23

Ale madryciorze wyją xD dobrze!

0

Lepszy taki mecz z Rayo niż walenie w mur z Getafe.

5

Nawet przyszły prezydent Polski jest na stadionie


1

Oj dobrze by było drugą bramkę wsadzić bo może być kabaret.

1

Dzięki Negreira

0

@Ptasior Tak syn.

1

@jacobFCB Wczoraj też mocno świecił. Jest może jakiś taki przenośny sprzęt żeby sobie przybliżyć planetę i coś spróbować zobaczyć?

1

@wojopancer 4 z Barcelony: Pedri, Rafa, Yamal, Kounde.

2

@tomek8756 Im fan tenks

7

Przychodzi Bellingham do lekarza a lekarz:
- Fuck off

0

@Criss18Barca Taki mecz gwiazd mógłby być w 2012 roku na przykład. Paka z La Ligi nie do pokonania.

0

@esem91 Barcelona miała już grać w swojej lidze katalońskiej, nawet w Ligue 1.

0

@La Pulgaa Nie zdziwię się. Mogą być męczarnie.

3

@Borneo Nawet tak nie myśl.

11

@Kondziubarca Ciekawe jakie to będzie odzwierciedlenie dla Mentzena oficjalnie.

0

Macie obawy przed dzisiejszym meczem? Cała czołówka się potknęła i mamy okazję wskoczyć na pierwsze miejsce ale coś mi tu śmierdzi i będą mega męczarnie.

0

Dlaczego dopiero jutro gramy?

1

Tak śnieg spadł ze czasami się zastanawiam czy to święta czy jednak luty.

0

@tadzik447 kurde starsze trochę

0

@tadzik447 chyba że ja stary jestem

0

@tadzik447 Ponad 40

1

Kurde na tym bado same stare baby.

0

@krycha2201 Mandaryna

0

Większość x zawalona nową formą pewnego Saiyanina xd

1

@July_6_BcN Siema pozdro

1

@okiemtypera_lucaxx95 Chciała stawiać kolację?

0

@tadzik447 Ciekawe czy Danka się skusi na te mieszkanie piętro wyżej od Krawczyków.

0

@Kinginiesta No kurde szkoda Sw@dy ale cóż;d

0

@AlexDark00 Npc xD

0

@Arden dla Aitany normalnie mógłbym nogi masować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?