xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy po transferze Luki do Lakers to właśnie ta drużyna robi się na jednego z głównych zwycięzców NBA? Poza tym skąd mu przyszedł taki pomysł żeby w połowie sezonu zmieniać klub?
0
Czy w tych czasach mając umowę na czas nieokreślony zdecydowalibyście się na zmianę pracy? Mam rozkmine i nie wiem co robić...
10
@reloaded Asa Akira pozdrawia
0
Szkoda że Stocha nie ma :/ najlepszy skoczek w historii Polski.
0
@tadzik447 Teraz odpaliłem na C+ i jestem w szoku.
0
Skoki w TVN xD masakra
2
@esem91 Szkoda że nie na boso.
0
Oni tego meczu nie wygrają. Klątwa.
0
Madrid Madrid Madrid
¡Hala madrid!
Y nada más
Y nada más
¡Hala madrid!
Jutro Barca musisz. Ale ta godzina 14 to jakaś pechowa:/
0
@Janas11224 Jak można walczyć z jednym okiem?
0
Do fanów WWE. Dlaczego Heyman przejął Romana Reignsa?
23
@Pawlak1992 Mentzen
1
Piękne losowanie dla Realu, oby City dało radę.
0
@Luciano99 A Yamal ile osiągnął żeby do Messiego go porównywać? Pena jakoś tam broni, nie przesadzajmy już.
1
@Kgorecki2500 A poowcy pisali że Czaskoskowski pierwszy ma 100k podpisów xD
2
@NorbiTBOB Valdes-Pena, Alba-Balde
10
@ViscaelBarca2007 Pamiętam jego i Messiego na KMŚ ze statuetkami. Później telenowela i debiut w Gdańsku. Fajne czasy. On już w tym 13/14 się wyróżniał a w 14/15 to już całkiem. Gość przyszedł z Brazylii i w ciągu 1-2 lat stał się jednym z topowym LS. Do teraz mnie boli te 222mln i żadna maść nie pomoże.
0
@Unikatowy A coś możesz polecić?
0
@Joe_Pesci Przecież skorupkę dobrze się obiera.
0
Używa ktoś z was BlendyGo 3? Naprawdę jest taki dobry?
0
@GigiAmoroso No wiem ale czy w federacji są jakieś badania na to.
0
@BezglutenowyPedri Mogą trafić na Celtic albo City w losowaniu
1
@GigiAmoroso Ciekawe czy można brać doping do takiego podnoszenia?
0
@Culer9002 Ale babol xD
1
@D10SLEO Boli ich sukces Pepa.
3
@Luciano99 W kontrakcie starego krata piwa na mecz zamiast zgrzewki wody.
0
@Pitinho Tego od perfum?
0
@CLS63AMG Pamiętam jak dośrodkowania Rafy nie dolatywały do pierwszego słupka.
4
Ale kozacka pogoda, piękne słońce za oknem.
0
@zadafcb Tylko oni będą między sobą jeszcze losowani i dwie ekipy stąd awansują do 1/8 by następnie było losowanie kto dla Barcy?