0

Komentarz usunięty

0

Kubeł zimnej wody zawsze się przyda. Półfinał to jest dwumecz i w marcu po prostu trzeba trzymać kciuki za naszych ale najważniejszy jest teraz przyszły mecz ligowy i nie kontynuowanie serii wpadek.

3

Nie myje się dopóki United nie wygra 5 meczów z rzędu.

1

Chciałbym aby za kilka lat ludzie pamiętali sytuację Dro i żeby nie było chęci sprowadzania go z powrotem do nas mimo wszystko.

1

@LeszekFCB Powodzenia, trzymam kciuki.

2

Rapid w Tibii to trzeba wstać i coś pobić.

1

WonderMan odhaczony jako kolejny projekt od Marvela. Fajny klimat serialu ale tak samo potrzebny jak IronHeart, której nawet nie ma w planach w kolejnych Avengersach. Po co robić i inwestować kasę w coś co i tak nie ma jakiegoś wielkiego nawiązania do przyszłych filmów.
Aktor spoko.

2

@Vegeta88 Moje miasto to Białystok.

1

@Kai0 Oj kiedys bylo xdddd

2

@mekston Halo halo tu Londyn ona blondi ja blondyn

8

Będzie w telewizji?


2

@Giwera Tak Wolverina denerwować? Ma szczęście.

1

Pyka ktoś z was w Tibie na Bonie?

1

Rzygać się chce. Co tam musiało się dziać...
https://x.com/i/status/2017592119620194480

1

@Sysia11 Piękna forma i oby dobrze mu poszło na zawodach. Nie ma lepszej sylwetki w Polsce od niego.

0

Będą losować Bodo albo Benfice

1

@Katalonik97

0

Real i PSG poza top8 xD

0

@Pedri16Future Bo to Polska.

3

Brak słów będzie jak dostanie tylko zawiasy. Przecież gdyby nie nagranie to chłop miałby przerąbane.
Za takie samo pomówienie powinna być kara pieniężna i to spora. Jak tutaj nie skończy się na pace to ja nie wierzę w normalne sądy.
Gdyby sytuacja była odwrotna to faceta by policja wyśmiała.


1

@daniel32778 Tak trzymała bo może nie chciała zrobić krzywdy tylko nastraszyć. A gość dobrze zrobił bo pamiętaj że miała drugą rękę wolną i nie wiadomo co mogłaby mieć przy sobie gdyby on wykonał nieodpowiedni ruch w stronę ręki z nożem.

I fajnie że ludzie już ją znaleźli, imię i nazwisko lata po internecie.

1

@Criss18Barca Nie dość że obrona niestabilna to jeszcze mamy pozbyć się kozackiego bramkarza? Napewno nie kosztem Haalanda.

0

@Fake69 Pamiętam że słaba jakość była

2

@Czyhrynski Stopy ma akurat takie se.

5

1

@Adran360 http://youtube.com/post/UgkxiPm-DRvSUpoic95tOE52e76RfbU1yQiy?si=cBlUyAPWLgO3jYCa

1

@Adran360 Kozacko!!!

1

@DragonxNF Kiedyś też tego okręgu słuchałem ale później jakoś zacząłem setów słuchać od Spontana, FVCKTHEBASSA, Morenoxa i zostałem przy tym.

2

@DragonxNF Takie coś też w remixie jak lubisz xd


5

Ale te stare nutki siedzą


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?