xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
3
Pompujemy lecimy
1
@esem91 Armin kozak ale zobacz Kilera xd
1
2
2
Chce dożyć czasów gdy Barcelona ma więcej mistrzostw Hiszpanii od Realu
0
To Real składa ofertę za Vitinhe 150 baniek, co robi Portugalczyk? Myślicie, że przeszedłby do białych mimo pozycji w PSG i dobrego projektu? Wiecie, są kluby którym zazwyczaj się nie odmawia.
W Realu byłby jednym z wielu a w PSG jednak jest tą wyróżniającą się gwiazdą.
1
@patrykzmc2000 Vitinha/Neves/Rice
4
Halo halo tu Londyn
4
@AmigoBlancos A niech sobie siada w czym problem....
0
@Gall Cały uj 15 znaków
17
Jestem szpachlarzem i podczas rozprowadzania gładzi mogę tworzyć różne artystyczne obrazy z jakimiś rysami lub górami więc w jakimś stopniu zaliczam się do bycia artystą. Czekam na jakieś środki podatników, bo mi ciężko i smutno.
5
@marcin62 Piękny ból tyłka artystów a Skolim na wielki plus.
0
@TR3YWAY Przyjęta dawka teścia?
1
@martusiaaaa Wtedy gdy Guardiola i Aitanka
3
@July_6_BcN I te nazwy miejscowości. To powinno być karane.
2
Jakim trzeba być wieśniakiem żeby na fladze Polski napisać Foto Higiena i to wywiesić przed tyloma ludźmi w telewizji.
3
Jak gość taki jak Christensen może oczekiwać ciekawych ofert jak on tyle czasu jest kontuzjowany. Też bym chciał siedzieć w firmie na L4, dostawać 100% + premie i oczekiwać tego że dostanę lepszą ofertę pracy.
2
@MessiForeverTheBest I tak lepszy był kamień z czajnika
5
Oby jakiś zwiastun....
3
Jeszcze stoi się śmieje xd
1
@Adran360 Pewnie jeszcze się podłożymy biednej Ukrainie
3
Jak kasa zostanie to powinniśmy ściągnąć za te 7-8 baniek Jana i go dać na wypożyczenie na rok może dwa lata. Rafa nie wiadomo czy zostanie na sezon 27/28 a przynajmniej młody grajek będzie się ogrywać.
No i podobają mi się plotki o Cucurelli u nas. Cancelo na prawej a Hiszpan na lewej. Wtedy Balde będzie musiał spiąć pośladki żeby jeszcze coś ugrać w Barcelonie.
I obyśmy nie czekali z transferami do końca okienka transferowego tylko mieli załatwiony skład jak najszybciej.
1
Wracając do finału to myślałem, żeby pojechać do kina i oglądać ten mecz na wielkim ekranie ale w pewnym czasie gdy kamery został skierowane na Luisa Figo, to dobrze że zostałem w domu bo przynajmniej odruch wymiotny miałem tylko ja i nikt wokól tego nie słyszał.
1
Dzisiaj hamówa ostra
2
@Adran360 xDDDDD oj tak
3
@blakkudium Chce żeby on żył
3
Legenda PSG i topowy obrońca jak zawsze z klasą.
0
6
Gordon to nasz brat, nie mogę się doczekać debitutu w oficjalnym meczu.