23 marca 2018, 20:23
1
A na TVP Sport oczywiście mówią, że Messi zagra :D
23 marca 2018, 09:55
16
Dzisiaj 22. urodziny obchodzi kapitan Barcelony B - Sergi Palencia! :)
22 marca 2018, 21:50
0
I to "Fuck you" na koniec :D
22 marca 2018, 20:02
Jest o tym artykuł
21 marca 2018, 12:48
9
Chyba nikt :)
21 marca 2018, 11:53
Mam tę koszulkę , którą nosili na Wembley. Piękna jest < 3
21 marca 2018, 07:08
Tak gwoli przypomnienia:
20 marca 2018, 20:28
Czekałem na taki komentarz. Zawsze jak coś napiszesz o wrestlingu, to musi się znaleźć ten jeden delikwent. Nie interesujesz się tym, nie komentuj ;)
20 marca 2018, 20:11
8
Dla fanów WWE: Daniel Bryan dostał zgodę lekarską na powrót do ringu!
20 marca 2018, 14:18
Zupełnie różne sytuacje. W lidze szpaler to praktycznie obowiązek , a zwycięzcom KMŚ raz klaszczą, raz nie
19 marca 2018, 19:36
31
Milan całkiem powtarzalnie :D https://footroll.pl/files/201803/__post_footlol_full/Milaaaan.jpg
19 marca 2018, 19:29
4
Najlepszy wybór dla Rosjan, więc raczej nie
18 marca 2018, 21:21
Wirtualnie mamy 11.5 ;)no i jak zdobędziemy 15 pkt, a Atleti 27, to mają nad nami pkt przewagi
18 marca 2018, 20:43
Nawet jeśli nie zapewnilibyśmy sobie szpaleru przed Klasykiem, to zawsze można w meczu z Realem załatwić sobie mistrzostwo :)
18 marca 2018, 20:32
A czemu nie? W lidze to praktycznie taka niepisana reguła
18 marca 2018, 18:10
https://pbs.twimg.com/media/DYlV-_VWsAASlvG.jpg Mr.UmTiti XD
18 marca 2018, 18:01
33
To jest po prostu brak szacunku dla Gerarda Lopeza i całej Barcelony B! Tracą lidera swojej drużyny, aby ten cały mecz przesiedział na ławce...
18 marca 2018, 17:56
2
No to po co go w ogóle powołuje?
18 marca 2018, 17:55
6
Mi to np. głównie chodzi o to, że Valverde jak powołuje Alene, to osłabia Barce B, więc niewpuszczenie go równa się z bezsensownym osłabieniem rezerw
18 marca 2018, 17:50
14
Ja rozumiem, że młodziaki nie muszą grać w każdym meczu, ale na Miłość Boską, Valverde jak wiesz, że nie zagra to po co osłabiasz Barce B ?
18 marca 2018, 17:46
To Gomes się rozgrzewa
18 marca 2018, 17:43
7
Skoro Valverde nie ma zamiaru wpuszczać Aleni, to po co go powołuje i osłabia jednocześnie Barcelonę B?
18 marca 2018, 17:40
23
Valverde to dopiero troll XD
18 marca 2018, 17:03
Stoch 223 m!
18 marca 2018, 17:01
Amelinum po razy trzeci! :D
18 marca 2018, 16:55
Panie sędzio, pan nie psuje humoru Messiemu! :D
18 marca 2018, 16:52
Cou już 2. poprzeczka :D
18 marca 2018, 16:50
21
Hudson: "Messi ma w swoim ciele chromosomy należące do Tygrysa Bengalskiego" :D
18 marca 2018, 16:36
Uwielbiam wyrazy twarzy Umtitiego :D
18 marca 2018, 16:30
Norma u Hudsona :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
A na TVP Sport oczywiście mówią, że Messi zagra :D
16
Dzisiaj 22. urodziny obchodzi kapitan Barcelony B - Sergi Palencia! :)
0
I to "Fuck you" na koniec :D
16
Jest o tym artykuł
9
Chyba nikt :)
0
Mam tę koszulkę , którą nosili na Wembley. Piękna jest < 3
0
Tak gwoli przypomnienia:
Miłego dnia wszystkim ; )
1
Czekałem na taki komentarz. Zawsze jak coś napiszesz o wrestlingu, to musi się znaleźć ten jeden delikwent. Nie interesujesz się tym, nie komentuj ;)
8
Dla fanów WWE:
Daniel Bryan dostał zgodę lekarską na powrót do ringu!
0
Zupełnie różne sytuacje. W lidze szpaler to praktycznie obowiązek , a zwycięzcom KMŚ raz klaszczą, raz nie
31
Milan całkiem powtarzalnie :D
https://footroll.pl/files/201803/__post_footlol_full/Milaaaan.jpg
4
Najlepszy wybór dla Rosjan, więc raczej nie
1
Wirtualnie mamy 11.5 ;)
no i jak zdobędziemy 15 pkt, a Atleti 27, to mają nad nami pkt przewagi
0
Nawet jeśli nie zapewnilibyśmy sobie szpaleru przed Klasykiem, to zawsze można w meczu z Realem załatwić sobie mistrzostwo :)
0
A czemu nie? W lidze to praktycznie taka niepisana reguła
4
https://pbs.twimg.com/media/DYlV-_VWsAASlvG.jpg
Mr.UmTiti XD
33
To jest po prostu brak szacunku dla Gerarda Lopeza i całej Barcelony B! Tracą lidera swojej drużyny, aby ten cały mecz przesiedział na ławce...
2
No to po co go w ogóle powołuje?
6
Mi to np. głównie chodzi o to, że Valverde jak powołuje Alene, to osłabia Barce B, więc niewpuszczenie go równa się z bezsensownym osłabieniem rezerw
14
Ja rozumiem, że młodziaki nie muszą grać w każdym meczu, ale na Miłość Boską, Valverde jak wiesz, że nie zagra to po co osłabiasz Barce B ?
0
To Gomes się rozgrzewa
7
Skoro Valverde nie ma zamiaru wpuszczać Aleni, to po co go powołuje i osłabia jednocześnie Barcelonę B?
23
Valverde to dopiero troll XD
0
Stoch 223 m!
0
Amelinum po razy trzeci! :D
1
Panie sędzio, pan nie psuje humoru Messiemu! :D
8
Cou już 2. poprzeczka :D
21
Hudson: "Messi ma w swoim ciele chromosomy należące do Tygrysa Bengalskiego" :D
0
Uwielbiam wyrazy twarzy Umtitiego :D
1
Norma u Hudsona :D