 2011 roku ;)
38
Uwielbiam amerykańskie stadiony. Każdy jest inny, unikatowy.
Na tych stadionach Barca będzie rozgrywała swoje mecze podczas tournée:
- Rose Bowl w Pasadenie ( na co dzień stadion uniwersytecki UCLA) https://pbs.twimg.com/media/DiUxwvQUEAAdRnn.jpg
- AT&T Stadium w Arlington ( na co dzień stadion Dallas Cowboys) https://pbs.twimg.com/media/DiG5yfmW4AAWsHW.jpg
- Levi's Stadium w Santa Clara ( na co dzień stadion San Francisco 49ers) https://pbs.twimg.com/media/Cb5W6C_VAAAN-Zg.jpg
2
Mina
7
Dokładnie 3 lata temu Tomek Hajto wymienił zwycięski skład Kaiserslautern z sezonu 97/98 :D
7
Ech. Liczyłem, że jak wstanę rano to zobaczę już zupełnie nowy wygląd strony, a tu chyba bez zmian :/
7
Myślę, że większość kibiców też liczy, że Denis dołączy do Betisu* ;)
0
Czasami jak widzę sparing drużyny z Okręgówki i z B-Klasy to kończy się pogromem, a drużyny Ekstraklasowe często się męczą, a nawet odpadają w Pucharze Polski z drużynami na poziomie II LIgi
3
Dokładnie. Jak dla mnie między Ekstraklasą a III Ligą jest mniejsza różnica niż między IV Ligą i B-Klasą
11
Najlepszym przykładem są Cowboys. 1. miejsce w rankingu , a 0 sukcesów od ponad 20 lat
0
Moje 2 ulubione zespoły w TOP 6 :)
3
Jesteś pewien? Spojrzałem na skład Barcy B, gdy grał tam Messi i było tam całkiem sporo zawodników w wieku 23-24 lat ;)
1
https://www.instagram.com/p/BlYzLueFx68/?taken-by=o.dembele7
Nieźle się chłopaki bawili :D
2
Co nie znaczy, że nie trzeba w drużynie doświadczonych graczy. Samymi 18-latkami, to w lidze z rosłymi chłopami nic nie zdziałasz
0
Ja zawsze bardziej cenię Ligę , ale dla ogółu ważniejsza jest LM
0
Tylko kiedy ostatnio Messi grał na skrzydle?
5
Abel Ruiz!
23
Ale po co aż tylu? A potem brak miejsca dla Oriola, Aleñi, Puiga, Collado
1
Tak jest. To i tak dobra godzina, bo gramy na zachodnim wybrzeżu