xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wielkie brawa dla Atletico za jedyne dwie wygrane z Barcą. Piękny to był sezon, pełny sukcesów i pucha...
Arsenal, wygrajcie to LM.
0
Trent z czerwem czy nie?
1
@gumaz Mam z tego sezonu 4 komplet więc będzie pasować bo jeszcze kołnierzyk jest
0
Według was jak chodzicie na wesele jako gość jaki ubiór aktualnie jest odpowiedni?
1
@lithotripter Żadne centrum uwagi. Z tego co widzę na tym dziale sporo ludzi czasami coś od tak rzuci. Też miłego i pozdro ;)
0
@lithotripter La Rambla jest działem do pisania o wszystkim a Ciebie widocznie coś ugryzło w ten piątkowy wolny dzień. Możesz trochę opanować swoje emocje.
0
@lithotripter Akurat nie ale fajnie, że promuje sport. Super sprawa, polecam.
2
Godzinne cardio z rana zrobione, teraz można zjeść sobie omlecik z skyra.
0
@Arden Jak sprzedawać to nie za mniej niż 150+ i to z bólem serca.
1
@barcanawieki Teraz lecę z Netflixowym Daredevilem. Petarda.
2
@blakkudium Czekam na Barce w Adidasie.
1
@barcanawieki Spoko odcinek, szkoda że za tydzien koniec drugiego sezonu.
6
Barcelona przez 4 lata prawdopodobnie sięgnie po 3 mistrzostwo kraju. Kto by się spodziewał, że po takim kryzysie będziemy walczyć z napakowany Realem i gonić ich w tytułach ligowych. Bajka.
Szczerze? Może I to na dobre nam wyszło.
1
Jak nie urok to sr.... Oby ten nasz piękny Brazylijczyk na Real wrócił, bo oni napewno się zmotywują na nas.
3
@PaprykFCB Aitana Bonmati feet pics
6
Arsenal la la la la Arsenal la la la la
Oj chyba kolejny raz metr przed ubikacją.
0
@TR3YWAY Możesz, będę miał inspiracje. Dzięki.
0
@TR3YWAY Jaki masz plan? Jak masz rozpiskę to możesz wysłać na priv. Teraz lecę push/pull/legs/upper ale w niedalekiej przyszłości może przejdę na 4x fbw.
4
Wielkie gratulacje dla Realu Sociedad!
1
@blakkudium I tak pewnie nie przyjdzie. Po co mydlić nam oczy.
2
Sytuacja gdzie klub prawdopodobnie wygra trzecie mistrzostwo kraju w ciągu 4 lat może nadal nie mieć ffp.
3
Nakręcają Bastoniego a i tak pewnie będzie nadal problem z ffp.
3
No i pięknie xD
2
Pięknie się czyta komentarze fanów Realu po tym jak śmiali się po naszym wtorkowym meczu.
Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku. Dziadek się śmiał i to samo miał.
1
Mam dosyć oglądania piłki nożnej. Jak nie w Pucharze króla to teraz. Mam dość kompletnie.
0
HAHAHAHHAHAHAHAHHAHA
0
JEDZIEMY Z NIMI PROSZE WAS JAZDA JAZDA
0
Xddddddddddd piękna symulka
4
@robsesh Gdyby Araujo go gonił to by skosił od tyłu i byłaby czerwona
0
Chłop fryzura w studio jak wiszący mop