xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Cyrki już się robią z nim. Tatusiek pewnie też macza w tym palce. Dużo daje drużynie ale nigdy nie będzie zawodnika ważniejszego od klubu. Skłaniałbym się ku sprzedaży za dużą kasę jeżeli będą nadal krzywe akcje i jestem pewny że gdy przyjdzie jakiś inny trener z miękka jaja to nie zapanuje nad tym.
0
@Popitek12 W sumie też jak mam siłowy trening to mam ulubioną koszulkę którą zazwyczaj zakładam. Oczywiście jak jest wyprana.
0
@July_6_BcN
0
@July_6_BcN Ale z Ciebie gwiazda.
2
"Hansi rozważa zakończenie współpracy z zespołem Barçy po zakończeniu sezonu, a Echevarría i jego pomocnicy już zastanawiają się nad następcą: Sylvinho, Belletti i Giovanni van Bronckhorst są na pierwszej liście".
Najlepiej niech kogoś ze swojej rodziny wezmą żeby robił to co oni chcą.
Jeżeli jest w tym trochę prawdy to szkoda Flicka bo dzięki niemu chce się oglądać Barce co mecz.
0
@AduŚ07 Z jakiej firmy? Dzięki.
1
@Bolton To bardziej przez to, że wyszło trochę słońca i chciało się w krótkim rękawie chodzić.
0
@Derean Dobry żarcik.
0
Wracasz po chorobie na siłownię i nie mija tydzień i znowu chory.
0
Weź miej dobrze teraz z Canal+. La Liga i do tego Liga Mistrzów to nie zaraz znowu będzie trzeba mieć kilka platform żeby jeden klub oglądać..
0
@Bilon87 Tak zapytam, dlaczego nie wielosezonowe?
0
Miałem mieszane uczucia do 3 stroju Barcy z poprzedniego sezonu jak wychodziła ale jak trafiła się okazja na Zalando to wziąłem i po nałożeniu zmieniłem zdanie. Fajna koszuleczka, polecam.
6
@derus Ty od wczoraj siedzisz i go atakujesz ciągle xd.
1
Barca przegrywa 1:2 to spece z gorszej części Madrytu już śmieszkują ale zmienią im się nastroje 26 października i będzie płacz o wielką niesprawiedliwość.
0
Druga połowa katastrofa...
2
Nuno Mendes, gość jest kozakiem.
1
Jedziemy z nimi! Czas się zrewanżować.
0
Miał ktoś może z was naderwany staw skokowy i wyleczył go do końca? Mam narazie taką opaskę co zakładam ale ona nic nie daje.
2
Aby dzisiaj bez kontuzji i oby to był spokojny mecz na naszą korzyść bo z PSG mimo kontuzji z obu stron będzie wojna.
1
@July_6_BcN Zdrówka.
0
To jutro zrobić robotę z RSSS i w Madrycie -1.
4
Ten kto ma zamiar włączyć teraz mecz Atletico z Realem to zmiłujcie się i nie odpalajcie bo prowadzą gospodarze.
1
@fejkenq Jula będzie w szoku jak zobaczy tyle powiadomień.
1
@spiderman1899 Peter dawaj jakiś trailer do Spider-Mana w święta Bożego Narodzenia.
4
To dzisiaj trzymamy kciuki za Atletico.
0
@DragonxNF Przy śmierci Yondu w 2 części troszkę oczy się zaszkliły.
2
@Andi18 A co oni dramę mają?
1
@spiderman1899 Julka a nie Julita, patrz żeby nie zauważyła, bo Cię zje:D
2
@spiderman1899 Bo Julka to wporzo babka.
0
@L4ngusta @VegetaPolska laskę znalazł.