3

Wielkie brawa dla Atletico za jedyne dwie wygrane z Barcą. Piękny to był sezon, pełny sukcesów i pucha...

Arsenal, wygrajcie to LM.

0

Trent z czerwem czy nie?

1

@gumaz Mam z tego sezonu 4 komplet więc będzie pasować bo jeszcze kołnierzyk jest

0

Według was jak chodzicie na wesele jako gość jaki ubiór aktualnie jest odpowiedni?

1

@lithotripter Żadne centrum uwagi. Z tego co widzę na tym dziale sporo ludzi czasami coś od tak rzuci. Też miłego i pozdro ;)

0

@lithotripter La Rambla jest działem do pisania o wszystkim a Ciebie widocznie coś ugryzło w ten piątkowy wolny dzień. Możesz trochę opanować swoje emocje.

0

@lithotripter Akurat nie ale fajnie, że promuje sport. Super sprawa, polecam.

2

Godzinne cardio z rana zrobione, teraz można zjeść sobie omlecik z skyra.

0

@Arden Jak sprzedawać to nie za mniej niż 150+ i to z bólem serca.

1

@barcanawieki Teraz lecę z Netflixowym Daredevilem. Petarda.

2

@blakkudium Czekam na Barce w Adidasie.

1

@barcanawieki Spoko odcinek, szkoda że za tydzien koniec drugiego sezonu.

6

Barcelona przez 4 lata prawdopodobnie sięgnie po 3 mistrzostwo kraju. Kto by się spodziewał, że po takim kryzysie będziemy walczyć z napakowany Realem i gonić ich w tytułach ligowych. Bajka.

Szczerze? Może I to na dobre nam wyszło.

1

Jak nie urok to sr.... Oby ten nasz piękny Brazylijczyk na Real wrócił, bo oni napewno się zmotywują na nas.

3

@PaprykFCB Aitana Bonmati feet pics

6

Arsenal la la la la Arsenal la la la la

Oj chyba kolejny raz metr przed ubikacją.

0

@TR3YWAY Możesz, będę miał inspiracje. Dzięki.

0

@TR3YWAY Jaki masz plan? Jak masz rozpiskę to możesz wysłać na priv. Teraz lecę push/pull/legs/upper ale w niedalekiej przyszłości może przejdę na 4x fbw.

4

Wielkie gratulacje dla Realu Sociedad!

1

@blakkudium I tak pewnie nie przyjdzie. Po co mydlić nam oczy.

2

Sytuacja gdzie klub prawdopodobnie wygra trzecie mistrzostwo kraju w ciągu 4 lat może nadal nie mieć ffp.

3

Nakręcają Bastoniego a i tak pewnie będzie nadal problem z ffp.

3

No i pięknie xD


2

Pięknie się czyta komentarze fanów Realu po tym jak śmiali się po naszym wtorkowym meczu.

Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku. Dziadek się śmiał i to samo miał.

1

Mam dosyć oglądania piłki nożnej. Jak nie w Pucharze króla to teraz. Mam dość kompletnie.

0

HAHAHAHHAHAHAHAHHAHA

0

JEDZIEMY Z NIMI PROSZE WAS JAZDA JAZDA

0

Xddddddddddd piękna symulka

4

@robsesh Gdyby Araujo go gonił to by skosił od tyłu i byłaby czerwona

0

Chłop fryzura w studio jak wiszący mop

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?