1

A na TVP Sport oczywiście mówią, że Messi zagra :D

16

Dzisiaj 22. urodziny obchodzi kapitan Barcelony B - Sergi Palencia! :)

0

I to "Fuck you" na koniec :D

16

Jest o tym artykuł

9

Chyba nikt :)

0

Mam tę koszulkę , którą nosili na Wembley. Piękna jest < 3

0

Tak gwoli przypomnienia:


Miłego dnia wszystkim ; )

1

Czekałem na taki komentarz. Zawsze jak coś napiszesz o wrestlingu, to musi się znaleźć ten jeden delikwent. Nie interesujesz się tym, nie komentuj ;)

8

Dla fanów WWE:
Daniel Bryan dostał zgodę lekarską na powrót do ringu!

0

Zupełnie różne sytuacje. W lidze szpaler to praktycznie obowiązek , a zwycięzcom KMŚ raz klaszczą, raz nie

31

4

Najlepszy wybór dla Rosjan, więc raczej nie

1

Wirtualnie mamy 11.5 ;)
no i jak zdobędziemy 15 pkt, a Atleti 27, to mają nad nami pkt przewagi

0

Nawet jeśli nie zapewnilibyśmy sobie szpaleru przed Klasykiem, to zawsze można w meczu z Realem załatwić sobie mistrzostwo :)

0

A czemu nie? W lidze to praktycznie taka niepisana reguła

4

33

To jest po prostu brak szacunku dla Gerarda Lopeza i całej Barcelony B! Tracą lidera swojej drużyny, aby ten cały mecz przesiedział na ławce...

2

No to po co go w ogóle powołuje?

6

Mi to np. głównie chodzi o to, że Valverde jak powołuje Alene, to osłabia Barce B, więc niewpuszczenie go równa się z bezsensownym osłabieniem rezerw

14

Ja rozumiem, że młodziaki nie muszą grać w każdym meczu, ale na Miłość Boską, Valverde jak wiesz, że nie zagra to po co osłabiasz Barce B ?

0

To Gomes się rozgrzewa

7

Skoro Valverde nie ma zamiaru wpuszczać Aleni, to po co go powołuje i osłabia jednocześnie Barcelonę B?

23

Valverde to dopiero troll XD

0

Stoch 223 m!

0

Amelinum po razy trzeci! :D

1

Panie sędzio, pan nie psuje humoru Messiemu! :D

8

Cou już 2. poprzeczka :D

21

Hudson: "Messi ma w swoim ciele chromosomy należące do Tygrysa Bengalskiego" :D

0

Uwielbiam wyrazy twarzy Umtitiego :D

1

Norma u Hudsona :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?