- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1204 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1204 Culés
0
Będziecie coś oglądać na igrzyskach oprócz skoków?
0
@DonMatteo901 Hokeja i jakieś ekstremalne.
3
@DonMatteo901 Zapewne oglądałbym prawie wszystko, ale niestety godziny niezbyt odpowiadają
0
@zadafcb Praca, studia więc ze skokami nawet będzie ciężko :D Tym bardziej, że są jeszcze inne obowiązki.
1
@DonMatteo901 Hokej , panczeny , biegi, alpejskie i jeszcze kilka innych.
0
@DonMatteo901 hokej, curling, biathlon, łyżwiarstwo szybkie jak dla mnie.
Biegi narciarskie kiedyś lubiłem, ale przez co odwala norwegia przestałem to oglądać.
0
@levz0r Hokej za kim ? Ja Szwecja oczywiście od dawna.
0
@DonMatteo901 Hokej, łyżwiarstwo szybkie, figurowe, short track, curling, bobsleje, skeleton i saneczkarstwo.
2
@samueleto nie kibicuje żadnej konkretnej, po prostu lubię ten sport.
Zawsze będę miał sentyment do kanady, bo pamiętam jeszcze czasy Wayne'a Gretzky'ego i to jego słynne powiedzenie: You miss 100% of the shots you don't take
0
@levz0r No Gretzky to niezły był. Teraz maja Crosby'ego ale niestety zawodników z NHL brak na tych igrzyskach. Moze jakaś niespodzianka będzie choć bardzo wątpliwe.
0
@samueleto zobaczymy wszystko się może zdarzyć.
Ja nawet nie wiem kto jest teraz mocny (poza usa i ruskimi, którzy zawsze są mocni), bo hokeja nie oglądałem już dawno.
0
@levz0r Szwecja , Finlandia no i Kanada. Czechy i Słowacy troche juz słabiej sie spisuja.
0
@samueleto czyli w sumie od lat nic się nie zmienia, w sumie to jest fajne, bo możesz nie śledzić wydarzeń a i tak jesteś nie bieżąco :P
0
@DonMatteo901 Curling i łyżwiarstwo figurowe :D
0
@levz0r Jeszcze Szwajcarzy mogą ewentualnie pokrzyżować plany tym najsilniejszym
0
@Bytom1920 I czajniki :-P