1

Nowy stadion a taka szatnia dla Barcy xDDDDDD

1

Kiedyś Ronaldo wyrzucił Kotletiko z LM to teraz czas na Yamala.

4

@bart_azz Mało afer wokół Barcelony?

1

@TR3YWAY Stopy ma fajne ale w głowie kisiel.

3

Jedziemy!


5

Balde niech trochę przemyśli swoją grę, bo wczoraj z ławki Cancelo wiecej zrobił niż on. Szkoda mi go bo myślałem że to będzie taki nasz Marcelo ale w tym sezonie nie widać zachwytu nad jego grą. Jest młody ale z sezonu na sezon mimo wszystko powinien poprawiać swoją grę.

1

Ferran z Espanyolem się wystrzela

0

Alba z Suarezem tak nie nurkował co Mbappe

4

Przeciez tam kartka powinna być za symulke xD

4

Wczoraj przed tą 21 tak sobie usiadłem do meczu z myślą, że kurde walniemy te Atletico z 2/3:0 i będzie spokój. Teraz tak sobie siedzę i chciałbym obejrzeć ten mecz jeszcze raz ale bez tego czerwa i z lepszą skutecznością. Nie może do mnie dojść myśl, że kolejny raz możemy odpaść z LM przez własny błąd....

0

@culedawid Conajmniej powinien być VAR. Koke czerwo i wszyscy zadowoleni. +Alvarez żółta.

1

Dobra tak się te powtórki z Cubarsim ogląda klatka po klatce to żółta odpowiednią a nie czerwona. A jeszcze bym całkowicie anulował i dał Simeone za symulke.

0

MVP meczu sędzia

0

Przecież ten sędzia da żółtko Yamalowi jeszcze żeby w rewanżu nie zagrał xD

1

@Frimpong I te złożone dłonie xD

1

Cubarsi dostanie na Koke nie xD

0

Oby dzisiejszy wynik był tak dobry jak kolejny odcinek Daredevila. Bullseye robi wrażenie i tego gościa zobaczyłbym w takich Thunderboltach.

0

@Damian11 Lewy od początku

0

@Mario96w A były informacje na ile wypadają?

0

Czy wy też już powoli zaczynacie czuć mecz środowy? Atleti będzie w lepszych składzie a my bez zmian.

8

@Arden W tym sezonie też jest w zasięgu.

0

Mam tylko nadzieję że Ferrana w pierwszym składzie nie będzie. Wolę oglądać Olmo z Ferminem jak wymieniają się pozycjami.
I oby trochę otworzyli oczy i zaczęli wiecej grać piłek za plecy obrony do szybkiego Rashforda.
U nas na boisku gra będzie wyglądać inaczej ale wczoraj strasznie się męczyliśmy w tej drugiej połowie.

2

Trzeci raz Pedri faulowany i nie ma zadnej kartki xDDD Żołnierz na posterunku

1

Alvaro Arbeloa:"Nie krzyżujcie Jezusa!! To moja wina!!!"

0

Wierzycie w transfer Bastoniego, czy wszystko skończy się podobnie jak z Nico? Ja aktualnie podchodzę do tego na luzie.

0

@draxidox Potężny Pan Mateusz Borek

0

@kuz Ok nie myślałem że w Czelsi

1

@Herato Pewnie Morata

1

Dzisiaj wleciały dwa kolejne odcinki nowego Daredevila. Szkoda, że nie można sobie resetować pamięci i oglądać na nowo odcinków. Serial klasa i oby jakimś cudem zrobili 3 sezon chociaż wątpię.

3

@Filipem Dlatego albo pokaże coś wiecej albo do widzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?