0

Napisał, że cena co do umiejętności, nie do wieku

1

Bank of America Stadium... Jak ja nie lubię tego stadionu

0

Cieszmy się, że w Maroko, które i tak jest dość blisko, a nie w jakimś Katarze. Ba, w dodatku Tanger, leży przy samym Giblartarze, więc odległościowo, jakby grali w Andaluzji

2

Nie no akurat Palencia to nie ten poziom. Za to Morey się świetnie zapowiada

0

To już nie lepiej postawić na Moreya?

2

A spuentował to El Jarek, pisząc o Di Marzio: "jakby zdechł, nikt by po nim nie płakał"

1


Polish Bowl
naprawdę zaskoczony jestem poziomem

4

A jak dla mnie nie. Jeśli i tak miałby nie grać w tym sezonie w 1. drużynie, to już wolę postawić na Mateu Moreya

1

No dobra, ale dopisek o kratach mógłby sobie darować

0

Ale ja nie neguję, że może czuć się Hiszpanem, ale czemu od razu jakby odrzucasz możliwość taką, że po prostu jest Polakiem i sie nim czuje?

0

Znaczy głównym powodem, dla którego mógłby grać dla Polski jest to, że jest Polakiem

0

Na to właśnie wygląda

0

No tak, ale uważają, że za rok będzie gotowy, więc jeśli Digne by został to chyba logicznym rozwiązaniem jest sprzedaż wychowanka Cucu

0

Tylko, że jest lepszy i młodszy Miranda, a 3. LO raczej mieć nie będziemy

1

Ja na szczęście w ogóle sernika nie lubię, więc rodzynki mi w nim nie przeszkadzają :D

0

3 gole w meczu Ekstraklasy, a to dopiero 60. minuta! :O

15

No jednak coś tam na tych MŚ zagrał. No i w dodatku codziennie trenował. Przerwa mu się też należy

0

Prawda , na live koleś wydaje się dość normalny , ale czytając jego Twittera coś mnie trafia

6

Jestem masochistą. Postanowiłem dobrowolnie obejrzeć mecz Ekstraklasy

0

Rakitić może zagrać na jego pozycji, tak samo Roberto. Jest Samper, a Oriola zawsze można na wszelki wypadek dowołać z rezerw

0

Kiedy? Jak Rabiot już młody nie będzie?

0

Ogólnie w defensywie młodzież mamy strasznie zdolną

7

Morey < 3
Z chłopakiem naprawdę wiążę spore nadzieje

0

Jeśli ceny wszystkich transakcji (może poza 5) byłyby podobne, to 4

1

Mi się wydaję, że Abel to jest raczej pewniak na pierwszą fazę PK ( o ile nic niespodziewanego się nie zdarzy)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Przecież LO to chyba najlepiej obsadzona u nas pozycja

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?