0

@Ghostface Na Disey oglądam chronologicznie.

2

@Ghostface Anglia wiadomo.

1

@BoixosNois1899 Ważne że wzbudza jakieś emocje.

1

@BoixosNois1899 Kiedys słyszałem o Gwizdnych Wojnach i grałem nawet w lego. Chyba nawet na tv oglądałem za dzieciaka ale ostatnio zaczęło mi sie pokazywać wstawki z SW i jakoś mnie to zaciekawiło do tego stopnia że do obiadu sobie odpalam. Wiem co sie wydarzy ale i tak mega ciekawi.

0

@Who_you_mam Wcześniej też nie :)

1

Wcześniej byłem mega wkręcony w Marvela, teraz mocno siadły Gwiezdne Wojny. Anakin to pięknie napisana postać.

0

@michal26 A co jeżeli nie mogę mieć dzieci?

1

@July_6_BcN Jeszcze nie haha :3

0

@July_6_BcN Mam nadzieję ze ostatnia odpowiedź tak a reszta nie haha :D

0

@July_6_BcN O jaa przecież to tylko żarty...

1

@July_6_BcN < rumienisie >

1

@July_6_BcN Ona lubi tętno podkręcać mi!

0

Co myślicie o Kross Hexegon 5.0? Czy jest jakiś lepszy rower w tej cenie? Wolałbym coś takiego na twarde nawierzchnię.

1

@LeoMessiiBarcaPepa Wyobrażasz sobie baner z nazwą warsztatu @Luciano99 na trybunach?

0

@July_6_BcN Jeszcze nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). A w Polsce to nie mam tak daleko do Warszawy xd. 200 km około.

0

@July_6_BcN Nie no Julcia, aktualnie jestem w południowych Niemczech i jest lampa, parówa i tak dalej :D.

0

@RoberDzik Otwiera okno i krzyczy: "Jadę do Warszawy!"
@19Macio93 W pracy to az sie lało z głowy haha

0

Ludzie dajcie deszczu trochę i powiewu świeżości, błagam was na kolanach.

2

Lyon najfajniejsza drużyna z ligi francuskiej, szkoda ich losu.

1

Ten Iran atakując bazy USA sam sobie bata kręci a z tego co widać sami nie mają skuteczności w swoich atakach. Większość przechwytywane.

0

3

Dobra ja zaczynam:

#GoldenBallLewy2020

Składam pismo do ministerstwa.

1

@July_6_BcN Oczywiście.

1

@July_6_BcN Jak coś po setce soplicy wiśniowej zaczynam dobrze tańczyć.

0

@BORO_12 Ciekawe ile on pogra z tym więzadłem.

0

@MeAndSwan Wiadome kiedy będą w sprzedaży?

1

@Popitek12 Kroos

0

@BorzyKrzys Masakra...

1

@Herato Najlepszy mundial. Klimat i cała otoczka, Wielka Hiszpania.

0

Wiadome kiedy Barca bedzie mieć nowe koszulki w sklepie? Niby kontrakt z Nike a wiecznie jakieś problemy z tymi koszulkami. Przeciez to dodatkowy dochód a oni tak sie z tym pieprzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?