22 lipca 2018, 21:35
0
Napisał, że cena co do umiejętności, nie do wieku
22 lipca 2018, 21:16
1
Bank of America Stadium... Jak ja nie lubię tego stadionu
22 lipca 2018, 15:21
Cieszmy się, że w Maroko, które i tak jest dość blisko, a nie w jakimś Katarze. Ba, w dodatku Tanger, leży przy samym Giblartarze, więc odległościowo, jakby grali w Andaluzji
22 lipca 2018, 08:33
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6513563.html#comment-6513563
21 lipca 2018, 23:39
2
Nie no akurat Palencia to nie ten poziom. Za to Morey się świetnie zapowiada
21 lipca 2018, 23:36
To już nie lepiej postawić na Moreya?
21 lipca 2018, 23:05
A spuentował to El Jarek, pisząc o Di Marzio: "jakby zdechł, nikt by po nim nie płakał"
21 lipca 2018, 19:49
21 lipca 2018, 19:44
4
A jak dla mnie nie. Jeśli i tak miałby nie grać w tym sezonie w 1. drużynie, to już wolę postawić na Mateu Moreya
21 lipca 2018, 19:10
No dobra, ale dopisek o kratach mógłby sobie darować
21 lipca 2018, 18:28
5
https://repostuj.pl/upload/2017/07/28/4f9c9abb-8484-4ea8-a73b-548dfdca6415.jpg Co do Taco :D
21 lipca 2018, 17:42
Ale ja nie neguję, że może czuć się Hiszpanem, ale czemu od razu jakby odrzucasz możliwość taką, że po prostu jest Polakiem i sie nim czuje?
21 lipca 2018, 17:32
Znaczy głównym powodem, dla którego mógłby grać dla Polski jest to, że jest Polakiem
21 lipca 2018, 17:30
Na to właśnie wygląda
21 lipca 2018, 17:22
No tak, ale uważają, że za rok będzie gotowy, więc jeśli Digne by został to chyba logicznym rozwiązaniem jest sprzedaż wychowanka Cucu
21 lipca 2018, 17:19
Tylko, że jest lepszy i młodszy Miranda, a 3. LO raczej mieć nie będziemy
21 lipca 2018, 17:11
Ja na szczęście w ogóle sernika nie lubię, więc rodzynki mi w nim nie przeszkadzają :D
21 lipca 2018, 16:48
3 gole w meczu Ekstraklasy, a to dopiero 60. minuta! :O
21 lipca 2018, 16:41
15
No jednak coś tam na tych MŚ zagrał. No i w dodatku codziennie trenował. Przerwa mu się też należy
21 lipca 2018, 16:28
Prawda , na live koleś wydaje się dość normalny , ale czytając jego Twittera coś mnie trafia
21 lipca 2018, 15:53
6
Jestem masochistą. Postanowiłem dobrowolnie obejrzeć mecz Ekstraklasy
21 lipca 2018, 14:01
Rakitić może zagrać na jego pozycji, tak samo Roberto. Jest Samper, a Oriola zawsze można na wszelki wypadek dowołać z rezerw
21 lipca 2018, 13:55
Kiedy? Jak Rabiot już młody nie będzie?
21 lipca 2018, 10:12
Ogólnie w defensywie młodzież mamy strasznie zdolną
21 lipca 2018, 10:07
7
Morey < 3 Z chłopakiem naprawdę wiążę spore nadzieje
20 lipca 2018, 23:41
Jeśli ceny wszystkich transakcji (może poza 5) byłyby podobne, to 4
20 lipca 2018, 23:37
13
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/37417081_1658093534316190_6419938589450174464_n.jpg?_nc_cat=0&oh=04ea379ca538ce29f40944710599b6b7&oe=5BC7D336 Jeszcze coś co do Sławomira :D
20 lipca 2018, 23:00
Mi się wydaję, że Abel to jest raczej pewniak na pierwszą fazę PK ( o ile nic niespodziewanego się nie zdarzy)
20 lipca 2018, 22:23
Komentarz usunięty przez użytkownika
20 lipca 2018, 20:37
Przecież LO to chyba najlepiej obsadzona u nas pozycja
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Napisał, że cena co do umiejętności, nie do wieku
1
Bank of America Stadium... Jak ja nie lubię tego stadionu
0
Cieszmy się, że w Maroko, które i tak jest dość blisko, a nie w jakimś Katarze. Ba, w dodatku Tanger, leży przy samym Giblartarze, więc odległościowo, jakby grali w Andaluzji
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6513563.html#comment-6513563
2
Nie no akurat Palencia to nie ten poziom. Za to Morey się świetnie zapowiada
0
To już nie lepiej postawić na Moreya?
2
A spuentował to El Jarek, pisząc o Di Marzio: "jakby zdechł, nikt by po nim nie płakał"
1
Polish Bowl
naprawdę zaskoczony jestem poziomem
4
A jak dla mnie nie. Jeśli i tak miałby nie grać w tym sezonie w 1. drużynie, to już wolę postawić na Mateu Moreya
1
No dobra, ale dopisek o kratach mógłby sobie darować
5
https://repostuj.pl/upload/2017/07/28/4f9c9abb-8484-4ea8-a73b-548dfdca6415.jpg
Co do Taco :D
0
Ale ja nie neguję, że może czuć się Hiszpanem, ale czemu od razu jakby odrzucasz możliwość taką, że po prostu jest Polakiem i sie nim czuje?
0
Znaczy głównym powodem, dla którego mógłby grać dla Polski jest to, że jest Polakiem
0
Na to właśnie wygląda
0
No tak, ale uważają, że za rok będzie gotowy, więc jeśli Digne by został to chyba logicznym rozwiązaniem jest sprzedaż wychowanka Cucu
0
Tylko, że jest lepszy i młodszy Miranda, a 3. LO raczej mieć nie będziemy
1
Ja na szczęście w ogóle sernika nie lubię, więc rodzynki mi w nim nie przeszkadzają :D
0
3 gole w meczu Ekstraklasy, a to dopiero 60. minuta! :O
15
No jednak coś tam na tych MŚ zagrał. No i w dodatku codziennie trenował. Przerwa mu się też należy
0
Prawda , na live koleś wydaje się dość normalny , ale czytając jego Twittera coś mnie trafia
6
Jestem masochistą. Postanowiłem dobrowolnie obejrzeć mecz Ekstraklasy
0
Rakitić może zagrać na jego pozycji, tak samo Roberto. Jest Samper, a Oriola zawsze można na wszelki wypadek dowołać z rezerw
0
Kiedy? Jak Rabiot już młody nie będzie?
0
Ogólnie w defensywie młodzież mamy strasznie zdolną
7
Morey < 3
Z chłopakiem naprawdę wiążę spore nadzieje
0
Jeśli ceny wszystkich transakcji (może poza 5) byłyby podobne, to 4
13
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/37417081_1658093534316190_6419938589450174464_n.jpg?_nc_cat=0&oh=04ea379ca538ce29f40944710599b6b7&oe=5BC7D336
Jeszcze coś co do Sławomira :D
1
Mi się wydaję, że Abel to jest raczej pewniak na pierwszą fazę PK ( o ile nic niespodziewanego się nie zdarzy)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Przecież LO to chyba najlepiej obsadzona u nas pozycja