3

Socjopata jest kibicem Realu , wiec masz to co chciałeś

70

Kalinić nie przyjął medalu. Troszkę honoru jednak zachował

2

A 2014 był lepszy bo był lepszy i ju?

0


Filmik promujący amerykańskie tournée

0

Coś w rodzaju Riki Pudź ;)

37

Ale o co ci chodzi? Raczej większość fanów jest jednak zadowolona z transferu Arthura

1


Wywiad z Arthurem :)

0

Jeśli oglądam film po angielsku to bez różnicy czy lektor czy napisy, jeśli po innemu (np. hiszpański) to wolę lektora

0

Digne wypożyczony? Przy Mirandzie i Cucu w zanadrzu? No proszę Cię...

3

Nieoficjalnie 101 tys., ale prawdziwa liczba wynosiła ok. 94 tys. ;)

4

Proszę bardzo ;)
https://pbs.twimg.com/media/CxZK5o2WgAAPg2M.jpg

A tu jeszcze Levi's Stadium podczas Wrestlemanii ;)
https://pbs.twimg.com/media/CS-oYEmVAAA1QpU.jpg

1

Zresztą Levi's też ;)

1

Jakby ktoś się zastanawiał to Barca grała już na tym stadionie w 2011 roku ;)

38

Uwielbiam amerykańskie stadiony. Każdy jest inny, unikatowy.
Na tych stadionach Barca będzie rozgrywała swoje mecze podczas tournée:

- Rose Bowl w Pasadenie ( na co dzień stadion uniwersytecki UCLA) https://pbs.twimg.com/media/DiUxwvQUEAAdRnn.jpg

- AT&T Stadium w Arlington ( na co dzień stadion Dallas Cowboys) https://pbs.twimg.com/media/DiG5yfmW4AAWsHW.jpg

- Levi's Stadium w Santa Clara ( na co dzień stadion San Francisco 49ers) https://pbs.twimg.com/media/Cb5W6C_VAAAN-Zg.jpg

2

Mina

7

Dokładnie 3 lata temu Tomek Hajto wymienił zwycięski skład Kaiserslautern z sezonu 97/98 :D

7

Ech. Liczyłem, że jak wstanę rano to zobaczę już zupełnie nowy wygląd strony, a tu chyba bez zmian :/

7

Myślę, że większość kibiców też liczy, że Denis dołączy do Betisu* ;)

0

Czasami jak widzę sparing drużyny z Okręgówki i z B-Klasy to kończy się pogromem, a drużyny Ekstraklasowe często się męczą, a nawet odpadają w Pucharze Polski z drużynami na poziomie II LIgi

3

Dokładnie. Jak dla mnie między Ekstraklasą a III Ligą jest mniejsza różnica niż między IV Ligą i B-Klasą

11

Najlepszym przykładem są Cowboys. 1. miejsce w rankingu , a 0 sukcesów od ponad 20 lat

0

Moje 2 ulubione zespoły w TOP 6 :)

3

Jesteś pewien? Spojrzałem na skład Barcy B, gdy grał tam Messi i było tam całkiem sporo zawodników w wieku 23-24 lat ;)

1

2

Co nie znaczy, że nie trzeba w drużynie doświadczonych graczy. Samymi 18-latkami, to w lidze z rosłymi chłopami nic nie zdziałasz

0

Ja zawsze bardziej cenię Ligę , ale dla ogółu ważniejsza jest LM

0

Tylko kiedy ostatnio Messi grał na skrzydle?

5

Abel Ruiz!

23

Ale po co aż tylu? A potem brak miejsca dla Oriola, Aleñi, Puiga, Collado

1

Tak jest. To i tak dobra godzina, bo gramy na zachodnim wybrzeżu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?