0

Czy po transferze Luki do Lakers to właśnie ta drużyna robi się na jednego z głównych zwycięzców NBA? Poza tym skąd mu przyszedł taki pomysł żeby w połowie sezonu zmieniać klub?

0

Czy w tych czasach mając umowę na czas nieokreślony zdecydowalibyście się na zmianę pracy? Mam rozkmine i nie wiem co robić...

10

@reloaded Asa Akira pozdrawia

0

Szkoda że Stocha nie ma :/ najlepszy skoczek w historii Polski.

0

@tadzik447 Teraz odpaliłem na C+ i jestem w szoku.

0

Skoki w TVN xD masakra

2

@esem91 Szkoda że nie na boso.

0

Oni tego meczu nie wygrają. Klątwa.

0

Madrid Madrid Madrid
¡Hala madrid!
Y nada más
Y nada más
¡Hala madrid!

Jutro Barca musisz. Ale ta godzina 14 to jakaś pechowa:/

0

@Janas11224 Jak można walczyć z jednym okiem?

0

Do fanów WWE. Dlaczego Heyman przejął Romana Reignsa?

23

@Pawlak1992 Mentzen

1

Piękne losowanie dla Realu, oby City dało radę.

0

@Luciano99 A Yamal ile osiągnął żeby do Messiego go porównywać? Pena jakoś tam broni, nie przesadzajmy już.

1

@Kgorecki2500 A poowcy pisali że Czaskoskowski pierwszy ma 100k podpisów xD

2

@NorbiTBOB Valdes-Pena, Alba-Balde

10

@ViscaelBarca2007 Pamiętam jego i Messiego na KMŚ ze statuetkami. Później telenowela i debiut w Gdańsku. Fajne czasy. On już w tym 13/14 się wyróżniał a w 14/15 to już całkiem. Gość przyszedł z Brazylii i w ciągu 1-2 lat stał się jednym z topowym LS. Do teraz mnie boli te 222mln i żadna maść nie pomoże.

0

@Unikatowy A coś możesz polecić?

0

@Joe_Pesci Przecież skorupkę dobrze się obiera.

0

Używa ktoś z was BlendyGo 3? Naprawdę jest taki dobry?

0

@GigiAmoroso No wiem ale czy w federacji są jakieś badania na to.

0

@BezglutenowyPedri Mogą trafić na Celtic albo City w losowaniu

1

@GigiAmoroso Ciekawe czy można brać doping do takiego podnoszenia?

0

@Culer9002 Ale babol xD

1

@D10SLEO Boli ich sukces Pepa.

3

@Luciano99 W kontrakcie starego krata piwa na mecz zamiast zgrzewki wody.

0

@Pitinho Tego od perfum?

0

@CLS63AMG Pamiętam jak dośrodkowania Rafy nie dolatywały do pierwszego słupka.

4

Ale kozacka pogoda, piękne słońce za oknem.

0

@zadafcb Tylko oni będą między sobą jeszcze losowani i dwie ekipy stąd awansują do 1/8 by następnie było losowanie kto dla Barcy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?