2

@Czyhrynski Stopy ma akurat takie se.

5

1

@Adran360 http://youtube.com/post/UgkxiPm-DRvSUpoic95tOE52e76RfbU1yQiy?si=cBlUyAPWLgO3jYCa

1

@Adran360 Kozacko!!!

1

@DragonxNF Kiedyś też tego okręgu słuchałem ale później jakoś zacząłem setów słuchać od Spontana, FVCKTHEBASSA, Morenoxa i zostałem przy tym.

2

@DragonxNF Takie coś też w remixie jak lubisz xd


5

Ale te stare nutki siedzą


0

@Gaucho xDDDDD co jest.

0

@xvcWinterSoldier za dużo by był xd

1

@Adran360 Remake akurat fajny by był bo byłby według mangi. No I wiadome pozniej następne sagi.

0

Araujo w marcu 27 lat skończy a ja nadal myślę że to jakiś młodziak z problemami i ciężko mu się przebić do pierwszej jedenastki.

7

Z soboty na niedzielę mogą być fajne newsy, oby. Liczę na kontynuację mangi i anime. Mi mogą odcinki co miesiąc wychodzić aby DBS był kontynuowany po filmie z Brolym.


@VegetaPolska

0

@lucas/catalan Kto to na profilowym jest?xD

1

@Arkon Vlaho? A czy warto go?

9

@Arkon Bastoni ale nas nie stać...

2

Nie ważne co będzie się dziać ale 15 marca Laporta musi nadal być naszym prezydentem przez kolejne 5 lat.

0

@Cule1019 Jak widzę na pepper to ludzie nie mają zastrzeżeń.

0

@ZuczekFCB1899 Wiadome że z Barcy no ale okazja, może ktoś się skusi :D.
@esem91 Nie przepadam za PSG ale skorzystałem z okazji jedynie bo Messi.

1

@tomek8756 Widać u Pana Jana nie wszystko w głowie tak jak należy. To, że ktoś był świetnym piłkarzem nie znaczy, że jest dobrym znawcą.

0

@jakub1906 Pewne że nie awansujemy wiedząc że takie Newcastle gra z PSG który jest przed nami. Chelsea gra z Napoli, które będzie chciało wygrać. Myślę że top8 będzie luźno tylko gorzej pozniej bedzie w playoffach.

1

Szalona kolejka nam się szykuje za tydzień w LM. Oby szczęśliwa dla nas bo mamy szansę na TOP8.

0

@robsesh A to nie wtedy Valverde wolał Roberto na skrzydle zamiast Malcoma? Lubiłem go jakoś.

0

@FCB24 Miejmy nadzieję że nie xD.

0

Sprzedaż Casado jedynie w lato. Teraz szeroka kadra nam jest potrzebna, bo za te pieniądze kogo my ściągniemy konkretnego? I tak jak ktoś pisze, poniżej 40-50 baniek będzie skandale.

2

I w takich meczach Rashford powinien pokazywać, że warto go wykupić za 30 mln. Jest u nas sporo czasu, więc już kuma czaczę i musi wnosić jakość.

1

@blakkudium Ja mam przeczucie że mnie chłopak zdradzi i ja zdradzę go przed nim.

0

@Nazio_87 Nie no parę miechów i walka Parnasse-Patryk.

0

Lepiej być najlepszy w KSW i zarabiać sporo kasy niż być jednym z wielu w UFC. Gość już dawno powinien siedzieć tam i walczyć o najlepsze. Parnasse niech sobie nabija rekord na słabszych ale on nie ma takiej aury co Khalidov czy Materla, bo i oni mieli oferty.

7

@Sysia11 Niech idzie. W szkółce jest więcej cierpliwych od niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?