- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 950 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 950 Culés
14
Palencia, Cucurella, Abel Ruiz, Carles Perez, Jorge Cuenca, Riqui Puig, Juan Miranda, Monchu, Juan Brandariz, Mingueza, Sarsanedas, Rafa Mujica, Mate Morey, Collado, McGuane, Ballou mają lecieć na presezon z pierwszą druzyną.
@MD
Semedo i Roberto też lecą, więc byłoby aż 4 prawych obrońców w drużynie, trochę sporo. McGuane...nie wiem co on tutaj robi. Uznam to za żart. Nic nie pokazał w Barcy B i teraz miałby polecieć na presezon? Wolałbym Orellanę zamiast niego. Mam nadzieję, że Oriol zdąży się wyleczyć.
0
@ViscaBarca123 Sarsanedas? Powiedz kim ty jesteś :D.
0
@ViscaBarca123 Abel masz szanse na powiedzmy pierwsze fazy pucharu króla?
0
@VamosRakieta Defensywny pomocnik Barcy B. 21 lat. Był nawet nominowany do nagrody Golden Boya chyba dwa lata temu. Ten sezon mało udany. Wypadł z powodu kontuzji na 5 miesięcy.
1
@kenneth99 Pewnie tak, przynajmniej dla mnie powinien dostać szansę.
1
@kenneth99 Myślę, że tak. Sport chyba pisał, że ma dostać kilka spotkań w przyszłym sezonie w pierwszej drużynie.
1
@kenneth99 Mi się wydaję, że Abel to jest raczej pewniak na pierwszą fazę PK ( o ile nic niespodziewanego się nie zdarzy)
0
@ViscaBarca123 Z potencjałem czy raczej nie?
0
@ViscaBarca123 W końcu zaczyna się coś dziać z tymi wychowankami :)
Od dawna nie było takiego talentu rodem z La Masii, który by grał w pierwszym składzie. Ostatnim dopiero Roberto.
0
@ViscaBarca123 No i fajnie.Pokładam z nim duże nadzieje.Fajnie jakby on został następcą Suareza jako "9".
1
@VamosRakieta Jasne, ale raczej już nie w Barcelonie. Sprzedałbym go z opcją odkupu. Nie ma sensu trzymać go w 3. lidze.
0
@ViscaBarca123 Kto będzie trzecim bramkarzem na tournée? Jest Cillessen i Ortolá.