xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghostface Na Disey oglądam chronologicznie.
2
@Ghostface Anglia wiadomo.
1
@BoixosNois1899 Ważne że wzbudza jakieś emocje.
1
@BoixosNois1899 Kiedys słyszałem o Gwizdnych Wojnach i grałem nawet w lego. Chyba nawet na tv oglądałem za dzieciaka ale ostatnio zaczęło mi sie pokazywać wstawki z SW i jakoś mnie to zaciekawiło do tego stopnia że do obiadu sobie odpalam. Wiem co sie wydarzy ale i tak mega ciekawi.
0
@Who_you_mam Wcześniej też nie :)
1
Wcześniej byłem mega wkręcony w Marvela, teraz mocno siadły Gwiezdne Wojny. Anakin to pięknie napisana postać.
0
@michal26 A co jeżeli nie mogę mieć dzieci?
1
@July_6_BcN Jeszcze nie haha :3
0
@July_6_BcN Mam nadzieję ze ostatnia odpowiedź tak a reszta nie haha :D
0
@July_6_BcN O jaa przecież to tylko żarty...
1
@July_6_BcN < rumienisie >
1
@July_6_BcN Ona lubi tętno podkręcać mi!
0
Co myślicie o Kross Hexegon 5.0? Czy jest jakiś lepszy rower w tej cenie? Wolałbym coś takiego na twarde nawierzchnię.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Wyobrażasz sobie baner z nazwą warsztatu @Luciano99 na trybunach?
0
@July_6_BcN Jeszcze nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). A w Polsce to nie mam tak daleko do Warszawy xd. 200 km około.
0
@July_6_BcN Nie no Julcia, aktualnie jestem w południowych Niemczech i jest lampa, parówa i tak dalej :D.
0
@RoberDzik Otwiera okno i krzyczy: "Jadę do Warszawy!"
@19Macio93 W pracy to az sie lało z głowy haha
0
Ludzie dajcie deszczu trochę i powiewu świeżości, błagam was na kolanach.
2
Lyon najfajniejsza drużyna z ligi francuskiej, szkoda ich losu.
1
Ten Iran atakując bazy USA sam sobie bata kręci a z tego co widać sami nie mają skuteczności w swoich atakach. Większość przechwytywane.
0
@ZuczekFCB1899 oj tak
3
Dobra ja zaczynam:
#GoldenBallLewy2020
Składam pismo do ministerstwa.
1
@July_6_BcN Oczywiście.
1
@July_6_BcN Jak coś po setce soplicy wiśniowej zaczynam dobrze tańczyć.
0
@BORO_12 Ciekawe ile on pogra z tym więzadłem.
0
@MeAndSwan Wiadome kiedy będą w sprzedaży?
1
@Popitek12 Kroos
0
@BorzyKrzys Masakra...
1
@Herato Najlepszy mundial. Klimat i cała otoczka, Wielka Hiszpania.
0
Wiadome kiedy Barca bedzie mieć nowe koszulki w sklepie? Niby kontrakt z Nike a wiecznie jakieś problemy z tymi koszulkami. Przeciez to dodatkowy dochód a oni tak sie z tym pieprzą.