xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 Typowy +40 latek w koszulce na ramiączkach i pewnie jakiś tatuaż pod całej długości ręki.
Dla takich durni to powinni dawać 24 albo 48. Sporo czasu do przemyśleń.
W takich sytuacjach na jej miejscu miałbym jakiś gaz schowany, bo widać, że gość na wielkim kacu.
0
Piechota rozmawia właśnie z synem Ronaldo :D
7
Rzygać się chce już Ter Stegenem. Jeszcze 2 lata męki Niemieckiej.
0
@Mario96w Okej, wyjmuje filtr, nastawiam na najniższą temperaturę bez klimy, nawiew na maksa, zamknięty obieg a później odpalam granat?
0
@draxidox A i klima włączona czy wyłączona ma być? Bo widzę że raz tak a raz tak.
0
@draxidox No i tak zrobię. Dzięki.
0
Odgrzybiał ktoś z was klimę tym granatem w samochodzie? Przed tym wyjmowaliście filtr czy zostawiliście stary i po tym granacie dopiero nowy włożyliście?
0
@19xavi93 Do nas też młody LO przychodzi
6
@FioletoweOczy "Ta młodzież taka niewychowana"
24
Wstyd i hańba mieć imię i nazwisko Klaudia Jachira
0
Atletico myśli że jest typowym klubem ale nie wiedzą że dojście do finału rozgrywek nie powoduje automatycznego tytułu tylko też trzeba wygrać ten ostatni mecz.
Ostatnimi czasy bardzo się ośmieszają.
0
@MessiForeverTheBest French klasa na stopkach
9
Czekam na wiadomość gdzie Zelensky oddaje nam nasz Lwów.
0
@draxidox Czego można się po nich spodziewać..
0
@Kapitan9 Zastanowiłbym się nad sprowadzeniem doświadczonego rozgrywajacego który pogodziłby się z rolą rezerwowego bo jak Pedri wypada to pomoc miernie wygląda.
5
Nie no ta parnota i gorąc to przesada... Jeszcze w nocy ma być w miarę duża temperatura to otwieranie okna nic nie da. Masakra.
2
Lepszy skład Hiszpanów niż ostatnio a może być jeszcze lepszy.
6
Jak tak Ukraińskie persony oddają ordery to może ubywatele też niech zrobią coś pożytecznego i wyjadą z Polski do siebie.
W 2022 było mi ich naprawde szkoda ale teraz czuję obrzydzenie do tego kraju i ludzi.
10
@misterio Tak zwany bezbek
0
@Conradxc Bo był czas afery i sporo osób odeszło od KS..
0
@Lanosss Piechota to kozak na tych livach.
0
@MessiForeverTheBest Nawet ich nie odpalam xD Wolę już Wichniarka za którym nie przepadam niż ich.
5
Spory czas temu jak Stanowski odchodził od Kanału Sportowego to sporo im osób odeszło. Teraz? Jeżeli chodzi o piłkę Kanał Zero nawet nie ma podjazdu do nich. Już live z fety w Barcelonie z Dominikiem pokazał jak silny jest Kanał Sportowy. Aktualnie mega robotę robią i osobiście bardzo chętnie sobie odpalam ich transmisje.
1
@martusiaaaa Tutaj
2
@Dari0G NBo no xD
1
@Dari0G
0
Pomóżmy mu prosze https://www.siepomaga.pl/marcin-maciejuk Ziomek z mojego miasta
0
@VamoSBarca88 To gadaj z nimi i podeślijcie
2
Jak będziecie chcieli to można na dc się zgadać
2
@Dari0G