- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1913 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1913 Culés
35
TVN24 o Super Bowl:
Kolejny powód, żeby tej stacji nie oglądać
0
@zadafcb No bo TVP lepsze...
69
@Jakub99 A co tvp ma tu do rzeczy?
49
@Jakub99 A czy ja tu coś o TVP piszę?
1
@zadafcb Mowisz że nie ma co oglądać tvn. A to jedyna sensowna stacja w Polsce
1
@zadafcb Takie pudelkowe :)
29
@boojan27 Hahaha.kolega Jakub chyba za PO ;)
13
@Jakub99 1. Nie zgodzę się
2. Nadal nie zmienia to faktu, że TVP nie ma tu nic do rzeczy
4
@Jakub99 Sensowna? Wybór między tvp a tvn jest jak wybór między pałaszowaniem odchodów a wymiocin. Ty wolisz rozkoszować się wymiocinami, a ja oszczędzam sobie obu.
0
@Kibic1985 Jak to jedyna sensowna opcja w Polsce.
0
@Jakub99 Mam nadzieje ze dyskusja zostanie usunieta :)
1
@Kibic1985 Chłopak uczy się trollingu :D
10
@Kibic1985 Tak to jest. Człowiek chce pokazać jak się informuje o wydarzeniu sportowym w Polskich mediach, a w wychodzi z tego konwersacja polityczna...
10
@zadafcb Tyle czasu po wyborach a bol dupy u niektorych pozostal
0
@Jakub99 Same fake newsy :)
0
@zadafcb Bo wiesz, oni tam nie wiele wiedzą na ten temat i wiedzą, że inni wiedzą tyle co oni, więc wrzucą jakie to celebryty tam były, bo ludzie to akurat znają i są wejścia, oglądalność itp.
3
@zadafcb Bo stacja mówi o tym co ludzi interesuje. w Polsce NFL obchodzi może jakiś promil ludzi.
1
@Eto'o9 R10 No, ale przynajmniej wspomnieć, o tym kto grał by mogli
0
@zadafcb https://sport.tvn24.pl/inne,132/super-bowl-2018-eagles-pokonali-w-finale-patriots,812186.html
a to co to jest :O
1
@banann16 Tutaj tak, bo to jest dział czysto sportowy, ale chodzi o transmisję w TV ;)
0
@zadafcb A na dole Korbel, pamiętacie tego użytkownika?