xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium Dla Rafy top3 to minimum.
0
@HypeR Jakaś myśl jest. A ta przyjaciółka Riri jest wariantem z innego uniwersum? Ciekawe co na to Doctor Strange i reszta na to ze Riri trzyma z Mephisto.
4
@blakkudium Komedia nie ranking.
2
@StanBarcyFan Przecież jest nowa stronka.
0
Laporta coś mówił o tym że Tebas przekazał info dla Bilbao? Jeżeli nie to jakieś konsekwencje będą?
1
@NeroTFP1 Iga ma szansę na finał? Czy metr przed kiblem?
2
@Encore Gortat to ostatnio jedno wielkie pośmiewisko. Dobrze że go taki Najman ciśnie.
0
Marciniak pomusz nam. Wielki Real Madryt.
12
0
@TR3YWAY Ładny to może być pe#ał.
5
@PIWOSZ89 Ogórek kiszony z czekoladą.
0
@Foton Szubrownicy czy jak im tam.
7
@RozowaPantera Drukarz pomoże Realowi.
0
@Rewolucja123 W lidze tak.
1
@Walpiano Ale by bolało jakby na nogę spadło przy takim rzucaniu.
3
@esem91 Poza sezonem niech robi co chce. 13 lipca ma być gotowy i reprezentować poziom z końcówki sezonu a nawet lepszy.
3
@Smrodek Niech żyje wolna Polska, precz z komuną!
0
@Salchent Tak ale coś w zaproszeniu napisane, żeby nie brać spodni na pasek, bo za dużo pasowania będzie.
0
@Criss18Barca To napisz do niej.
11
@PatrychoO Wez xd lepiej tego Turka na lewe skrzydło już.
0
@pt9 Serio dzięki za pomoc. Duży plus.
0
@pt9 I chyba tego będę brać. Wszystko pasuje to co pisałeś.
0
@pt9 Kurde lipa że z zagranicy. https://www.decathlon.pl/p/mp/romet/rower-gorski-romet-mustang-m5-2024/_/R-p-c4516547-8385-43c9-9dbc-d07fe360e2b9
Ten podobny do tamtego co wysłałeś ale w lepszym kolorze i 2x10 to chyba sam polecałeś.
0
@pt9 Dziękuję bardzo za pomoc.
0
@pt9 Aż tak moze być?;D
0
@pt9 A jestes w stanie jeszcze coś polecić oprócz tych dwóch zeby byl większy wybór? I dzięki za rady.
0
@pt9 Kurde xdd czyli leosze te co Ty podawałeś?
0
@pt9 @Eklerek Coś takiego jeszcze znalazłem. https://sprint-rowery.pl/rower-gorski-trek-marlin-4-gen-2#additional
0
@FcPortoFan1999 Afryka dzika
1
@Ronin47 Barcola.