2

Szukanie alternatyw na zastępce Alby? O ile dobrze wiem, to gdy Digne odejdzie, w jego miejsce wskoczy Cucu lub Miranda

3

No bo widocznie jest lepszy

0

1. City
2. LFC
3. Chelsea
4. Tottenham

60

Ale przecież miejsca w szatni nie są rozmieszczane numerami

4

https://pbs.twimg.com/media/DiYD4lJXcAEWvds.jpg
Kawhi o swoim tradzie do Toronto XD

1

Tak samo myślę. Bardzo dobry ruch dla Spurs, za to już czytam, że Kawhi nie ma zamiaru grać w Toronto; Więc wychodzi na to, że Raptors oddają jednego z najlepszych zawodników w historii swojego klubu za jeden rok Leonarda

1

Myślę, że w tym roku i tak by nic nie zdziałali przeciwko GSW i Lebron to dobrze wiedział podpisując kontrakt

1

Oszczędzają widocznie kasę na przyszłoroczne FA (Cousins, Leonard, Thompson)

0

Akurat trade z Lakers był po prostu niemożliwy. Nadal jest szansa, że po prostu przejdzie tam w FA w przyszłym roku

2

Kawhi Leonard najprawdopodobniej przeniesie się do Toronto Raptors w zamian za DeMara Derozana! :O

0

Lenglet był na MŚ?

3

Możliwe. Nie oglądałem wszystkich meczów Alissona, jednak gdy już go widziałem, to ani razu mnie nie zachwycił, ale oby Belg w Realu też miał te wahania formy

0

Szkoda, że jednak Real nie skusił się na zakup Alissona za grubą kwotę. Tak to zostają z o wiele lepszym bramkarzem, za o wiele mniejsze pieniądze :/

2

Znowu jest Cuenca. Coś musi być na rzeczy :)

0

Co oni tak daleko wyszli? :D

2

Basel, Lyon, Brugge. Nie trzeba daleko latać :D

0

Ten po prawej pamiętam zawsze w rękawiczkach siedział :D

8

Ludzie nie bulwersujcie się tą najlepszą drużyną MŚ. Ja na stronie FIFA, ani na ich mediach społecznościowych nie widziałem żadnej najlepszej "11". To najprawdopodobniej fake

2

Jakiś link do tej drużyny? Na oficjalnej stronie FIFA nic nie widzę

0

No Mina w tym roku, a Verma w przyszłym. Jak dla mnie oczywiste

0

Ughhh. Yankees...

2

Niekoniecznie. Wczoraj był Palencia na treningu

3

Jest limit wiekowy (chyba 23 lata), po którym zawodnicy nie mogą już sobie "skakać" pomiędzy 1. i 2. drużyną

2

No to jeszcze lepiej. Nie trzeba będzie na weselu meczu oglądać tylko wrócisz i bezpośrednio mecz ;)

1

Akurat 5 rano, jest jedną z lepszych jakie być mogła.

0

Widziałem i jak dla mnie taki przyzwoity zawodnik na poziomie La Ligi, by robił podobne, jak nie lepsze rzeczy przeciwko takim przeciwnikom

22

Oj taki Pele, to by zbyt wiele nie zdziałał w dzisiejszej piłce

0

Niedziela - Denisa!

1

Pewnie nie tylko dlatego, ale stolicą Jugosławii był Belgrad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?