xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
6
Gordon to nasz brat, nie mogę się doczekać debitutu w oficjalnym meczu.
0
Rok temu spora ilość kibiców chciała pojedynku w finale LM Barcy z PSG. W tym była dobra okazja do zagrania z Arsenalem gdzie ostatnio graliśmy z nimi chyba w 2016 roku. Tak padło, że w tej fazie ligowej graliśmy z PSG więc w następnej edycji zagramy z Kanonierami.
Czekamy na losowanie.
0
@18Pawel99 Nikt spoza Barcy nie jest stanie określić naszego budżetu na transfery.
4
No i jeżeli dojdzie do tego transferu to ja jestem mega zadowolony.
0
Sezon temu większość chciała Nico zamiast Diaza i cisnęła Deco, bo po co Kolumbijczyk jak jest młodszy Nico. Wyszło na to że Luis zagrał kozacki sezon a Hiszpan sporo czasu kontuzjowany. Pełne zaufanie do Deco i chętnie zobaczyłbym Gordona u nas. Widocznie Hansi dał zielone światło takiemu transferowi.
0
Jak się parę godzin pracuje w soboty to ten weekend dwa razy szybciej zlatuje i to jeszcze w lato. Gdy było trochę zimniej to aż tak tego nie odczuwałem.
Na dodatek koniec sezonu a jeszcze MŚ, które i tak zacznie się oglądać i to zależy od godzin dopiero od fazy pucharowej, bo te grupy to szkoda gadać gdzieniegdzie.
Wam też dziwnie się chodzi spać jak jest widno za oknem?
4
Pedro, piękny skrzydłowy. Smutne, że odszedł w 2015 roku i te pamiętne zdjecie jak stoi podczas Superpucharu.
1
@Vegeta88 Oj tak
Dobry nowy avek
0
@Encore I tak pewnie do walki nie dojdzie.
1
@July_6_BcN Wczoraj ogólnie był taki strasznie przygnębiający dzień, nawet trening jakoś dziwnie wchodził. A jeszcze w między czasie jak przeczytałem o Robercie to jakoś dziwnie się zrobiło.
A z pogodą to chyba się poprawi w następny weekend.
0
@partymaker Fajnie gra czasami ale myśle że takie United dałoby bez problemu za niego 50-60mln
2
Kiedyś miałem w głowie myśli "Lewy tylko strzela dla Niemiec" ale na szczęście dojrzałem. Był taki okres w życiu gdzie rzadko zaglądałem co się dzieje w Barcelonie a jestem z nią od 2010 roku gdy Villa oczarował mnie na MŚ i przeszedł do Dumy Katalonii. Wraz z rokiem 2022 gdy były już pogłoski o Lewym u nas jakoś tak wróciło mocniejsze kibicowanie i gdy przyszedł byłem dumny, że mamy w składzie najlepszego Polskiego zawodnika wszechczasów. Dziękuje to za mało dla Roberta, bo wiele dla nas zrobił.
0
Szczerze powiedziawszy to Joao Pedro jakoś bardziej mi pasuje i oby doszło do tego transferu.
0
@xvcWinterSoldier +Rafał Wolski bo nie kojarzę z imion i nazwisk tylko głosu
0
Aż szkoda, że tylko jeden odcinek specjalny dla Punishera. Piękna rzeź i oby nie złagodniał przy Spiderku w lipcu.
4
@Karol145 Nie po prostu wyczekał na moment i pewnie dostał lepszą ofertę niż miał wcześniej, bo Ci komentatorzy w Canal aktualnie to dno i metr mułu.
5
Nie no ale szanowny Pan Święcicki powinien komentować nasze mecze. Nie ma aktualnie lepszego komentatora, chyba że Jacek Laskowski.
+Adam Marchwiński jakoś tak.
3
@Azazel_Pazuzu "Co on pier??? Niebywałe ale do zdjęcia zrobię taką minę"
1
@Kessie Żeby ona jeszcze miała fajne te stopy a tutaj nawet pedicure nie ma...
0
@Sulimo On jak się zaśmieje to od razu przeprasza xd Ale widać gość czuje to.
1
@Torion2007 Mbappe przychodził to już mieli dominować xD Mou coś napewno będzie chciał zmienić ale czy wytrzyma dłużej niż Xabi?
2
@July_6_BcN Gdy pojawi się komunikat że jednak Lewy odchodzi to łezka w oku się zakręci napewno.
1
@BillyButcher To jutro zapowiada się rzeź :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PawkoFCB MŚ powinny mieć 24 drużyny
2
Pamiętam jak rok temu oglądałem mecz z Realem wygrany 4:3 a czuje się jakby on był wczoraj. Kolejny sezon dobiega końca i znowu będzie trzeba czekać parę miesięcy na kolejny. Wiadome MŚ ale bez naszych Polaków to nie to samo.
Dzisiaj chciałbym aby byłą piękna gra i przypieczętowanie mistrzostwa z naszym odwiecznym rywalem Realem i oby główną postacią spotkania jak rok temu nie był sędzia HH.
3
Wielkie brawa dla Atletico za jedyne dwie wygrane z Barcą. Piękny to był sezon, pełny sukcesów i pucha...
Arsenal, wygrajcie to LM.
0
Trent z czerwem czy nie?
1
@gumaz Mam z tego sezonu 4 komplet więc będzie pasować bo jeszcze kołnierzyk jest