xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Kubeł zimnej wody zawsze się przyda. Półfinał to jest dwumecz i w marcu po prostu trzeba trzymać kciuki za naszych ale najważniejszy jest teraz przyszły mecz ligowy i nie kontynuowanie serii wpadek.
3
Nie myje się dopóki United nie wygra 5 meczów z rzędu.
1
Chciałbym aby za kilka lat ludzie pamiętali sytuację Dro i żeby nie było chęci sprowadzania go z powrotem do nas mimo wszystko.
1
@LeszekFCB Powodzenia, trzymam kciuki.
2
Rapid w Tibii to trzeba wstać i coś pobić.
1
WonderMan odhaczony jako kolejny projekt od Marvela. Fajny klimat serialu ale tak samo potrzebny jak IronHeart, której nawet nie ma w planach w kolejnych Avengersach. Po co robić i inwestować kasę w coś co i tak nie ma jakiegoś wielkiego nawiązania do przyszłych filmów.
Aktor spoko.
2
@Vegeta88 Moje miasto to Białystok.
1
@Kai0 Oj kiedys bylo xdddd
2
@mekston Halo halo tu Londyn ona blondi ja blondyn
8
Będzie w telewizji?
2
@Giwera Tak Wolverina denerwować? Ma szczęście.
1
Pyka ktoś z was w Tibie na Bonie?
1
Rzygać się chce. Co tam musiało się dziać...
https://x.com/i/status/2017592119620194480
1
@Sysia11 Piękna forma i oby dobrze mu poszło na zawodach. Nie ma lepszej sylwetki w Polsce od niego.
0
Będą losować Bodo albo Benfice
1
@Katalonik97
0
Real i PSG poza top8 xD
0
@Pedri16Future Bo to Polska.
3
Brak słów będzie jak dostanie tylko zawiasy. Przecież gdyby nie nagranie to chłop miałby przerąbane.
Za takie samo pomówienie powinna być kara pieniężna i to spora. Jak tutaj nie skończy się na pace to ja nie wierzę w normalne sądy.
Gdyby sytuacja była odwrotna to faceta by policja wyśmiała.
1
@daniel32778 Tak trzymała bo może nie chciała zrobić krzywdy tylko nastraszyć. A gość dobrze zrobił bo pamiętaj że miała drugą rękę wolną i nie wiadomo co mogłaby mieć przy sobie gdyby on wykonał nieodpowiedni ruch w stronę ręki z nożem.
I fajnie że ludzie już ją znaleźli, imię i nazwisko lata po internecie.
1
@Criss18Barca Nie dość że obrona niestabilna to jeszcze mamy pozbyć się kozackiego bramkarza? Napewno nie kosztem Haalanda.
0
@Fake69 Pamiętam że słaba jakość była
2
@Czyhrynski Stopy ma akurat takie se.
5
@VegetaPolska @Vegeta88 @Adran360
1
@Adran360 http://youtube.com/post/UgkxiPm-DRvSUpoic95tOE52e76RfbU1yQiy?si=cBlUyAPWLgO3jYCa
1
@Adran360 Kozacko!!!
1
@DragonxNF Kiedyś też tego okręgu słuchałem ale później jakoś zacząłem setów słuchać od Spontana, FVCKTHEBASSA, Morenoxa i zostałem przy tym.
2
@DragonxNF Takie coś też w remixie jak lubisz xd
5
Ale te stare nutki siedzą