7

@Sysia11 Niech idzie. W szkółce jest więcej cierpliwych od niego.

1

Przecież Dro mógł zaproponować wypożyczenie że chce grać. Pewnie by z nim pogadali a on od razu robi out. Tak samo mogłabyc gadka i nie widział siebie nadal w takiej roli. Niech idzie i oby mu się wiodło tylko niech sobie później nie przypomina o miłości do Barcy.

5

Wygrana to wygrana ale najbardziej cieszy mnie to, że przegrywają w ostatnich minutach meczu gdzie to oni czasami grali na farcie i strzelali gole. Piękny poranek dla Barcy a kibice Realu pamiętajcie, to jeden z najmniej znaczących pucharów i napewno kiedyś się uda. Bądźcie z siebie dumni, bo nikt nie ma 15 CL.

1

@blakkudium Czytam właśnie że przy Benie może stać Doom i on z nimi przyleci na ziemię MCU.

1

@blakkudium Niech oni dają już ten film.. Tak samo chce już zobaczyć Dooma.

1

@blakkudium

1

@blakkudium Mi się wydaje że dadzą na SuperBowl w lutym.

Widziałeś co Bracia Russo napisali?

0

@July_6_BcN Maruda

3

@July_6_BcN Trzymam kciuki.

0

Mbappe niech teraz trenuje klub.
A mieli takie nadzieje, taki trener, super transfery xD.
Nawet mi ich nie żal.

11

Alonso: Trzeba jak najszybciej zamknąć ten rozdział. To tylko jeden mecz, a spośród rozgrywek, w których gramy, te są najmniej istotne.
Valverde po golu:


1

@July_6_BcN Dołączam się.

5

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Sialalalala aż by się chciało pewne zdanie Etoo przytoczyć. Nie zasnę dzisiaj :D

4

Rashford musi takie coś kończyć bramką, musi i tyle.

Piękne emocje, znowu zwycięzcy, nasza piękna Barcelona, król jest jeden Raphinha.

Miłego tygodnia wszystkim!! Znowu jesteśmy górą!

1

Hahahahahahh sędzia co Ty robisz xDDDDDDDD

2

Dzień meczowy to i pewna biała strona wstawia posta o Negreirze. Tak to jest jak się na boisku nie daje rady. Dzisiaj sąd.

0

@Conradxc Ale się dałem złapać. Muszę te fejk konto zablokować.

1

No to będzie trzeba iść do kina


0

@TheBigShow Lepszy Ferran

0

@Jonyx Dużo zaryzykują a jak kontuzja się pogłębi to uhuhu. Za pół roku MŚ.
@L4ngusta Ja stawiam do przerwy jakieś 1-1.

1

Jak tam przed meczem? Szykujecie się powoli? Strasznie zaryzykują wystawiając Mbappe ale lepiej pokonać ich w najmocniejszym składzie.
Yamal oby głowa zagrała.

0

@Nazio_87 Jak młodszy byłem to go kojarzyłem i już miał coś z głową bo widziałem filmik z nim na yt. Widocznie z roku na rok było coraz gorzej.

0

@NeroTFP1 Nie no wtedy piłeczka jemu bez zastanowienia.

0

No to już oficjalnie z Realem w finale.

2

@CLS63AMG Steve Rogers podczas oddawania kamieni doprowadził do zniszczenia wszechświata gdzie byli rodzice Dooma, który teraz na niego poluje. Doom pewnie będzie chciał współpracować z innymi super bohaterami ale Ci co znają Rogersa pewnie mu się sprzeciwią i pewnie będą walki miedzy bohaterami.
Tak sobie strzelam.

1

@blakkudium Obejrzany już. Teraz czekać prawdopodobnie na SuperBowl 8 lutego.

0

@Gary Z tym 2025 się zgodzę.
@July_6_BcN Toż tak czekoladki a później oponka się robi.

0

@Faro Tak długo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?