xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Czyhrynski Stopy ma akurat takie se.
5
@VegetaPolska @Vegeta88 @Adran360
1
@Adran360 http://youtube.com/post/UgkxiPm-DRvSUpoic95tOE52e76RfbU1yQiy?si=cBlUyAPWLgO3jYCa
1
@Adran360 Kozacko!!!
1
@DragonxNF Kiedyś też tego okręgu słuchałem ale później jakoś zacząłem setów słuchać od Spontana, FVCKTHEBASSA, Morenoxa i zostałem przy tym.
2
@DragonxNF Takie coś też w remixie jak lubisz xd
5
Ale te stare nutki siedzą
0
@Gaucho xDDDDD co jest.
0
@xvcWinterSoldier za dużo by był xd
1
@Adran360 Remake akurat fajny by był bo byłby według mangi. No I wiadome pozniej następne sagi.
0
Araujo w marcu 27 lat skończy a ja nadal myślę że to jakiś młodziak z problemami i ciężko mu się przebić do pierwszej jedenastki.
7
Z soboty na niedzielę mogą być fajne newsy, oby. Liczę na kontynuację mangi i anime. Mi mogą odcinki co miesiąc wychodzić aby DBS był kontynuowany po filmie z Brolym.
@VegetaPolska
0
@lucas/catalan Kto to na profilowym jest?xD
1
@Arkon Vlaho? A czy warto go?
9
@Arkon Bastoni ale nas nie stać...
2
Nie ważne co będzie się dziać ale 15 marca Laporta musi nadal być naszym prezydentem przez kolejne 5 lat.
0
@Cule1019 Jak widzę na pepper to ludzie nie mają zastrzeżeń.
0
@ZuczekFCB1899 Wiadome że z Barcy no ale okazja, może ktoś się skusi :D.
@esem91 Nie przepadam za PSG ale skorzystałem z okazji jedynie bo Messi.
0
Jak komuś nie szkoda 55pln. https://www.sportrabat.pl/paris-saint-germain-nike-30-messi-mezczyzni-legenda-t-shirt-n922-10a-ps2
1
@tomek8756 Widać u Pana Jana nie wszystko w głowie tak jak należy. To, że ktoś był świetnym piłkarzem nie znaczy, że jest dobrym znawcą.
0
@jakub1906 Pewne że nie awansujemy wiedząc że takie Newcastle gra z PSG który jest przed nami. Chelsea gra z Napoli, które będzie chciało wygrać. Myślę że top8 będzie luźno tylko gorzej pozniej bedzie w playoffach.
1
Szalona kolejka nam się szykuje za tydzień w LM. Oby szczęśliwa dla nas bo mamy szansę na TOP8.
0
@robsesh A to nie wtedy Valverde wolał Roberto na skrzydle zamiast Malcoma? Lubiłem go jakoś.
0
@FCB24 Miejmy nadzieję że nie xD.
0
Sprzedaż Casado jedynie w lato. Teraz szeroka kadra nam jest potrzebna, bo za te pieniądze kogo my ściągniemy konkretnego? I tak jak ktoś pisze, poniżej 40-50 baniek będzie skandale.
2
I w takich meczach Rashford powinien pokazywać, że warto go wykupić za 30 mln. Jest u nas sporo czasu, więc już kuma czaczę i musi wnosić jakość.
1
@blakkudium Ja mam przeczucie że mnie chłopak zdradzi i ja zdradzę go przed nim.
0
@Nazio_87 Nie no parę miechów i walka Parnasse-Patryk.
0
Lepiej być najlepszy w KSW i zarabiać sporo kasy niż być jednym z wielu w UFC. Gość już dawno powinien siedzieć tam i walczyć o najlepsze. Parnasse niech sobie nabija rekord na słabszych ale on nie ma takiej aury co Khalidov czy Materla, bo i oni mieli oferty.
7
@Sysia11 Niech idzie. W szkółce jest więcej cierpliwych od niego.