xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nowy stadion a taka szatnia dla Barcy xDDDDDD
1
Kiedyś Ronaldo wyrzucił Kotletiko z LM to teraz czas na Yamala.
4
@bart_azz Mało afer wokół Barcelony?
1
@TR3YWAY Stopy ma fajne ale w głowie kisiel.
3
Jedziemy!
5
Balde niech trochę przemyśli swoją grę, bo wczoraj z ławki Cancelo wiecej zrobił niż on. Szkoda mi go bo myślałem że to będzie taki nasz Marcelo ale w tym sezonie nie widać zachwytu nad jego grą. Jest młody ale z sezonu na sezon mimo wszystko powinien poprawiać swoją grę.
1
Ferran z Espanyolem się wystrzela
0
Alba z Suarezem tak nie nurkował co Mbappe
4
Przeciez tam kartka powinna być za symulke xD
4
Wczoraj przed tą 21 tak sobie usiadłem do meczu z myślą, że kurde walniemy te Atletico z 2/3:0 i będzie spokój. Teraz tak sobie siedzę i chciałbym obejrzeć ten mecz jeszcze raz ale bez tego czerwa i z lepszą skutecznością. Nie może do mnie dojść myśl, że kolejny raz możemy odpaść z LM przez własny błąd....
0
@culedawid Conajmniej powinien być VAR. Koke czerwo i wszyscy zadowoleni. +Alvarez żółta.
1
Dobra tak się te powtórki z Cubarsim ogląda klatka po klatce to żółta odpowiednią a nie czerwona. A jeszcze bym całkowicie anulował i dał Simeone za symulke.
0
MVP meczu sędzia
0
Przecież ten sędzia da żółtko Yamalowi jeszcze żeby w rewanżu nie zagrał xD
1
@Frimpong I te złożone dłonie xD
1
Cubarsi dostanie na Koke nie xD
0
Oby dzisiejszy wynik był tak dobry jak kolejny odcinek Daredevila. Bullseye robi wrażenie i tego gościa zobaczyłbym w takich Thunderboltach.
0
@Damian11 Lewy od początku
0
@Mario96w A były informacje na ile wypadają?
0
Czy wy też już powoli zaczynacie czuć mecz środowy? Atleti będzie w lepszych składzie a my bez zmian.
8
@Arden W tym sezonie też jest w zasięgu.
0
Mam tylko nadzieję że Ferrana w pierwszym składzie nie będzie. Wolę oglądać Olmo z Ferminem jak wymieniają się pozycjami.
I oby trochę otworzyli oczy i zaczęli wiecej grać piłek za plecy obrony do szybkiego Rashforda.
U nas na boisku gra będzie wyglądać inaczej ale wczoraj strasznie się męczyliśmy w tej drugiej połowie.
2
Trzeci raz Pedri faulowany i nie ma zadnej kartki xDDD Żołnierz na posterunku
1
Alvaro Arbeloa:"Nie krzyżujcie Jezusa!! To moja wina!!!"
0
Wierzycie w transfer Bastoniego, czy wszystko skończy się podobnie jak z Nico? Ja aktualnie podchodzę do tego na luzie.
0
@draxidox Potężny Pan Mateusz Borek
0
@kuz Ok nie myślałem że w Czelsi
1
@Herato Pewnie Morata
1
Dzisiaj wleciały dwa kolejne odcinki nowego Daredevila. Szkoda, że nie można sobie resetować pamięci i oglądać na nowo odcinków. Serial klasa i oby jakimś cudem zrobili 3 sezon chociaż wątpię.
3
@Filipem Dlatego albo pokaże coś wiecej albo do widzenia.