xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jeden dzień do wyspania się i to się wcześniej wstaje xd
0
@VegetaPolska Bez przebaczenia.
3
Piwo moje paliwo
1
@Matiasio Bo jestem za Barca?
3
@Matiasio Valencia, Girona, Las Palmas
0
@July_6_BcN No ja....
0
@July_6_BcN Przesadzam :D
1
@July_6_BcN O siema xd
0
@Lucyffffer1922 Pewnie tak. Może zazdrość?
0
@Mezocyklon87 No pewnie tak.
0
@Lucyffffer1922 Może zięc sie nie spodobał?
0
@19Macio93
0
@Lucyffffer1922
0
Co można mieć w głowie żeby coś takiego zrobić tak jak zrobił ten psychol ze Starej Wsi. Kara śmierci to za mało.
0
@DiSBlaDE Najlepiej ze on stary olej spuszcza a później znowu go leje zeby klient wrócił xD
1
@DiSBlaDE Gdy @Luciano99 olej z silnika spuszcza.
0
@OskP Czemu mi tutaj ten komentarz dodało xd
1
@OskP Gdy @Luciano99 olej z silnika spuszcza.
0
@July_6_BcN No i znowu umówieni.
1
@July_6_BcN Ahh te pierogi. Ale co powiesz na krokiety z pieczarkami popijanymi gorącym barszczem czerwonym?
6
Śmiechem żartem to szybko ten czerwiec leci a już zaraz lipiec. Za chwilę bedzie trzeba myśleć co robić na wigilię.
0
@Ghostface Czekam na Zemstę Sithów.
1
@July_6_BcN Przynajmniej mięsa na grilla nie będziemy musieli kupować hahha.
0
@July_6_BcN To zostaje spacer.
0
@July_6_BcN Manual.
0
@Ghostface Na atak klonów dopiero jestem xd
1
@July_6_BcN A możesz kierować? Po odstawieniu samochodu wypijemy Później zdrówko? :D Oczywiście zatankuje do pełna, najlepiej na nowym Lotosie bo aplikacje mam haha :D
4
@ikar34 Stówka. Dobrze że masz urodziny, siedzę o suchym pysku, sklepy zamknięte, na stację daleko. Opatrzność Ciebie mnie zrzuciła.
0
@Ghostface Na Disey oglądam chronologicznie.
2
@Ghostface Anglia wiadomo.