1

Jedziemy, pompujemy

3

Pompujemy lecimy

1

@esem91 Armin kozak ale zobacz Kilera xd

1

jedziemy

2

Jadą

2

Chce dożyć czasów gdy Barcelona ma więcej mistrzostw Hiszpanii od Realu

0

To Real składa ofertę za Vitinhe 150 baniek, co robi Portugalczyk? Myślicie, że przeszedłby do białych mimo pozycji w PSG i dobrego projektu? Wiecie, są kluby którym zazwyczaj się nie odmawia.
W Realu byłby jednym z wielu a w PSG jednak jest tą wyróżniającą się gwiazdą.

1

@patrykzmc2000 Vitinha/Neves/Rice

4

Halo halo tu Londyn

4

@AmigoBlancos A niech sobie siada w czym problem....

0

@Gall Cały uj 15 znaków

17

Jestem szpachlarzem i podczas rozprowadzania gładzi mogę tworzyć różne artystyczne obrazy z jakimiś rysami lub górami więc w jakimś stopniu zaliczam się do bycia artystą. Czekam na jakieś środki podatników, bo mi ciężko i smutno.

5

@marcin62 Piękny ból tyłka artystów a Skolim na wielki plus.

0

@TR3YWAY Przyjęta dawka teścia?

1

@martusiaaaa Wtedy gdy Guardiola i Aitanka

3

@July_6_BcN I te nazwy miejscowości. To powinno być karane.

2

Jakim trzeba być wieśniakiem żeby na fladze Polski napisać Foto Higiena i to wywiesić przed tyloma ludźmi w telewizji.

3

Jak gość taki jak Christensen może oczekiwać ciekawych ofert jak on tyle czasu jest kontuzjowany. Też bym chciał siedzieć w firmie na L4, dostawać 100% + premie i oczekiwać tego że dostanę lepszą ofertę pracy.

2

@MessiForeverTheBest I tak lepszy był kamień z czajnika

5

Oby jakiś zwiastun....


3

Jeszcze stoi się śmieje xd

1

@Adran360 Pewnie jeszcze się podłożymy biednej Ukrainie

3

Jak kasa zostanie to powinniśmy ściągnąć za te 7-8 baniek Jana i go dać na wypożyczenie na rok może dwa lata. Rafa nie wiadomo czy zostanie na sezon 27/28 a przynajmniej młody grajek będzie się ogrywać.
No i podobają mi się plotki o Cucurelli u nas. Cancelo na prawej a Hiszpan na lewej. Wtedy Balde będzie musiał spiąć pośladki żeby jeszcze coś ugrać w Barcelonie.
I obyśmy nie czekali z transferami do końca okienka transferowego tylko mieli załatwiony skład jak najszybciej.

1

Wracając do finału to myślałem, żeby pojechać do kina i oglądać ten mecz na wielkim ekranie ale w pewnym czasie gdy kamery został skierowane na Luisa Figo, to dobrze że zostałem w domu bo przynajmniej odruch wymiotny miałem tylko ja i nikt wokól tego nie słyszał.

1

Dzisiaj hamówa ostra

2

@Adran360 xDDDDD oj tak

3

@blakkudium Chce żeby on żył

3

Legenda PSG i topowy obrońca jak zawsze z klasą.

0

1:02:00 dobrze wjeżdża.

6

Gordon to nasz brat, nie mogę się doczekać debitutu w oficjalnym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?