xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rudawskieryk kolejny ancymon z kompleksem Barcelony.
0
Czy liga narodów i przyszły mecz Hiszpania-Francja zdecyduje kto zdobędzie złotą piłkę? Ja mimo wszystko dałbym ją dla Rafy, tytan pracy ale widać że Yamal podbił świat swoją popularnością.
1
Ukroił kromku chlieba i poszedł ja do chliewa
Parszok la mnie śpiewa wiecier łamie drzewa
Szambo mnie zalewa, pomocy la mnie trzeba
Na polu twarda glieba i bulwa nie dajrzewa
Usiadł ja na żoncy a ona cała w mący
Ciasto la mnie piekła sabaka aż uciekła
0
Psg gratulacje.
4
W dupie mam ten finał. Dawajcie kolejny sezon!
0
Jak to jest że my nadal mamy problemy z transferami? Dlaczego mamy kombinować? Nie wierze w to 1 do 1 teraz.
1
@barcanawieki Niby Ryan Gosling
0
@TR3YWAY Patrz bo zaraz ktoś napisze żebyś tutaj usunął xD
0
@pluszek Widać że z platformy.
3
@Safrani Tylko wygrana Trzaska odmieni jego poglądy o 180 stopni i doprowadzi do większej władzy dla Donalda. Pisowcem nie jestem ale wolę żeby prawdziwy prawicowy człowiek wygrał niż odmieniec z poglądami potrzebnymi by zaspokoić ludzi a później i tak będzie mydlił oczy że tak nie było. Byle nie Trzaskowski.
3
@cules100pro strefadb
1
@Piterh777 Nawrocki poszedł do TVP?
2
@Kitek1640 Subaru Impreza.
0
Czuje się jakbym doping na skokach narciarskich oglądał hahah.
6
Trzaskowski to jedna wielka porażka. Tchórz i pajacyk PO.
3
Mam czutke że Garcia będzie w Barcelonie.
0
@MesQueUnClub96 Mój jest ten kawałek podłogi
1
@HypeR gość ma 69 lat xd
1
@luna666moon Pewnie że jesteśmy.
2
Pan Szanowny Mateusz Borek jaki ból tyłka o Lewego hahahha
0
@HypeR Ciekawe ile w tym prawdy ale Hulk ma być w nowym Spider-Manie.
0
Jak oni tak chcą Ukrainę w NATO to niech pierwsi na front idą a nie wyjadą do Stanów albo Londynu.
0
@HypeR I Namora chyba.
0
@MsBarca Oni źle trenerów podpisali?
12
Już widzę te komentarze Januszy.
0
@Loli Wziąłem już S25 :D
9
No i przyszedł koniec tego pięknego sezonu. Nie tak dawno przegraliśmy w presezonie z Monako aż tu nagle zakończyliśmy sezon z wygraną na San Mames. Niech teraz zarząd ogarnie transfery wzmocni ławkę i w następnym sezonie atakujemy Ligę Mistrzów!
1
@Bilon87 Dziękuję.
0
@DrDNA Dobra dzięki bo już sam nie wiem co robić... Myślisz że s25 to najlepsza opcja do 3k?
0
https://www.morele.net/smartfon-samsung-galaxy-s25-5g-12-128gb-granatowy-sm-s931bdb-14504960/
Warto brać? Czy lepiej s24 256gb?