xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Ale madryciorze wyją xD dobrze!
0
Lepszy taki mecz z Rayo niż walenie w mur z Getafe.
5
Nawet przyszły prezydent Polski jest na stadionie
1
Oj dobrze by było drugą bramkę wsadzić bo może być kabaret.
1
Dzięki Negreira
0
@Ptasior Tak syn.
1
@jacobFCB Wczoraj też mocno świecił. Jest może jakiś taki przenośny sprzęt żeby sobie przybliżyć planetę i coś spróbować zobaczyć?
1
@wojopancer 4 z Barcelony: Pedri, Rafa, Yamal, Kounde.
2
@tomek8756 Im fan tenks
7
Przychodzi Bellingham do lekarza a lekarz:
- Fuck off
0
@Criss18Barca Taki mecz gwiazd mógłby być w 2012 roku na przykład. Paka z La Ligi nie do pokonania.
0
@esem91 Barcelona miała już grać w swojej lidze katalońskiej, nawet w Ligue 1.
0
@La Pulgaa Nie zdziwię się. Mogą być męczarnie.
3
@Borneo Nawet tak nie myśl.
11
@Kondziubarca Ciekawe jakie to będzie odzwierciedlenie dla Mentzena oficjalnie.
0
Macie obawy przed dzisiejszym meczem? Cała czołówka się potknęła i mamy okazję wskoczyć na pierwsze miejsce ale coś mi tu śmierdzi i będą mega męczarnie.
0
Dlaczego dopiero jutro gramy?
1
Tak śnieg spadł ze czasami się zastanawiam czy to święta czy jednak luty.
0
@tadzik447 kurde starsze trochę
0
@tadzik447 chyba że ja stary jestem
0
@tadzik447 Ponad 40
1
Kurde na tym bado same stare baby.
0
@krycha2201 Mandaryna
0
Większość x zawalona nową formą pewnego Saiyanina xd
1
@July_6_BcN Siema pozdro
1
@okiemtypera_lucaxx95 Chciała stawiać kolację?
0
@tadzik447 Ciekawe czy Danka się skusi na te mieszkanie piętro wyżej od Krawczyków.
0
@Kinginiesta No kurde szkoda Sw@dy ale cóż;d
0
@AlexDark00 Npc xD
0
@Arden dla Aitany normalnie mógłbym nogi masować.