0

@JanuszKorwinMikke Thor ma mieć krótkie włosy jak w IW i nawet zbroje. Oby był właśnie tym kozakiem.
@Herato O Spidermanie w Doomsday narazie nic nie wiadomo takiego ale napewno nie pominął go więc i tak się pojawi.

0

@Qbic17 Praca nie jest zła aktualnie, niedawno zmieniałem bo pracowałem kilka lat w innej.

16

Z racji tego że mamy dzisiaj 26.12 to łapcie na dobry początek dnia!


1

@Fc112 No to sporo :) ja wstaje 4:15 na 6 do pracy, po 14 jeść i na siłownię. Później zrobić jedzenie zjeść tyle ile muszę no i spać 20-21. Czasami i o 22 pójdę.

2

@Fc112 Trzeba wnieść projekt o to aby dzień trwał 48h, 8 godzin pracy a reszta czasu wolnego i robimy co chcemy xD

4

@Sapos93 Nie załamuje się tylko drażni mnie taka rutyna :D dzięki wariat, 27.
@majkiii Haha a jak, będzie dobrze jak to klasyk mówi:D pozdro

18

Jeszcze jutro i koniec tych świąt.
Wpadłem w rutynę, praca, dom, siłownia, spanie. Życie leci. W tygodniu aby od poniedziałku do piątku bo robota a gdy przychodzi weekend to cyk i znowu orka. Nigdy nie myślałem że wpadnę w taką rutynę.
Święta? Aby odpukać, bo ten klimat aktualny to nie klimat. Dużo też w tym mojej winy, bo gdybym nie był kawalerem to kto wie może życie byłoby bardziej kolorowe?
Jak coś nie piłem tylko taka myśl mnie naszła. Pozdrawiam.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Mi chodzi o sylwestke jedynie ;p

1

@Encore Dominacja genetyczna. Piękna sylwetka trenując pięściarstwo.

0

@Kgorecki2500 Ten Avatar serio taki dobry? Nigdy nie oglądałem.

4

Taki słoneczny widok za oknem aż przez chwilę pomyślałem że dzisiaj jest Wielkanoc a nie Boże Narodzenie.

Wesołych Świąt wszystkim.

1

@Eklerek Piękne są czarnoskóre kobiety.

4

@Toretto Lepsza słoneczna Barcelona niż ponury i deszczowy Liverpool.

0

@DragonxNF Chcesz linka?

0

2

Uwaga bo ktoś udostępnił trailer do nowego Spider-Mana.

1

Od kiedy nasz klub nosi nazwę FC Negreira? To jakiś nowy sponsor jak Spotify?

1

@Kozinho. Cały tydzień wolnego :D

0

@Pedri16Future A no prawda...

0

@Pedri16Future Jak utrzyma formę to czemu nie. Szkoda tylko Balde bo pewnie się nie załapie mając przed sobą Cucurelle i Grimaldo :/

2

Jak tak dobrze pójdzie to na mistrzostwach w następnym roku w kadrze Hiszpanii będzie kolejny reprezentant Barcelony i to pewnie jeszcze w podstawowej 11. Nasz piękny Joan Garcia.
I też będę zdziwiony gdyby nie powołał Erica.

1

Najważniejsze zamknąć rok zwycięstwem!

7

@KrwawiaceoczyVEB Przecież on nawet się nie stara xD Chyba że specjalnie zrobili tak aby takie strzały wchodziły, bo jeżeli on nadal nie reaguje i nawet się nie rzuca to xd.

0

@VegetaPolska Remake ma być na podstawie mangi i to fajny pomysł.

0

@ProMILs Tylko że remake ma być na podstawie mangi więc inaczej by wyglądało. No i kolejne sagi wiadome :D.

0

@VegetaPolska Widziałeś plotki że ma być remake Dragon Ball Super od nowa? Zaraz jakieś wydarzenia będą no i liczę na jakieś dobre wieści dla nas i reszty fanów DB.

1

@Czajka90 Dlatego trzeba werbować dziewczyny o podobnych poglądach kibicowskich bo Julke zajeżdżą.

2

@Seledynowy De Jong pewnie ciężaru gry nawet na siebie nie weźmie. Wolałbym dać pole do popisu Ericowi i dać obok niego Casado.

1

@Luciano99 Widziałem raz filmik właśnie z tym.
No tak ale kto żula przyjmie do pracy. Tam pewnie nawet chęci nie ma żeby iść popracować 8 godzin i spokój.

1

@Frimpong I pewnie znając życie dla kobiety pasuje a dla faceta nie za bardzo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?