0

Rudawskieryk kolejny ancymon z kompleksem Barcelony.

0

Czy liga narodów i przyszły mecz Hiszpania-Francja zdecyduje kto zdobędzie złotą piłkę? Ja mimo wszystko dałbym ją dla Rafy, tytan pracy ale widać że Yamal podbił świat swoją popularnością.

1

Ukroił kromku chlieba i poszedł ja do chliewa
Parszok la mnie śpiewa wiecier łamie drzewa
Szambo mnie zalewa, pomocy la mnie trzeba
Na polu twarda glieba i bulwa nie dajrzewa
Usiadł ja na żoncy a ona cała w mący
Ciasto la mnie piekła sabaka aż uciekła


0

Psg gratulacje.

4

W dupie mam ten finał. Dawajcie kolejny sezon!

0

Jak to jest że my nadal mamy problemy z transferami? Dlaczego mamy kombinować? Nie wierze w to 1 do 1 teraz.

1

@barcanawieki Niby Ryan Gosling

0

@TR3YWAY Patrz bo zaraz ktoś napisze żebyś tutaj usunął xD

0

@pluszek Widać że z platformy.

3

@Safrani Tylko wygrana Trzaska odmieni jego poglądy o 180 stopni i doprowadzi do większej władzy dla Donalda. Pisowcem nie jestem ale wolę żeby prawdziwy prawicowy człowiek wygrał niż odmieniec z poglądami potrzebnymi by zaspokoić ludzi a później i tak będzie mydlił oczy że tak nie było. Byle nie Trzaskowski.

3

@cules100pro strefadb

1

@Piterh777 Nawrocki poszedł do TVP?

2

@Kitek1640 Subaru Impreza.

0

Czuje się jakbym doping na skokach narciarskich oglądał hahah.

6

Trzaskowski to jedna wielka porażka. Tchórz i pajacyk PO.

3

Mam czutke że Garcia będzie w Barcelonie.

0

@MesQueUnClub96 Mój jest ten kawałek podłogi

1

@HypeR gość ma 69 lat xd

1

@luna666moon Pewnie że jesteśmy.

2

Pan Szanowny Mateusz Borek jaki ból tyłka o Lewego hahahha

0

@HypeR Ciekawe ile w tym prawdy ale Hulk ma być w nowym Spider-Manie.

0

Jak oni tak chcą Ukrainę w NATO to niech pierwsi na front idą a nie wyjadą do Stanów albo Londynu.

0

@HypeR I Namora chyba.

0

@MsBarca Oni źle trenerów podpisali?

12

Już widzę te komentarze Januszy.

0

@Loli Wziąłem już S25 :D

9

No i przyszedł koniec tego pięknego sezonu. Nie tak dawno przegraliśmy w presezonie z Monako aż tu nagle zakończyliśmy sezon z wygraną na San Mames. Niech teraz zarząd ogarnie transfery wzmocni ławkę i w następnym sezonie atakujemy Ligę Mistrzów!

1

@Bilon87 Dziękuję.

0

@DrDNA Dobra dzięki bo już sam nie wiem co robić... Myślisz że s25 to najlepsza opcja do 3k?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?