1

@tomek8756 Typowy +40 latek w koszulce na ramiączkach i pewnie jakiś tatuaż pod całej długości ręki.
Dla takich durni to powinni dawać 24 albo 48. Sporo czasu do przemyśleń.
W takich sytuacjach na jej miejscu miałbym jakiś gaz schowany, bo widać, że gość na wielkim kacu.

0

Piechota rozmawia właśnie z synem Ronaldo :D

7

Rzygać się chce już Ter Stegenem. Jeszcze 2 lata męki Niemieckiej.

0

@Mario96w Okej, wyjmuje filtr, nastawiam na najniższą temperaturę bez klimy, nawiew na maksa, zamknięty obieg a później odpalam granat?

0

@draxidox A i klima włączona czy wyłączona ma być? Bo widzę że raz tak a raz tak.

0

@draxidox No i tak zrobię. Dzięki.

0

Odgrzybiał ktoś z was klimę tym granatem w samochodzie? Przed tym wyjmowaliście filtr czy zostawiliście stary i po tym granacie dopiero nowy włożyliście?

0

@19xavi93 Do nas też młody LO przychodzi

6

@FioletoweOczy "Ta młodzież taka niewychowana"

24

Wstyd i hańba mieć imię i nazwisko Klaudia Jachira


0

Atletico myśli że jest typowym klubem ale nie wiedzą że dojście do finału rozgrywek nie powoduje automatycznego tytułu tylko też trzeba wygrać ten ostatni mecz.
Ostatnimi czasy bardzo się ośmieszają.

0

@MessiForeverTheBest French klasa na stopkach

9

Czekam na wiadomość gdzie Zelensky oddaje nam nasz Lwów.

0

@draxidox Czego można się po nich spodziewać..

0

@Kapitan9 Zastanowiłbym się nad sprowadzeniem doświadczonego rozgrywajacego który pogodziłby się z rolą rezerwowego bo jak Pedri wypada to pomoc miernie wygląda.

5

Nie no ta parnota i gorąc to przesada... Jeszcze w nocy ma być w miarę duża temperatura to otwieranie okna nic nie da. Masakra.

2

Lepszy skład Hiszpanów niż ostatnio a może być jeszcze lepszy.

6

Jak tak Ukraińskie persony oddają ordery to może ubywatele też niech zrobią coś pożytecznego i wyjadą z Polski do siebie.
W 2022 było mi ich naprawde szkoda ale teraz czuję obrzydzenie do tego kraju i ludzi.

10

@misterio Tak zwany bezbek

0

@Conradxc Bo był czas afery i sporo osób odeszło od KS..

0

@Lanosss Piechota to kozak na tych livach.

0

@MessiForeverTheBest Nawet ich nie odpalam xD Wolę już Wichniarka za którym nie przepadam niż ich.

5

Spory czas temu jak Stanowski odchodził od Kanału Sportowego to sporo im osób odeszło. Teraz? Jeżeli chodzi o piłkę Kanał Zero nawet nie ma podjazdu do nich. Już live z fety w Barcelonie z Dominikiem pokazał jak silny jest Kanał Sportowy. Aktualnie mega robotę robią i osobiście bardzo chętnie sobie odpalam ich transmisje.

1

@martusiaaaa Tutaj


2

@Dari0G NBo no xD

1

0

Pomóżmy mu prosze https://www.siepomaga.pl/marcin-maciejuk Ziomek z mojego miasta

0

@VamoSBarca88 To gadaj z nimi i podeślijcie

2

Jak będziecie chcieli to można na dc się zgadać

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?